print header

איך להקים עסק ולהרוויח הרבה כסף?

"בזמן שאתה הולך לעבודה, משחק במשחקי מחשב, צופה בסרטים, שותה בירה, מתבטל ומוצא תירוצים לא לעשות כלום, מישהו אחר עושה צעדים.
בעוד שנה, אתה עדיין תלך לעבודה, תשחק במשחקי מחשב, תצפה בסרטים, תשתה בירה ותחפש תירוצים - מישהו אחר יהיה 365 צעדים לפניך... לא חבל?"

כולנו חולמים שיום אחד נפסיק להיות תלויים במעסיק שלנו, שנרוויח המון כסף ונהנה להתעורר בכל בוקר לעבודה, אבל בפועל, אנו מבלים את החיים בישיבה על הכסא שבמשרד, ספירת הדקות והתירוצים עד שיגיע הרגע לחזור סוף סוף הביתה.

זה לא חייב להיות ככה.

יזמים הם אנשים שהחליטו לקחת את האחריות על החיים שלהם בידיים שלהם, ולא להפקיד אותם בידי המנהלים והממשלה. הם העדיפו הכנסה שתלויה בתוצאות הפעילות של השכל העצמי, מאשר משכורת קבועה תמורת חודש של "ישיבה". הם העדיפו לחשוב עם הראש שלהם במקום למלא את ההוראות של המנהל. לא הייתם מעדיפים חיים כאלה?

שאלו את עצמכם: מה מפריע לי להקים עסק משלי ולהרוויח הרבה כסף?

אלי שביט

האם אחד או יותר מהתירוצים הבאים מוכר לכם?

  • אני כבר יודע איך עושים עסקים! קראתי הרבה ספרים והייתי בהרבה הרצאות!
  • אני מרוויח מעט, אין לי זמן, אני עובד מהבוקר עד הערב ואני כל כך עני...
  • יש לי ילדים קטנים...
  • אין לי הון התחלתי להשקיע!
  • אין לי רעיון לעסק, אני מחכה שיעלה לי רעיון גאוני!
  • אני לומד באוניברסיטה, אני חייל, אני אם חד הורית, אני פנסיונר, אני צעיר מדי, אני זקן מדי...

"גיבורים" שעובדים 9 שעות ביום כדי להרוויח את ה-8-10 אלף ₪ בחודש, חושבים שהם מרוויחים טוב, אך בפועל הם חיים בעוני. 8,000 ₪ בקושי מספיקים כדי לשלם מיסים, משכנתא ואיכשהו לשרוד עד החודש הבא, שלא לדבר על תשלומים של הרכב, גנים לילדים חתונות וחופשות. אדם לא יכול להיות מאושר אם הוא לא יכול לספק לעצמו ולמשפחה שלו את תנאי המחייה הבסיסיים לאיכות חיים גבוהה. אדם לא יכול להיות מאושר אם הוא תלוי בבוס שלו וחייב כל בוקר לרוץ לעבודה. הוא לא יכול להיות מאושר אם ידע שלא עשה מאום בשביל לאפשר לעצמו התפתחות אישית.

הקמת עסק זה אמצעי מצוין לפיתוח האדם! בעת הקמת העסק אדם נתקל בכמות עצומה של בעיות שעליו לפתור בעצמו, מה שעושה אותו יותר מחושב ויצירתי. הוא לומד לקחת אחריות כלכלית על ההחלטות שלו ואין לו בוס שיגיד לו מה לעשות ומתי לבוא.


אלי שביט, הוא המייסד והמנהל של פרויקט "סטארט-אפ", שיטה ייחודית להכשרת יזמים. יש לו ניסון עסקי של 18 שנים במגוון רב של עסקים, ביניהם; אינטרנט, תכשיטים, נדל"ן, רכבים ובית השקעות. "המטרה שהצבתי בפני עצמי היא לא סתם להעביר מטען כלשהו של מידע ולהעניק תעודה שתואמת את הסטנדרטים המקובלים", הוא אומר, "המטרה היא להביא אנשים לתוצאה, כאשר הם מקימים עסק עצמאי מאפס."

איך להקים עסק ללא השקעה כספית?
איך לפתוח עסק במקביל לעבודה?
איפה למצוא רעיון כדאי לעסק?

שאלות אלו ועוד, מקבלות מענה מפורט במדריך החינמי ליזם המתחיל שחיבר אלי שביט. המדריך החינמי ילווה אתכם צעד-צעד בדרך להפוך ליזמים מצליחים.

לקבלת המדריך החינמי "איך להקים עסק מאפס" - לחצו כאן!

 

"יזם הוא אחד שיוזם. אומר ועושה. כל השאר רק מדברים, מדברים, מדברים ו... לא עושים כלום. גם כאן, 95% מכל הקוראים רק יקראו ו... לא יעשו כלום. ימשיכו לחפש תירוצים כדי לא ליזום כלום." אומר שביט. "אני לא פונה אליהם. אני פונה לאותם 5% שמוכנים לקום מהכיסא ולהתחיל לפעול למען העתיד שלהם".

לכל אדם יש בחירה. גם לכם. בתהליך המרתק של 'הקמת עסק מאפס' תרכשו מיומנויות שילוו אתכם כל החיים. תוכלו להקים עסק ולהרוויח בכל מקום ומכל מה שתמצאו סביבכם, מבלי להיות תלויים עוד במנהלים, בנסיבות או בתירוצים. יכול להיות שחשבון הבנק שלכם לא יהיה מפוצץ במיליונים, אבל תמיד יהיה לכם מספיק כסף כדי שתוכלו להרשות לעצמכם כל מה שתרצו.לקבלת המדריך החינמי "איך להקים עסק מאפס" - לחצו כאן!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.