maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 25.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 25/04/2010

היום כדאי להתמקד בעיקר בתחום המקצועי. כן, כעת הזמן להשקיע בדברים שחייבים לעשות, לקדם את עצמכם לתפקיד אחר, ולשפר יחסים עם הבוס או שאר העובדים. זווית בין מרקורי למרס שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה ריבים וסכסוכים: גלו איפוק, והימנעו מדרמות.

תחזית יומית - שור - 25/04/2010

זה עשוי להיות יום מלהיב ומרגש. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לאזור הלב, וכל מה שגורם לכם להתרגש. אם נוסיף לכך גם את מעברה של ונוס שליטת המזל שלכם למזל תאומים, אלמנט שיביא איתו קלילות וזרימה נעימה, נבין שהחיים עשויים להיות גם נעימים..

תחזית יומית - תאומים - 25/04/2010

על פניו זה אמור להיות אחד הימים הפחות תקשורתיים של השבוע. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע עכשיו קצת יותר בבית ובמשפחה, אבל זווית מדויקת בין מרקורי למרס עלולה להביא איתה מאבקי כוח ותקשורת כוחנית. נסו לגלות איפוק, ולא לשבור את הכלים.

תחזית יומית - סרטן - 25/04/2010

היום הזה כדאי לשים את הדגש על המלים שלכם. כן, זה הזמן לשתף אחרים במה שעובר עליכם, לדבר על מה שבאמת מציק לכם, ולאפשר למלים להגיע ולגעת גם באנשים אחרים, בתנאי שיגיעו מהלב. שעות הערב יתאימו לשיחת נפש מעמיקה, ולבילוי שקט וסולידי. תיהנו.

תחזית יומית - אריה - 25/04/2010

היום כדאי להתמקד בתחום הכלכלי, אריות, ובנושאי חומר וכספים. מיקומו של הירח שם את הדגש על הצורך שלכם בבטחון בחשבון הבנק, ובכל מה שסובב אותו וקשור אליו. זה בדיוק הזמן לפעול באופן נמרץ ויוזם, לראות את כל התמונה, ולהתנהג בהתאם.

תחזית יומית - בתולה - 25/04/2010

על פניו זהו יום מקסים. הירח ששוהה במזל שלכם מביא איתו הרבה נוכחות וקסם אישי, ואת אלה כדאי לתרגם היום למעשים בשטח, אם אפשר. אולי משום כך זה בדיוק הזמן לפגישות חשובות מכל הסוגים, שיחות משמעותיות, ראיונות עבודה, היכרות מעניינת ואפילו דייט.

תחזית יומית - מאזניים - 25/04/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל דווקא היום חשוב להישאר מתחת לפני השטח. מכיוון שאינכם במיטבכם היום, לא פיזית ולא רגשית, כדאי לעשות קצת פחות. משום כך מומלץ עכשיו לדחות פגישות חשובות לעוד יומיים שלושה, והיום לשהות כאמור מאחורי הקלעים, ובעיקר לנוח.

תחזית יומית - עקרב - 25/04/2010

הצד החברתי שלכם פעיל היום במיוחד, עקרבים. הירח הבתולי מאפשר לכם לצאת קצת מעצמכם, ולחשוב ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג עם אנשים אחרים, בעיקר בשיתופי פעולה עם כאלה ולא לחוד.

תחזית יומית - קשת - 25/04/2010

היום כדאי להשקיע בתכניות אתגריות ובאמביציה שלכם. הירח שם את הדגש על הצד האסרטיבי שלכם, ועל כל מה שקשור ליכולת שלכם להפגין שליטה במצב, לשפר יחסים עם סמכויות, לקדם תכניות פעולה שחשובות לכם, ולשפר תדמית. זמן לשדרג עשייה – ותדמית.

תחזית יומית - גדי - 25/04/2010

הרגשות מתחזקים בהדרגה, ואיתם גם הצורך לפעול עם מינון גבוה של אינטואיציה ותחושות בטן. הירח שם את הדגש על אזור הלב ומאפשר להתמקד בתחום הרגשי, ולשים את הדגש על הדברים הקטנים שמרגשים באמת. זמן מצוין לחיזור עדין, ולמילים רכות שבאות מהלב.

תחזית יומית - דלי - 25/04/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות וכדאי להיזהר שלא לאבד את הראש. לכן כדאי דווקא היום לעשות חושבים לפני כל פעולה ופעולה, ולהיזהר מהוצאות גדולות במיוחד ללא צורך: צאו לקניות עם ידיד טוב.

תחזית יומית - דגים - 25/04/2010

זוגיות היא מילת המפתח של היום. הירח שנמצא היום מול המזל שלכם, שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להשקיע קצת יותר במערכות היחסים ובדיאלוג עם מי שנמצא ממול. זמן להתמקד ביחסים, בפרטנרים שלכם, ובקשרים בכלל.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו