print header

התכונות המושכות והמעצבנות שלכם על פי האסטרולוגיה

כולנו חווינו אהבנו, וחלקנו הגדול חי עם מושא אהבתנו עד היום. לכן כולכם יודעים שהמשיכה הראשונית בין כל זוג לרוב מושפעת משילוב של המראה החיצוני והאופי, כשהאופי בהחלט משחק את תפקיד חשוב, שרק מתחזק ומתעצם ככל שמערכת היחסים נמשכת. אט אט מתחילה להתפוגג האשליה הראשונית שאמרה לנו כי מולנו נמצא אדם מושלם, ולפתע צצים צדדים אחרים באישיות שלו אשר הופכים למעיקים ומציקים, מה שבתורו מוביל לריבים וחיכוכים בזוגיות. לכל אחד מאיתנו יש צדדים כאלה, וכעת הגיע הזמן שתכירו את התכונות המושכות והמעצבנות שלכם במערכת יחסים על פי המזל האסטרולוגי שלכם, על מנת שתוכלו לדעת למה התאהבו בכם מלכתחילה ואיך לשלוט בתכונות השליליות באופן מודע.

מזל מאזניים

תכונות מושכות: אתם אנשי שלום שנוטים ליישב סכסוכים בין אנשים ביעילות, מה שמעיד עליכם שאתם גם אנשי משפחה טובים. יחד עם זאת אתם שואפים לאיזון בחיים, ואתם מאמינים ברומנטיקה ושואפים למצוא אהבה אמיתית מבלי להתפשר.

תכונות מציקות: לוקח לכם הרבה מאוד זמן להגיע להחלטה, והחשש שלכם מלהישאר לבד לעיתים עלול לגזול זמן רב של בן או בת הזוג שלכם, אותו הם היו מעוניינים להשקיע גם בעצמם. לפעמים אתם נוטים לשקוע בדכדוך ובמחשבות שליליות, ויתכן שלבני הזוג שלכם קשה מאוד לצפות בכם כשאתם מצבים שכאלה. 

מזל עקרב

תכונות מושכות: אתם חברותיים מאוד, אוהבים לארח ולבדר אנשים אחרים ויש לכם שלל זיכרונות וחוויות לחלוק עם חבריכם. פרט לכך אתם גם תמיד יודעים מה המקומות השווים ביותר לביקור עבור כל סוג של פעילות, ואתם תמיד מעודכנים בנוגע לאירועים החמים העכשוויים. יש לכם את הכישרון לפרוץ אפילו את הגבולות שיצרתם בעצמכם, ואנשים אחרים לעיתים מקנאים ביכולת הזו.

תכונות מציקות: אתם יכולים להיות אנשים מסתוריים מאוד, ושמירת סודות במערכת היחסים היא לא תמיד דבר שמתקבל בעין יפה. פרט לכך אתם עלולים להיות נקמניים, מעליבים וחשדניים מאוד. לרוב אינכם קובעים ביומן תוכניות עם בן או בת הזוג על דעת עצמכם אלא אם כן אתם יצרתם את אותן התוכניות, והצד השני עלול לפרש זאת כחוסר מחויבות מצדכם. מצד שני, הנטייה שלכם לקנאה כשקובעים תוכניות שלא כוללות אתכם עלולה גם היא לגרום לדרמה מיותרת.

מזל קשת

תכונות מושכות: יש לכם נפש חופשייה וכל מי שרואה אתכם חוזה באנשים שמחים ואופטימיים, מה שגורם לאחרים לשאול את עצמם מה הסוד שלכם לאושר. יש לכם שפע של ידע וגם אוזן קשבת שזמינה לכל מי שצריך אותה, וזה חשוב מאוד עבור אנשים מסוימים שמחפשים זאת בזוגיות.

תכונות מציקות: אם אתם מתעצבנים, אתם עלולים לפגוע באנשים היקרים ללבכם, אך זאת משום שאתם כנים ולא חוסכים מהם את הביקורת שלכם. אתם לעיתים פעילים מדי עבור בן או בת הזוג שלכם ובנוסף, קשה לכם לשמור סודות, וחלק מהאנשים רואים בכך תכונה רעה מאוד במערכת היחסים כשמדובר בסודות שאמורים להישמר בינכם לבין בני זוגכם.

