print header

הסיפורים הכי מרגשים באינטרנט

הודות לאינטרנט אנחנו יכולים לדעת כל מה שאנחנו רוצים, ואפילו לדעת על אנשים וסיפורים שלא ידענו שקיימים כלל. פה ושם אנחנו נתקלים בסיפורים מרגשים, אבל נראה שאלה עולים על כולם. אספנו בשבילכם את 10 הסיפורים הכי מרגשים באינטרנט. תכינו את הממחטות ואת מוזיקת הבלוז, זה לא יהיה קל, אבל זה ימיס לכם את הלב, וזו הבטחה.

 

תמונה משפחתית

סיפורים מרגשים

ב-2008 פרצה רעידת אדמה בעוצמה של 7.9 MMS במחוז סצ'ואן שבסין. מניין ההרוגים עמד על 69,197 בני אדם, 374,176 פצועים ו-18,238 נעדרים. מיליונים איבדו את בתיהם ברעידת האדמה שהייתה החזקה ביותר שנרשמה ב-30 השנים האחרונות. סין הכריזה על 3 ימי אבל לזכר ההרוגים. בתמונה נראה אדם בחיפושיו אחר משפחתו מצא אלבום עם תמונות של בני ביתו, ופרץ בבכי על חוסר הוודאות והכאב בהם הוא נתון.

 

החתונה שלא הייתי בה

סיפורים מרגשים

ככל שהתקרב היום הגדול של אשלי דייוידסון, היא הבינה כי אימה לא תוכל להגיע לראות את הבת שלה מתחתנת. אימה שחולה במחלה סופנית לא הייתה מסוגלת לעזוב את בית החולים כדי להגיע לאולם האירועים. לאשלי עלה הרעיון להשתמש בסקייפ, כדי לאפשר לאימה בת ה-54 לצפות בטקס החתונה מהשורה הראשונה.

 

מגיע לכם מה שאני לא קיבלתי

סיפורים מרגשים

ראג'ש קומאר שארמה הוא המייסד של בית ספר שכונות העוני בניו דלהי הנותן שירות בחינם. לוח הכתיבה הוא צבע שחור על קיר של בניין וגג הכיתה הוא מסילת רכבת. עם זאת, במשך שלוש השנים האחרונות ילדי השכונות מגיעים בכל יום לבית הספר כדי ללמוד עוד את מקצועות ההיסטוריה, מדעים, כתיבה וקריאה.

 

זיכרון ואהבה

סיפורים מרגשים

אדם מבוגר זה מלמד את חברתו את אותיות האלף בית. בעקבות שבץ מוחי הגברת בתמונה איבדה את הזיכרון שלה ושכחה, בין השאר, את אותיות האלף בית, מה שמנע ממנה את היכול לקרוא ולכתוב. הזקן החביב הזה מראה חברות אמיתי מה היא ומתמיד בלימוד המסובך והמפרך.

 

מוגלי המודרנית

סיפורים מרגשים

טיפי דגרו נולדה למשפחה של צלמים צרפתיים, שבילו את רוב שנות ילדותה באפריקה הפראית. הילדה גדלה לחיות עם חיות הבר וכפי שניתן לראות, היא לא מבדילה בין אחיה האמיתיים לבין אלה ההולכים על ארבע.

 

טעם החיים

סיפורים מרגשים

שנתיים של בצורת בדרום סודן גרמו למהומות אלימות ולדיכוי, מה שתרם למגפת רעב במדינה. המצוקה התחילה בגלל מיעוט הגשמים, אך התעמקה בשל מלחמת האזרחים וחוסר האפשרות להשקיע משאבים בחקלאות. הילד הזה במחנה הפליטים דורו מתענג על טיפות הגשם השוברים את הבצורת במדבר החם של דרום סודן.

 

בתי, אהובתי

סיפורים מרגשים

לג'ולי ביירד הייתה ילדות קשה, היא עברה התעללות מינית, התמכרות לסמים, עוני ומות קרוביה. בנוסף לכל אלה ג'ולי נדבקה באיידס כשהרתה את ביתה, וכך גם היא נולדה כאשר היא אוחזת במחלה. כעת ביתה בת שנתיים, ושתיהן מתמודדות יחד עם המחלה באומץ ובאהבה רבה.

 

ניצחון מתוק

סיפורים מרגשים

בתמונה זו אנו רואים את ארנולפו קסטורנה שזכה לראשונה במדליית זהב בשחייה עבור מקסיקו בתחרות הפרא-אולימפית. ארנולפו הצליח לשחות במהירות רואיה לציון ללא רגליים ועם יד אחת בלבד. במעמד הזכייה ארנולפו פרץ בדמעות מתוך התרגשות ואיתו מקסיקו כולה.

כוח הרצון של ניק

סיפורים מרגשים

ניק ווייצ'יץ הוא אוסטרלי שנולד עם מחלה בשם 'טטרה אמליה', שהלוקים בה חסרי גפיים. בתור ילד חווה קשיים רבים להתמודד עם המצב הייחודי שלו, עד שהגיע לגיל 17 והקים עמותה לעודד אנשים שנמצאים במצב רגשי קשה. כיום הוא מרצה בכל העולם ומספר את הסיפור ההתמודדות שלו.

 

דגל זה לזכר אבי

סיפורים מרגשים

וו קונגאן ו-וו סונגשי הם זוג סיני הנשוי כבר מ-1924 וגרים בכפר קטן. הזוג נשוי באושר, אך דבר אחד היה חסר להם, תמונת החתונה שהובטחה להם על ידי ראשי הכפר ביום חתונתם מעולם לא צולמה. צלם הרפתקן שהגיע לכפר שמע על משאלת ליבם של השניים ויזם את התצלום המרגש הזה. הזוג אמר ששנות נישואיהן היו שנים מאושרות ופורות, והתצלום הזה החזיר אותם אחורה לאותו יום מרגש ומבחינתם זהו סגירת מעגל לחיים היפים האלה.

מקור: נתן בר
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו