print header

הר הביטוח - שירות חינמי חדש וחשוב של משרד האוצר

סביר מאוד להניח שיש לכם כמה וכמה מוצרי ביטוח שונים כדוגמת ביטוח רכב, דירה, משכנתה, חיים וכדומה, אך האם אתה יודעים בדיוק כמה ביטוחים יש לכם ומה הם התחומים שאותם הם מכסים? האם אתם יודעים באמת כמה כסף עולה כל ביטוח וביטוח, או באילו תחומים אתם אולי מקבלים כיסוי כפול שלא בהכרח ישתלם לכם במקרה הצורך? אלו הן שאלות שאתם כנראה לא יודעים בוודאות את התשובות אליהן, ובדיוק כאן נכנס לתמונה "הר הביטוח", שירות חינמי של משרד האוצר שמאפשר לכם לקבל בקלות ובמהירות סקירה של מוצרי הביטוח שלכם או של קרובי משפחתכם שנפטרו. כדי להשתמש באתר יש צורך במידע בסיסי שאפשר למצוא על תעודות הזהות של כל אחד ואחת מאיתנו, ותוכלו להיעזר בו כבר עכשיו או לקרוא את המדריך הקצר שלפניכם אשר יסביר לכם כיצד להשתמש בו.
 
לחצו כאן או על התמונות שבכתבה כדי לעבור לאתר "הר הביטוח"
והמשיכו לקרוא כדי ללמוד על אופן השימוש בו
הוראות שימוש באתר הר הביטוח: צילום מסך מהאתר
 

מדריך שימוש לאתר "הר הביטוח"

כפי שכבר נאמר, ניתן להשתמש באתר כדי לקבל מידע על האדם שעושה בו שימוש או על קרוב שנפטר. לצורך הבדיקה הראשונה יש צורך בתעודות הזהות שלכם, מענה על שתי שאלות פשוטות ותאריך ההנפקה של תעודת הזהות (מידע שמופיע על התעודה עצמה). לצורך בדיקה עבור קרוב שנפטר יש צורך בכל המידע הקודם שצוין, וגם במספר תעודת הזהות ותאריך הפטירה של האדם. יש לבחור את האפשרות הרצויה מבין השתיים בעמוד הראשי של האתר על ידי לחיצה על "חיפוש ביטוחים על שמי" או "חיפוש ביטוחים על שם קרוב שנפטר"

הוראות שימוש באתר הר הביטוח: צילום מסך מאתר הר הביטוח
לאחר שכל הפרטים הוזנו לאתר ואושרו על ידי מערכת האבטחה שלו, תוכלו לגשת לכל המידע הביטוחי שזמין בו עבורכם. ברירת המחדל של עמוד התוצאות הראשי כוללת מספר סמלים בחלקו השמאלי של העמוד, אשר מייצגים את סוגי הביטוחים השונים כפי שניתן לראות בתמונה: ביטוחים כלליים, ביטוחי בריאות וביטוחי חיים. 
הוראות שימוש באתר הר הביטוח: קטגוריות הביטוחים
בעת לחיצה על הסמלים הללו ניתן לראות רשימה מסודרת של הביטוחים השונים וסקירה כללית של מידע רלוונטי כגון פרטי תשלום, תאריכים חשובים וכדומה. ניתן ללחוץ על סימן הפלוס או המינוס הצבעוניים שמופיעים ליד כל סוג ביטוח כדי לפתוח או לסגור רק את מוצרי הביטוח בקטגוריה ואת המידע הזמין לגביהם. שורות שלצדם מופיע סימן אזהרה אדום, כמו זה שמופיע בתמונה לצד ביטוחי בריאות ותאונות אישיות שבתמונה שלמטה, מעיד על מידע חשוב שיכול לחסוך לכם כסף, כמו למשל ביטוחים חופפים. מתחת למוצרי ביטוח מסוימים יכולה להופיע שורת המלל "פתח שירותים נלווים" שמאפשרת לקבל מידע על התוספות לשירות המוצג. כמו כן בחלק השמאלי של הרשימה ניתן למצוא סמל של מחשבון ולידו הכיתוב "להשוואת מחירים" - זהו כלי שיאפשר לכם לבדוק האם אתם יכולים למצוא תוכניות ביטוח זולות יותר.
הוראות שימוש באתר הר הביטוח: צילום מסך מאתר הר הביטוח עם סימון אדום לצד בריאות ותאונות אישיות

לאתר "הר הביטוח" יש עוד הרבה מאוד כלים שימושיים ודרכים להעניק לציבור מידע חשוב במהירות ובפשטות, ניתן להיעזר בסרטון ההדרכה של משרד האוצר לצורך קבלת מידע נוסף. ליד כל מוצר של חברת ביטוח תוכלו למצוא קישור לעמוד של החברה עצמה, כדי שתוכלו לקבל תשובות לשאלות פרטניות ולהסדיר את הנושאים שהאתר הביא לתשומת לבכם. זכרו, נושא הביטוחים הוא אולי מורכב ומאיים, אך הוא חשוב מאוד לביטחון העתיד שלכם ויש להקדיש לו את תשומת הלב הראויה. השתמשו בכלי הזה כדי לבדוק את מצבכם ותוכלו לקבל מידע יקר ערך ואולי אף לחסוך לא מעט כסף.

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.