מזל גדי

תכונות מושכות: אתם יודעים כיצד לעבוד קשה והאישיות שלכם היא חסרת מורא. פרט לכך אתם יודעים כיצד לפתות את בני המין השני, אפילו אם לא באופן מודע, וקל לכם למשוך את תשומת הלב אליכם כשאתם נכנסים לחדר מלא באנשים – אתם טובים בלגרום לאחרים להרגיש טוב עם עצמם.

תכונות מציקות: משום שאתם מכורים לעבודה, זה עלול ליצור בעיות בחיי הנישואין והזוגיות. בנוסף, אתם מנסים פעמים רבות לעזור לחבריכם לסדר את חייהם על חשבון זמן שיכולתם להשקיע בסידור החיים שלכם, ואם בן או בת הזוג שלכם לא יהיו מאושרים כפי שאתם מצפים שיהיו, זה עלול לעצבן אתכם ולגרום לכם להתפרץ – כל זה נובע מתוך הצורך שלכם לשלוט בכל מה שסביבכם.

מזל דלי

תכונות מושכות: אתם אוהבים אנשים מכל סוג וקל לכם להתחבר לכולם, ללא הבדל דת, גזע ומין. יש לכם תשוקה עמוקה להכיר אנשים חדשים, ואתם מתעניינים בהם בכנות ומספקים להם את הבמה שהיו רוצים להיות עליה כשהם מדברים אתכם, ויש אנשים שהתחושה הזו חשובה להם בזוגיות.

תכונות מציקות: לעיתים אתם נוטים לשלוט על מערכות היחסים שלכם יתר על המידה, וקשה לכם להתמודד עם האכזבה שמגיעה לאחר שלא התקיימה הבטחה שקיבלתם. פרט לכך, יש לכם נטייה לרצות להיות צודקים כל הזמן, וזה עלול לעצבן את בן או בת הזוג שלכם.

מזל דגים

תכונות מושכות: אתם אוהבים לבלות באירועים חברתיים, כל עוד הם מהנים וגורמים לכם לחייך, ואתם מוצאים דברים יפים בכל תחום בחיים. יש לכם טעם נפלא באומנות ובמוזיקה, ואנשים אוהבים שאתם חושפים אותם לדברים מהתחום הזה שלא הכירו לפני – יש לכם ראייה אופטימית מיוחדת שאין לכולם.

תכונות מציקות: יש לכם נטייה לנסות לברוח מהמציאות מתי שרק אפשר, ואם לא תיזהרו, אתם עלולים להישאב ולהתמכר יותר מדי לכל דבר שמאפשר לכם לשכוח מהחיים לכמה רגעים. פרט לכך, יש לכם נטייה לנתח יתר על המידה דברים שקשורים לבן או בת הזוג שלכם, מה שעלול להפריע להם אם הם אינם מוכנים לקבל את הביקורת שלכם.

מזל טלה

תכונות מושכות: אתם מנהיגים מלידה שמסרבים להרים ידיים, אפילו אם כל מי שסביבכם כבר עשה זאת מזמן. אתם מסורים מאוד למושא האהבה שלכם, והעובדה שאתם מוכנים לעשות הכל כדי לעזור לאחרים להגשים את חלומותיהם, גרמה בין היתר לבן או בת הזוג שלכם להתאהב בכם.

תכונות מציקות: אתם ממש לא אוהבים שאומרים לכם מה לעשות ואיך, ולא חוסכים את העצבים או מצב הרוח הירוד שלכם מאף אחד כשזה אכן קורה, כולל בן או בת הזוג שלכם. לעיתים אתם גם אומרים דברים בצורה ישירה מדי, ולמרות שאינכם מנסים לפגוע באף אחד, אתם עלולים להשאיר שובל הרסני של רגשות שליליים אצל אנשים אחרים.

מזל שור

תכונות מושכות: אתם אנשים אמינים שקל לסמוך עליהם, ויש לכם קשב רב לאנשים שחשובים לכם. כשנותנים לכם משימה, אתם מבצעים אותה באופן מושלם, ויש בכם גם צד יצירתי, בעיקר כשאתם הולכים עם התשוקה שלכם, שהיא לבשל במטבח או ליצור דבר מה דומה.

תכונות מציקות: אתם אוהבים לרכוש פריטים של מותגים בעלי שם ידוע משום שהם אמינים לדעתכם, אך הגישה הזו עלולה להיתפס על ידי בן או בת הזוג שלכם כסימן לחומרניות. אתם עקשנים מטבעכם ובה בעת נוטים לשקוע במחשבות למשך זמן רב – כה רב למען האמת, עד שזה עלול לפגוע בזמן האיכות שלכם עם בן או בת זוגכם.

מזל תאומים

תכונות מושכות: יש לכם מוח חריף ונבון ואתם אנשים כריזמטיים ומקסימים – כשאתם מספרים סיפור, מי שמקשיב לו הולך לאיבוד בהנאה בתוך העולם שאתם יוצרים בראשו. אתם ספונטניים ואוהבים הרפתקאות, וכשבן או בת הזוג שלכם נמצאים לצדכם אין שום רגע דל ומשעמם.

תכונות מציקות: על אף כל מה שנאמר, שגרה גורמת לכם להשתעמם בקלות רבה מדי, ואם אכן אתם מגיעים למצב של שגרה מעיקה, יתכן כי תתחילו לעשות דברים שמזיקים לכם רק על מנת ליצור חיכוך מסוים שיתחיל דיבור בינכם לבין בן או בת הזוג. האופי המשתנה שלכם גורם גם לבן או בת זוגכם תמיד ללכת על האצבעות, משום שקשה להם לנחש האם תתעוררו בבוקר כאנשים חמים וחיוביים או קרים ושליליים.

מזל סרטן

תכונות מושכות: אתם אנשים אדיבים עם לב רחב, וכשאתם באזור תמיד יש אווירה חמימה בבית. יש לכם אינטואיציה מפותחת שקולטת את הצרכים של אנשים אחרים, ואתם טובים מאוד בלהגן על מי שקרוב ללבכם – כל אלו הופכים אתכם להורים ובני זוג נהדרים!

תכונות מציקות: קל מאוד לפגוע ברגשותיכם, ואם שמעתם העלבה שחדרה עמוק ללבכם, היא ככל הנראה תישאר שם למשך זמן רב ותגרום לכם לשקוע בדכדוך. אתם גם יכולים להפוך לרכושניים מאוד, ואפילו תתעצבנו בקלות אם בן או בת הזוג שלכם יזמינו למשל חברים מהעבודה לארוחת ערב מבלי לשאול אתכם לגבי זה לפני כן.

מזל אריה

תכונות מושכות: משום שאתם אנשים אנרגטיים, אתם נוטים לחיות חיים מעניינים ומסקרנים. הגאווה והתשוקה שלכם לחיים גורמות לאחרים להימשך אליכם, אך לא רק – אתם גם אנשים נדיבים שנהנים לעזור לאחרים ולשתף את הדברים הטובים שהשגתם בחייכם.

תכונות מציקות: יש לכם נטייה לשפוט אנשים אחרים על פי המראה החיצוני שלהם, ואתם אפילו עלולים להיות סנובים בכל מה שנוגע לנושא הזה. בנוסף, אם מישהו עשה דבר מה שהכשיל אתכם פעם אחת, יהיה לכם קשה מאוד לסלוח לו ולהתייחס אליו בחמימות שוב, ואם זה קורה בתוך מערכת היחסים מדובר במצב הרסני למדי.

מזל בתולה

תכונות מושכות: יש לכם טעם מיוחד ואיכותי באומנות ושפע של ידע על שלל נושאים, כך שאף פעם לא משעמם בחברתכם. הבית שלכם מאורגן ומסודר היטב בכל רגע נתון, ואף אחד לא ימצא בו דבר שאינו במקומו.

תכונות מציקות: אתם לעיתים דואגים יותר מדי בנוגע לחוסר השלמות שלכם או של בני זוגכם, והסיבה לכך היא שיש לכם סטנדרטים גבוהים שקשה מאוד לעמוד בהם. בנוסף, אתם עלולים להיות מעט היפוכונדרים לפעמים, וכשזה קורה לאורך זמן ומפריע לעיסוקים שגרתיים שונים, זה עלול להתחיל להעיק על בן או בת הזוג שלכם.

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.