maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 12.05.2010תחזית יומית - טלה - 12/05/2010

יום מעשי לפנינו, טלאים, ובו כדאי בעזרתו של הירח במזל שור לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, ולעשות את מה שצריך כדי לשפר את המצב הכלכלי. קדימה.

תחזית יומית - שור - 12/05/2010

זהו יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים, לשפר ולשדרג. שימו את הדגש עכשיו על הופעה חיצונית, ועל היכולת להקסים את העולם.

תחזית יומית - תאומים - 12/05/2010

יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעד ראשון בהילוך רגיל אחרי ששינה אתמול כיוון, אבל יקח לו עוד איזה שבוע עד שהכל יחזור לקדמותו. בינתיים – התבוננו בדברים מבחוץ, ושימו דגש על מנוחה ורגיעה.

תחזית יומית - סרטן - 12/05/2010

זהו יום שמתאים בעיקר לשיתופי פעולה מכל הסוגים. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם ולהגדיר מחדש מטרות לפעולה - בעיקר מטרות שמאפשרות לכם לשתף בהן אנשים אחרים. זהו זמן לראות את היתרונות ואת החסרונות בפעילות קולקטיבית, וכמו כן, הימנעו ממאבקי כוח.

תחזית יומית - אריה - 12/05/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז העניינים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, אבל זווית שנוצרת בין השמש שליטת המזל שלכם לבין נפטון עלולה לגרום לערפול מטרות. סבלנות.

תחזית יומית - בתולה - 12/05/2010

היום מתאים להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה, ולא רק חלקים ממנה. לגבי פעילות – הגיע הזמן לעשות, אבל בעדינות.

תחזית יומית - מאזניים - 12/05/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים.

תחזית יומית - עקרב - 12/05/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים, ובירור עניינים. זה בדיוק הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים, אבל זווית שיוצר הירח עם פלוטו שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה פתיל קצר במיוחד: נסו לשלוט על התגובות שלכם, ולא לאבד את הראש.

תחזית יומית - קשת - 12/05/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם עד שתמצאו פשוט את הזמן לעשות אותם כדי להוריד אותם משולחן העבודה שלכם. הגיע הזמן.

תחזית יומית - גדי - 12/05/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן, ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, על טאץ רומנטי שמבקש להתבטא, ועל כל מה שגורם לכם להרגיש ולהתרגש עם אחרים.

תחזית יומית - דלי - 12/05/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, לשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - דגים - 12/05/2010

התקשורת שלכם מודגשת היום, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון, ולצאת לפעילות פיזית וספורטיבית מוגברת.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו