print header

הדרך הרוחנית לפיתרון בעיות

מיסטיקה היא שם כולל לכל מה שקשור בתורת הנסתר. בעזרת המיסטיקה מנסה האדם להבין את מקומו בעולם ולאן מועדות פניו. המיסטיקה היהודית החלה עוד לפני אלפי שנים, עם הרשב"י, שבילה 13 שנה במערה ושם הוא גילה חלק גדול מהסודות המיסטיים של תורתנו היהודית, ויצר למעשה את החיבור בין המיסטיקה היהודית לקבלה, אשר הועברה מדור לדור בלחישה כמוסה. המיסטיקה, בניגוד למדע, עוסקת בכוחות הפועלים בעולם, אותם קשה לנו לתפוס. בכל זאת, כוחות אלה משפיעים על בריאותנו, על הברכות שאנו נושאים איתנו ועל המסלול האישי שלנו.

המיסטיקה, כתורה אותה השארנו מאחור, מתגלה כיותר ויותר רלוונטית לחיינו היום. רבים עושים בה שימוש פרטי על מנת להתגבר על אתגרים אישיים ולמצוא אהבה ופרנסה. עם זאת, היום היא גם משמשת חברות וארגונים, אשר גילו ברוחניות דרך שונה לנהל את העסק שלהם. עסקנים ומנהלים גדולים כמו נוחי דנקנר או שרי אריסון מהווים דוגמה מעולה לאנשי עסקים מוצלחים ביותר אשר אימצו תרבות רוחנית לחברות שלהם שלא רק תרמה לרווחים אלא גם תרמה להם רבות במישור הרוחני האישי.

העוסקים במיסטיקה עושים שימוש כביר בראיית הנסתר, חקירת האני שבפנים, מדיטציה, פתיחת קלפים, ראיית עבר, הווה ועתיד, ריפוי אנרגטי, תקשור ועוד. רבים עושים שימוש גם בקבלה ויסודות היהדות, שהרי למיסטיקה היהודית שורשים עמוקים ומשמשת רבים למציאת האני הפנימי שלהם, לבדוק את מסלול חייהם ולקבל החלטות הרות גורל. אלו הפונים למיסטיקה, מגלים לעיתים קרובות כי היא מציעה פתרונות אליהם לעולם לא יגיעו המדען או התרפיסט.  

לדוגמא, קחו את רונית (שם בדוי), בת 40 ובעלת עסק, אשר הגיעה למיסטיקנית כשהיא מבולבלת ונואשת לעזרה: "לא יכולתי להתרכז. הייתי נסערת ומבולבלת. לא הצלחתי לתפקד בעבודה. היה לי איזשהו חוסר שקט פנימי שגרם לי לחוסר מנוחה. אפילו לילדים שלי לא היה לי כוח. לא הכרתי את חנה מילר, המיסטיקאית, אבל לאחר שקראתי עליה בעיתון חשבתי לעצמי שאולי היא תוכל לעזור לי באיזושהי צורה. הבעיה איתי הייתה שעשיתי הכל במעין אובססיה. היה לי חשוב שהכל יתנהל בדיוק כפי שאני רוצה, מבלי שאוותר על דבר וחצי דבר. אף בעבודה דרשתי מעצמי רק 100% ועשיתי דברים בכפייתיות. זה הפריע לא רק לי, אלא גם למשפחה, לחברים, לחברים בעבודה.

אך אחרי שלושה ימים אצל חנה משהו נהדר קרה. הרגשתי שינוי אמיתי. זה היה קשה ללכת אליה, והתלבטתי רבות, אך בגלל שהיא עוסקת במאגיה לבנה ובקבלה החלטתי ללכת, ואני ממש שמחה שעשיתי זאת, הרגשתי כאילו הסירה מעלי כישוף."

חנה לא מיסטיקאית רגילה. עוד כשהייתה נערה, בילתה שנים בקרב צוענים, עם שמשמר את רזי המיסטיקה העתיקים, ומהם למדה את התורה: כיצד להסיר כישופים, להסיר את עין הרע או קללות, כיצד להחזיר אהבה לחיים וחשוב מכל - כיצד להחזיר את שמחת החיים עצמה. מזה שנים רבות שחנה עוסקת בתורת הנסתר, ובשבע השנים האחרונות - גם ברזי הקבלה.

בעזרת התורות הללו, ניתן לסייע בבעיות שלא ניתנות לפיתרון באמצעים רגילים:

האם ניסיתם לשמר שלום בית לבדכם ונכשלתם?

האם הייתה אהבה בחייכם ונתתם לה ללכת מבלי שוב?

האם אתם מרגישים מקוללים, נטולי ברכה?

האם אתן נתקלות בבעיות פריון?

האם קשה לכם לדבר ברור, או אתם מגמגמים?

 

תוך שימוש בסודות הקבלה ובמאגיה לבנה, חנה מטפלת בכל הבעיות הללו, בעיות שלכאורה אין עליהן מענה. כשהיא נתקלת במצב בלתי אפשרי במיוחד, תיעזר אף ברב על מנת לתקן את מה שטעון תיקון בחיי הנזקקים לעזרתה.

אבי (שם בדוי), גם היה במצב שחשב שהינו בלתי אפשרי. "נפרדתי מהחברה שלי אך לא הייתי שלם עם זה. לאחר שביצעתי את הצעד הזה הייתי מדוכא והרגשתי רע עם עצמי. חיפשתי עזרה. סיפרתי לחנה מה קרה לי, ובעיקר שהמשפחה של חברתי כבר לא רצתה אותי בחייהם. בכל פעם שיצאתי מפגישה עם חנה, הרגשתי כמו אדם בטוח יותר, אדם חדש. לא עבר זמן רב והחברה שלי התקשרה אלי בכדי לבקש שנחזור. בעבר תמיד הייתי אני זה שיוזם ומשתדל אבל עכשיו החברה החלה ליזום שיחות טלפון ופגישות. היום אנו נמצאים בידידות קרובה. אבן כבדה מנשוא נגולה מליבי."

סיפורו של אבי הוא סיפור מוכר, אחד מתוך אלפי סיפורים דומים. רבים מאיתנו מתמודדים עם בעיות יום יומיות אשר אנשים סביבנו, רופאים ופסיכיאטרים למיניהם לא יודעים לעזור לנו איתם. הבעיות הכי כמוסות של הלב, הבעיות שמתחבאות במסתורי הלב שלנו, בהן אנחנו פוחדים להודות אפילו בפני עצמנו, אלו הבעיות שחנה מתמודדת איתן, הדברים שאין לנו אומץ או היכולת להתמודד איתם בעצמנו.

 

רוצים גם אתם להתייעץ עם חנה מילר?  לחצו כאן!

 

מקור תמונות: David Castillo Dominici, Stuart Miles

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.