print header

אהבה זה עניין של מזל

אהבה היא עניין של מזל. בזה אין ספק, אבל לפעמים, המזל נמצא בכוכבים. למדו מהו פוטנציאל האהבה ופוטנציאל האכזבה שלכם עם כל אחד מהמזלות שבגלגל...
 

גדי - פוטנציאל לאהבה
מונע על ידי הצלחה, הגדי זקוק לשותף שאפתני ועסוק כמוהו. אין לו סבלנות לאנשים חסרי תכלית ומעוף. הפרטנר של הגדי צריך להיות בוגר, אחראי ובטוח בעצמו. מזל שור החרוץ, בעל יושרה לשמור על התחייבויות הוא הבן זוג האידיאלי.

גדי - פוטנציאל לאכזבה
הגדי זהיר מאוד בכל הנוגע לאהבה, אבל מחוייב מאוד. ברגע שהוא מתמסר הוא אמין ומהימן ומצפה לאותו הדבר גם מהפרטנר. החשדנות וההסננות שלהם עשויים להיאכל בלי מלח על ידי התאומים הפלרטטן.

מזלות
 

דלי - פוטנציאל לאהבה
עבור הדלי, תקשורת היא המפתח. הדלי זקוק לפרטנר שיגרה את האינטלקט שלו, יבין את האינדיבידואליות ויכבד אותה בתור שווה. הדלי זקוק לאדם שיעורר את הרגשות ללא פשרה, על כן בני מזל מאזניים הם זיווג מוצלח.

דלי - פוטנציאל לאכזבה
הדלי הוא לעיתים רגשן, אבל אף פעם לא תלותי. הוא עצמאי מאוד ולא יתקיים תחת עול של חובות ודרישות. הוא לא אוהב את זה, מה שעשוי לגרום לו לעיתים להיראות מנותק. הוא נאמן ולא מסוגל לסבול התנהגות קנאית, לכן העקרבים מאוד לא מתאימים לו.

מזלות
 

דגים - פוטנציאל לאהבה
המזל האסטרולוגי הרגיש ביותר, זקוק לפרטנר שיבין את המזג הרגיש ויעניק את הביטחון והחיזוק הנכונים. הדגים ייתן את כל ליבו לפרטנר, ובתנאי שיהיה נאהב בחזרה. הדגים זקוקים לבן זוג מתחשב במידה שווה, על כן מומלץ להם להיצמד למזלות המים כמוהם, לסרטנים ולעקרבים.

דגים - פוטנציאל לאכזבה
בני מזל דגים צריכים פרטנר סבלני ואוהד שלא ישפוט אותם אם הם רגשניים מדיי לפעמים. הטיפוסים השכלתניים שמנתחים את החיים יותר מדיי רק יגרמו לדגים להתערער. הדגים חולמניים מדיי בשביל התאומים הדינמיים. אלה, לא יספקו את החיבור הרוחני והרגשי שאליו הדגים משתוקק.

מזלות
 

טלה - פוטנציאל לאהבה
בני מזל טלה הם מלאי חיים, הרפתקנים וצריכים שותף שיכול לעמוד בקצב שלהם, אך גם כזה שיוכל לעמוד לצידם בכל עת. על פי גלגל המזלות, הטלה מתאים מאוד לבני מזל קשת הספונטניים שיתמכו בו ללא תנאי ויספקו מערכת מרוממת ומרגשת. גם הדליים הם בני זוג אידיאליים למערכת יחסים כיפית ואוהבת.

טלה - פוטניאל לאכזבה
הדבר האחרון שטלה צריך זה אדם שיציל אותו. הוא עצמאי, אחראי ורואה את בן הזוג בגובה העיניים. הוא לא מסתדר היטב עם פרטנר שתלטן, על כן בני מזל שור הרכושניים יתקשו להבין את האינדיבידואליות הזו ויפרשו אותה כדחייה. גם הרגשנות והנזקקות של הסרטן לא ממש טובה לטלה.

מזלות
 

שור - פוטנציאל לאהבה
השור הוא טיפוס חם, אוהב, תומך וזקוק לחיבה. הוא זקוק לפרטנר שירעיף עליו מחמאות (ומתנות) ויגרום לו להרגיש מוערך. יותר מזה, הוא צריך שותף נאמן ומסור שיוכל לטפח ולפנק עד בלי די. מערכת יחסים מוצלחת וארוכת טווח יכולה לצמוח עם הסרטן המתוק.

שור - פוטנציאל לאכזבה
השור בראש ובראשונה דואג ליציבות וביטחון. אין מה לשחק איתו משחקים, שכן הוא לא יתנהל ללא הוודאות של העתיד. השור מאמין שאם משהו נראה טוב מכדי להיות אמיתי, הוא כנראה כזה ולא יילך שולל אחרי הבטחות ריקות. הטלה והדלי שדורשים את החופש ללכת ולבוא כרצונם, רק יוציאו את הצד הרכושני של השור.

מזלות
 

תאומים - פוטנציאל לאהבה
מונוגמיה היא לא הצד החזק של התאומים. הם משתעממים בקלות ומוסחים בקלות רבה יותר, וצריכים שותף שיגרה אותם מנטלית ורגשית על מנת שישארו בסביבה. ספונטניות, הרפתקנות, שטותניקיות ותקשורתיות לא יזיקו גם כן.
התאומים זקוקים למישהו שיעריך את הניצוץ שבהם, אך לא ינסה לכבות אותו. דינמיקה כזו יכולה לצמוח עם הטלה והדלי.

תאומים - פוטנציאל לאכזבה
הראש של התאומים שולט בלב. לכן הוא לא מתאים למזלות עם רגישות יתר כמו דגים. מצד שני התאומים יכולים להשתעמם בקלות עם חוסר התשוקה של מזל בתולה. המזג הדינמי והפלרטטני, והצורך בתשומת לב יגרמו לעקרב לקנא.

מזלות
 

סרטן - פוטנציאל לאהבה
חוסר הביטחון הטבעי של הסרטן, דורש פרטנר רומנטי, מגן ומסור. השותף האידיאלי יהיה אחד שאוהב ללא סייג כפי שהסרטן אוהב. מישהו שהוא חזק ובטוח בעצמו מספיק, כדי לתמוך במערבולות הרגשיות של הסרטן, אך רך מספיק כדי להיות רגיש וקשוב לתחושות. מזל עקרב הוא חיבור טוב.

סרטן - פוטנציאל לאכזבה
הטבע הנאמן והרגיש מתאים יותר למערכות יחסים מונגמיות ומחייבות. למרות שהסרטן מנסה להיראות קשוח כלפי חוץ, הוא לא מתפקד היטב במצבים רומנטיים עמומים ועלול להיפגע ולאבד ביטחון. הזהרו מתאומים, הגישה הלא מחייבת שלהם עלולה לפגוע בהערכה העצמית שלכם.

מזלות
 

אריה - פוטנציאל לאהבה
אולי זה הטבע הנלהב, אך רוב האריות משתוקקים לפרטנר שיהיה מסוגל לספק להם את תשומת הלב המירבית. הפרטנר האידיאלי יכול להיות השור המסור או הדגים הרומנטי שנהנה לפנק.

אריה -פוטנציאל לאכזבה
ברגע שהאריה נמצא במערכת יחסים הוא מאוד נאמן (בעיקר הנשים, ויש שיאמרו גם שהן קנאיות ורכושניות). טיפוס בעל מזג פלרטטן עשוי לשבור לאריה את הלב וברגע שבגדו באריה או ערערו את האמון שלו, הוא יתקשה לשכוח או לסלוח. בעוד שהקשת עשוי לכאורה להיראות כמו התאמה אסטרולוגית יציבה, נדמה שהטבע הפלרטטני שלו הוא קשה מדיי לטיפול ועיכול.

מזלות
 

בתולה - פוטנציאל לאהבה
הבתולה הקשה להשגה לא תיסחף מהרגליים על ידי רומן קצר. ברגע שהיא מתאהבת היא מסורה לחלוטין. הבתולה זקוקה לפרטנר שיהיה סבלני ועקבי ויקח את הדברים לאט. הגדיים בפרט, ידועים בתכונות טבעיות אלה, כמו גם בגישה הזהירה שלהם  לחיים - זיווג מושלם לשני לבבות זהירים.

בתולה - פוטנציאל לאכזבה
בגלל שבני מזל בתולה הם מעשיים מאוד, גם כשמדובר בענייני הלב הם יתמקדו בשכלול הטכניקה יותר מאשר בחיזוק התשוקה. להיות עם פרטנר שהחשק המיני שלו גבוה יותר, עלול לעורר בבתולה נטיות קנאיות, או לגרום לביקורת עצמית. הכי טוב זה להתרחק מהעקרבים החושניים.

מזלות
 

מאזניים - פוטנציאל לאהבה
אלגנטיים ומקסימים, המאזניים זקוקים להיות נערצים על ידי הקרובים אליהם. השותף המושלם הוא זה שיחנוק את המאזניים עם רגשות של אהבה ומחוות רומנטיות. בני מזל דלי הרומנטיים יכולים להציע שפע שכזה.

מאזניים - פוטנציאל לאכזבה
המאזניים נאמנים עד היסוד, והיחסים היקרים להם מכל הם חיי הנישואים שלהם ולכן טיפוס שאינו מסוגל להתחייב לטווח ארוך ישבור להם את הלב. המאזניים זקוקים לפרטנר עם מסירות בלתי מתפשרת, לכן בני מזל בתולה ההפכפכים והבלתי צפויים לא יהיו שידוך טוב.

מזלות
 

עקרב - פוטנציאל לאהבה
העקרבים הם מהפנטים, אובססיביים וקנאים, אבל בסופו של דבר אי אפשר לעמוד בפניהם. הם ידועים במזג הפכפך וזקוקים לאיש חזק מספיק שישמור אותם סקרנים. התשוקה היא אלמנט חשוב במערכת הזוגית, אז כשזה נוגע לכימיה מינית, השור הוא הפרטנר המומלץ.

עקרב - פוטנציאל לאכזבה
מזל עקרב יכול לתת 100 אחוז בכל הנוגע לאהבה, אך הוא גם מצפה לקבל לא פחות. בזמן שהעקרבים נאמנים ללא היסוס, הם יכולים להפוך חשדניים ומלאי טינה. פרטנרים שזקוקים לתשומת לב מתמדת, כמו סרטנים ותאומים, רק יוציאו מהם את הצד הרע.

מזלות
 

קשת - פוטנציאל לאהבה
בני מזל קשת מתפקדים היטב במערכות יחסים רומנטיות שנולדו מתוך ידידות. הפרטנר האידיאלי שלהם הוא הרפתקן ומלא אנרגיה, וזאת כדי לשמור אותם בעניין. הקשת גם זקוק לפרטנר עם השקפת עולם חיובית על החיים. ההתאמה המשולמת היא טלה.

קשת - פוטנציאל לאכזבה
הסמל של המזל - הקשת, מחבר בין החלק העליון שהוא חצי אדם לבין החלק התחתון שהוא חצי סוס. שני החלקים מסמלים את האמביוולנטיות של הקשת - מצד אחד מאוד רוצים מערכת זוגית, מצד שני שואפים להיות עצמאיים וחופשיים, כיוון שזה חיוני לתחושת העצמיות שלהם. מזל עקרב החונק, הוא פרטנר פחות מוצלח.

מזלות
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.