maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

מה מגלות הפנים על האישיות שלנו?

הפנים שלנו הם אולי החלק הכי חשוב בגוף מבחינה תקשורתית. לא רק ש-4 מתוך 5 החושים שלנו נמצאים שם, לפנים יש גם תפקיד חשוב בתקשורת החזותית. אנחנו יכולים ללמוד הרבה מאוד על האישיות של האדם רק מלנתח את מבנה פניו. הטכניקות הללו נחקרו, נלמדו ופותחו במשך מאות שנים על ידי מומחים בתורה הסינית וישנם מעל 100 נקודות בפנים שאפשר לנתח ולקרוא. אנו נביא לכם את קווים המנחים העיקריים שיעזרו לכם לקרוא את פניהם של אנשים ולהבין מה צורת הפנים אומרת על האישיות שלהם.

 

מסגרת הפנים - זוגיות

מה אומרות הפנים על האישיות שלנו?

פנים עגולים - בדרך כלל יהיו אלה אנשים בעלי פנים בשרניים ותפוחים. אלה אנשים שנוטים להיות רגשניים, רגישים ובעלי חוש דאגה לאחר. כמו כן, יש להם פנטזיות מיניות חזקות. התכונות הללו הופכות אותן לבני זוג אידיאליים לטווח ארוך.

פנים מלבניים מוארכים - לרוב יהיו אלה אנשים בעלי יכולות אתלטיות גבוהות ומבנה פיזי מוצק. הם פרקטיים, שיטתיים ונוטים לעבודה קשה. הם מקושרים עם נרקיסיזם ויכולים להיות קשים במערכות יחסים.

פנים משולשים - פנים אלה יהיו נפוצים אצל בעלי גוף רזה. אנשים בעלי פנים משולשים התברכו באינטליגנציה גבוהה וכושר שכנוע. הם גם יצירתיים מאוד, אך בעלי נטייה למזג לוהט.

פנים מרובעים - אנשים בעלי פנים מרובעים יהיו בעלי אינטליגנציה, יכולת אנליטית והחלטיות. צורת פנים זו קשורה לאגרסיביות וטבע דומיננטי. תכונות אלה בולטות אצל מנהיגים רבים.

 

 

פרופיל - אופי

מה אומרות הפנים על האישיות שלנו?


פרופיל קמור - אנשים עם פרופיל זה יהיו בעלי מצח משופע, גבות בולטות מעט, אף דומיננטי ומעוקל קלות וקו סנטר נסוג. אנשים השייכים לקטגוריה זו נחשבים לבעלי אופי קשה, עם דרישות גבוהות מהסביבה ומתאפיינים בחוסר סבלנות.

פרופיל קעור - מצחם של בעלי פרופיל זה יהיה בולט קדימה, גבותיהם כמעט שטוחות, אף קטן, ישר או קעור מעט, פה שטוח וסנטר חזק עם עיקול החוצה. אנשים אלה מתאפיינים בטבע חיובי וסובלנות רבה. הם נוטים להעמיק מחשבה בשיפוט של דברים באופן מודע.

פרופיל שטוח - לבעלי פרופיל שטוח אין מאפיינים דומיננטיים בפניהם. הם אנשים עם אישיות עקבית וקו מחשבה מאוזן.

פרופיל קעור-קמור  - אנשים אלה הם בעלי חלק עליון קעור וחלק תחתון קמור בפרופיל. אלה אנשים שעשויים להיות בעלי נטייה לאימפולסיביות ואופי חלש. קשה לסמוך על אנשים בעלי
חלוקה זו של פרופיל הפנים.

פרופיל קמור-קעור - אנשים אלה הם בעלי חלק עליון קמור וחלק תחתון קעור בפרופיל. לאנשים אלה תהיה אישיות דומיננטית ונטייה לשלוט בסביבה שלהם. הם אף מפגינים את הנטייה למחשבה מודעת של בעלי הפרופיל הקעור.

 

 

צורת המצח - חשיבה

מה אומרות הפנים על האישיות שלנו?

מצח ישר - אנשים הידועים כבעלי מחשבה מדורגת. הם לא יכולים להתקדם לנקודה השלישית אם הם עוד לא הבינו במלואה את הנקודה השנייה. לעיתים לא מבינים אותם בילדות וחושבים אותם לטיפשים, אך הם גדלים להיות מאוד אינטליגנטים. המחשבה המדורגת מאטה את קצב התגובה שלהם וקשה להם לעבוד תחת לחץ.

מצח משופע - אנשים אלה הם מהירי מחשבה, כה זריזים שהם נוטים להשלים את משפטיהם של בני שיחם. הם משתעממים בקלות וקשה להם ליצור תקשורת עם בעלי חשיבה איטית משלהם. יש לאנשים אלה נטייה גם לקבל החלטות בצורה מהירה, מה שעשוי להעמיד אותם בסיטואציות בהן הם קיבלו החלטות לא נכונות.

מצח מעוקל - אנשים אלה הם מאוד יצירתיים ולא אוהבים שיש עליהם מגבלות. הם מאוד אוהבים להשתמש בדמיון שלהם ויעדיפו להימנע ממתמטיקה וחישובים. הם טיפוסים אמנותיים בחשיבתם ובעלי אינטליגינציה גבוהה מאוד.

 

 

עיניים - אישיות

מה אומרות הפנים על האישיות שלנו?

עיניים בולטות - בדרך כלל אנשים אלה יהיו חכמים, מאושרים וטובי לב. הם מפגינים ידידותיות כלפי סביבתם.

עיניים קטנות - מעידות על מזג מתוח. אנשים אלה יכולים להיות פרפקציוניסטים וכן להיות בעלי אופי קשוב.

עיניים סמוכות - בעלי עיניים אלה מסוגלים לרמת ריכוז גבוהה מאוד.

עיניים מרוחקות - מעידות על מחשבה פתוחה וסובלנות. יש להם ערך מועט כלפי סמכויות.

עיניים נוטות מעלה - אומרות כי האדם הוא סתגלן ומשיג בדרך כלל את מה שהוא רוצה.

עיניים שקועות - אנשים אלה הם נועזים, מתקדמים ובעלי תשומת לב גבוהה. הם נוטים לתחומי היצירתיות והכתיבה.

 

 

גבות - תכונות

מה אומרות הפנים על האישיות שלנו?

גבות דקות - מעידות על חוסר החלטיות וחוסר ביטחון עצמי.

גבות עבות - מעידות על אסרטיביות ואישיות חזקה.

גבות מחוברות - מעידות על אישיות עזה ונחושה. אנשים אלה נוטים להיות מופנמים, קנאים ורכושניים.

 

מקור: אירית שטיינמץ
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו