maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 06.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 06/04/2010

  נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן. כעת אחרי החג הגיע הזמן להשקיע בשדרוג התדמית שלכם, בעשייה הקשורה לנושאי דרייב וקריירה, לשיפור יחסים עם סמכויות מכל הסוגים, ולדיאלוג טוב יותר עם הורים, מורים, וכל מי שנמצא במקום שיכול לעזור ולייעץ לכם.

תחזית יומית - שור - 06/04/2010

זהו זמן לפתיחות לרעיונות חדשים ולגישה קצת שונה. כעת הזמן לנסות ולראות דברים קצת אחרת, לשים דגש מיוחד על כל מה שקשור להסתכלות ארוכת טווח מבלי להתמקד רק בכאן ובעכשיו, לנסות ולצפות דברים ואת מהלכם כמה צעדים קדימה, ולנהל שיחות עומק ארוכות.

תחזית יומית - תאומים - 06/04/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. זהו זמן שבו כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא. זמן לעשות חושבים לפני כל החלטה, בעיקר החלטות הקשורות לנושאי עבודה, כספים ויחסים קרובים. היזהרו במיוחד בכבישים ובדרכים.

תחזית יומית - סרטן - 06/04/2010

זהירות היא מילת המפתח של היום. בגדול, זהו זמן למיקוד בכל מה שקשור ליחסים קרובים ויחסים בכלל, אבל הירח שליט המזל שלכם קרוב לכוכב פלוטו, אלמנט שעלול להביא איתו מאבקי כוח ומעורבות רגשית גבוהה עם לא מעט דרמות. מה עושים? מתבוננים, מחכים, ו... מחייכים.

תחזית יומית - אריה - 06/04/2010

היום כדאי להתמקד במחויבויות שלכם, ומכל הסוגים. מיקומו של הירח הופך אתכם למעשיים וממוקדים, וזה אולי באמת הזמן לסגור פערים וקצוות בכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים, להשקיע קצת יותר בנושאי עבודה, ולהתמקד בעיקר בבריאות שלכם ובפעילות ספורטיבית.

תחזית יומית - בתולה - 06/04/2010

הרגשות חזקים היום, ובעיקר המעורבות הרגשית שלכם. הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לאזור הלב בכלל ועל נושאי רגשות ורומנטיקה בפרט, מה גם שמרקורי עדיין בזווית עם פלוטו. השקיעו בחיזור עדין אך תקיף, מילים רכות עם לילה, ודיאלוג אמיתי שבא מהלב.

תחזית יומית - מאזניים - 06/04/2010

כן, זהו יום נוסף שבו הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לבית וסביבתו, אלמנט שמזמין אתכם בימים הקרובים להתמקד בבית ובבני הבית. זמן טוב למסע אינטנסיבי של ניקיון יסודי, סדר וארגון, ארוחת ערב גדולה עם כולם, ותחושה של ביחד.

תחזית יומית - עקרב - 06/04/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר בעייתיים של השבוע. תקשורת היא מילה משמעותית מבחינתכם, ומיקומו של הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשכנע אחרים לפעול ביחד איתכם, אבל צמידות של הירח עם פלוטו עלולה להביא איתה סערות לא צפויות. זהירות.

תחזית יומית - קשת - 06/04/2010

זה עשוי להיות היום הפרקטי של השבוע. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לחשבון הבנק שלכם, וזה בדיוק הזמן לעשות קצת יותר בנושא. כעת הזמן להתמקד בעיקר בסגירת אוברדראפט טורדני, החזרת חובות ודיאלוג משופר וחכם עם מנהל סניף הבנק שלכם.

תחזית יומית - גדי - 06/04/2010

זה עשוי להיות אחד הימים הטובים של השבוע. הירח שוהה לו עכשיו יום נוסף במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לנוכחות ולקסם האישי. כעת הזמן לדיאלוג משופר עם העולם, להפגנת כריזמה, לפגישות חשובות מכל הסוגים, לשיחות משמעותיות, ולכל האקשן שבעולם.

תחזית יומית - דלי - 06/04/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל זהו עוד יום שבו כדאי לעשות קצת פחות, ולנוח יותר. מיקומו של הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר, ולא במגרש הפרטי שלכם. משום כך כדאי לשמור על פרופיל נמוך, להתחבר לעצמכם ובעיקר לא לעשות יותר מדי.

תחזית יומית - דגים - 06/04/2010

התחום החברתי ממשיך להיות היום משמעותי יותר. הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להיות חברתיים וקולקטיביים יותר, ובעיקר משתפי פעולה עם אחרים. שימו דגש על עשייה משותפת בתחום המקצועי למרות שאתם עלולים להרגיש צורך להיות קצת לבד.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו