maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 31.05.2010תחזית יומית - טלה - 31/05/2010

נושאי קריירה ודרייב מודגשים היום, וכדאי להשקיע בהם קצת יותר. מיקומו של הירח מדגיש עכשיו את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשפר יחסים עם סמכויות, אבל דווקא עכשיו נמצא מרס שליט המזל שלכם בזווית של עימות לנפטון, ונראה שקשה לכם להתמקד. היזהרו מעודף רגשות במקום עובדות.

תחזית יומית - שור - 31/05/2010

היום כדאי ורצוי לגלות פתיחות לרעיונות חדשים. מיקומו של הירח מאפשר לכם לראות דברים כמה צעדים קדימה, ולא להתמקד רק בכאן ובעכשיו. זה בדיוק הזמן לשים את הדגש על כל מה שקשור לדיאלוג יצירתי במיוחד, ומרקורי שבמזל שלכם בהחלט יכול לעזור במילים.

תחזית יומית - תאומים - 31/05/2010

היום חשוב לנוע עקב בצד אגודל, ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול להביא איתו גישה פזיזה ומהירה מדי, שליפות מהשרוול, ואולי גם שיקול דעת מוטעה. במקום לחשוב במהירות ולהגיב מהבטן, כדאי לחכות למחר או מחרתיים כדי לפעול. עד אז – סבלנות, והרבה.

תחזית יומית - סרטן - 31/05/2010

נושאי זוגיות ויחסים מודגשים היום. מיקומו של הירח מול המזל שלכם, שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לדיאלוג שבינו לבינה. זה בדיוק הזמן להתמקד בפתרון בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, ולהיעזר בשלל הזוויות ההרמוניות שהירח שליט המזל שלכם יוצר היום בשמים.

תחזית יומית - אריה - 31/05/2010

היום כדאי להתמקד במחוייבויות מכל הסוגים. הירח מכריח אתכם לעשות קצת יותר עבור הדברים שהתחייבתם להם, לקחת אחריות מקצועית אמיתית, להשקיע יותר מעצמכם בתחום המקצועי, להראות נוכחות ותפקוד רציני, ולגלות גם אחריות ומחוייבות ביחסים הקרובים ובזוגיות.

תחזית יומית - בתולה - 31/05/2010

זה עשוי להיות יום מרגש למדי, בתולות. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להפעיל את הרגש קצת יותר מאשר את הראש דווקא, מקום טוב לאלה מכם שרוצים לחזר בעדינות, להשקיע ברומנטיקה, ולתת ביטוי אמיתי לרגשות בכלל, אם אפשר.

תחזית יומית - מאזניים - 31/05/2010

נושאי בית ומשפחה מודגשים היום במיוחד, מאזנאים: היום כדאי להשאיר את האנרגיה היצירתית שלכם בבית, ובחיק המשפחה. זה בדיוק הזמן לפעילות ביתית מודגשת, לשינוי באווירת הבית, לארוחת ערב גדולה ביחד עם כולם, ואולי גם לניקוי משקעים רגשיים שהצטברו בשבוע האחרון.

תחזית יומית - עקרב - 31/05/2010

התקשורת שלכם חשובה היום, אבל כדאי להשקיע גם בגוף ולא רק בראש. הירח מאפשר פעילות פיזית במינון רב יותר, הליכה, רכיבה על אופניים או ביקור בחדר הכושר, וכל מה שמאפשר לגוף לבטא ולהתבטא. זהו גם זמן לעשות קצת יותר עבור הגוף שלכם, וכל מה שקשור אליו.

תחזית יומית - קשת - 31/05/2010

הגיע הזמן להתארגן מחדש מבחינה כלכלית, לחשוב כמה צעדים קדימה, ולהתבונן לטווח ארוך, בעיקר בכל מה שקשור לחומר וכספים. זה בדיוק הזמן לא להיכנס למסע קניות שיכניס אתכם ללחץ, אלא להתמקד במטרות מדויקות, כמו גודל האוברדראפט, או החזר חובות.

תחזית יומית - גדי - 31/05/2010

הירח שוהה לו גם היום במזל שלכם, מה שאומר שזה בדיוק הזמן לפעול. כן, הגיע הזמן להזיז דברים למקום שבו אתם רוצים שיהיו, להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לנוכחות שלכם ולקסם האישי, לצאת למסע קצר של יוזמות חדשות ומעניינות, ובעיקר להשקיע בעצמכם, ובמה שחשוב לכם.

תחזית יומית - דלי - 31/05/2010

זהו יום שבו כדאי לפעול קצת פחות ולנוח יותר. זו תקופה שדורשת מכם לא מעט, ונכון לעכשיו - זהו יום שבו מיקומו של הירח ממליץ להוריד את מינון הפעילות שלכם ולהשקיע קצת יותר בעצמכם. זמן מצוין למוסיקה שקטה, לפסק זמן עם עצמכם כדי להבין בדיוק מי נגד מי, ובעיקר - למנוחה.

תחזית יומית - דגים - 31/05/2010

חברים, מכרים וידידים – היום כדאי להתמקד בעיקר בהם. זהו יום חברתי למדי, בעזרתו האדיבה של הירח הידידותי במיוחד עבורכם. כדאי, לעומת זאת, להיזהר משיקולי דעת גרועים והחלטות שגויות, בעיקר בגלל עימות בין מרס הערס לנפטון שליט המזל שלכם. דחו החלטות להמשך השבוע.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו