print header

המדריך המלא לבחירת חבילות טלוויזיה

הטלוויזיה נוכחת בחיינו כל העת ותמיד ממלאת שעות רבות של פנאי והנאה, הרי אין כמו לשבת ביום גשום וסגרירי בבית חם ולצפות בסרט או בסדרה אהובים. זוהי, כמובן, דוגמה אחת בולטת מהשירותים שהטלוויזיה מציעה, אבל היא זאת המנוצלת ביותר בקרב הצורכים סוג בידור זה. בישראל קיימות מספר חברות מובילות המספקות תכנים לציבור הלקוחות שלהן. הלקוחות מגיעים, כמובן, ממגזרים שונים והינם בעלי טווח גילים רחב - החל מילדים, דרך נוער וכלה במבוגרים ובקשישים. לכל פלח אוכלוסייה כזה יש צרכים, רצונות וטעמים אישים אחרים ויש לספק את כולם. לכן, כל חברה מכינה חבילות הנותנות מענה לדרישות אלו.

בחירת חבילת טלוויזיה: זוג רואה טלוויזיה

שיקולים לבחירת חבילה

אז נשאלת השאלה: איך לבחור את החבילה המתאימה ביותר לכל אחד? התשובה הינה מורכבת ויש לכלול בה שיקולים שונים. החשובים ביותר הם, כמובן, הטעם האישי והצרכים ביחס למחירים המוצעים. במסגרת הבחירה אסור להתפשר ולבחור מסלולים שאינם תואמים לצרכי הבית (למשל, חייבים לבחור מסלול עם ערוצי שידור לילדים). כל אחד מעדיף מגוון אחר, ולכן, מציעות החברות חבילות טלוויזיה מגוונות מאוד הכוללות, בראש וראשונה, חדשות, אקטואליה, סרטים וסדרות, ובנוסף, תכניות בתחומים ספציפיים כמו: ספורט, בית ומשפחה, אופנה, היסטוריה, טבע, ערוצי ילדים וכדומה. בנוסף, כל חברה מציעה את כל ערוצי הטלוויזיה הקיימים בישראל ואחרים ממדינות זרות. ההצעה היא על חבילת יסוד במסגרת תשלום חודשי, ותשלום נוסף לצפייה אקראית בערוצים ובתכנים אחרים שאינם במסגרת החבילה. 

איכות התוכן

שיקול נוסף הוא איכות התוכן וכאן מדובר בעיקר על הסרטים והסדרות. בכל חבילה יש ספריית VOD הכוללת סרטים המחולקים לקטגוריות: דרמות, קומדיות, מתח, סרטים סקסיים וז'אנרים נוספים. בכל אחת מהן יש מבחר סרטים הניתנים חינם, ובנוסף, סרטים אחרים בתשלום. השיטה היא לרוב, שעבור סרטים חדשים נדרש תשלום נוסף כמו גם עבור סרטים מבוקשים וידועים. ניתן לבדוק את ההיצע של כל החברות ולבחור את זאת בה מציעים את המבחר האהוב ביותר חינם. כמובן, שכדאי לבדוק בהזדמנות זאת את המחיר המבוקש עבור סרט שכדי לצפות בו נדרש תשלום נוסף וגם את משך הזמן שניתן לצפות בו במסגרתו (לרוב, מדובר על 24 שעות של צפייה). 

טיב השירות

שיקולים אחרים הם טיב השירות הניתן על ידי החברות, וכאן מדובר, בין היתר, גם על טכנולוגיות מוצעות הכוללות הספקת ממיר, סטרימר, ממיר מקליט ותמחורן. מעבר לכך, כדאי לבדוק את איכות השירות כאשר יש צורך לקבל מענה לבעיות קיימות ועוד. חברות רבות בתחום התוכן מציעות גם שירותי אינטרנט וסלולר, במסגרת מה שמכונה "טריפל". איגוד שלושת השירותים הללו בחבילה אחת יכול להוזיל את המחיר הכללי. מומלץ לבדוק זאת כי לרוב, מחיר עבור כל שירות בנפרד יהיה גבוה מאשר תשלום על חבילה שלמה.

בדיקת היצע באמצעות חברות

התחרות בשוק הינה גבוהה מאוד ורבים אינם רוצים או מסוגלים לעקוב אחריה כל העת. לכל אלו, ולאחרים נוספים, ניתנת האפשרות לקבל שירות מחברות הבודקות דרך קבע את כל ההיצע הקיים. הן עורכות סקר שווקים על בסיס קבוע ומיידעות את ציבור הגולשים באתריהן. ניתן לקבל אצלן מידע מקיף על בסיס קבוע ולנצלו לטובת רכישות חבילות טלוויזיה, סלולר, אינטרנט ביתי וטריפל ועוד. כך, ניתן לגוון כל העת את התכנים המוצעים וגם לחסוך כסף רב היכול להצטבר בחישובים שנתיים לסכומים נאים. העניין הוא, שחברות הטלוויזיה איתן הלקוח קשור מנפקות חבילות חדשות שהוא אינו מודע להן. לרוב, הן אף לא דואגות לידע אותו בזמן אמת. מעקב אחר שירותי חברות אלו יכול לסייע רבות לחיסכון בכסף והתאמת התוכן שזמין לצפייה.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.