print header

סוגי חברות על פי גלגל המזלות

בין אם אתם אריות נאמנים ומסורים, דליים עצמאיים, תאומים תזזיתיים או סרטנים רגשניים, כל אחד יכול למצוא לפחות חבר אחד טוב מתוך גלגל המזלות. ראו מה הכוכבים אומרים על סגנון החברות שמתאים לכם...
 

גדי (22 בדצמבר - 20 בינואר)

צבע המזל

בני מזל גדי הם די מופנמים ומעדיפים מספר מצומצם של חברים טובים שהוכיחו את עצמם כמהימנים ואמינים, מאשר נבחרת גדולה. תמיד אפשר לסמוך עליהם שיעניקו תמיכה. הקושי שלהם הוא להסכים לקבל עזרה או תמיכה מאחרים. מומלץ לבני מזל גדי להיצמד לאריות, כדי להרוויח חברות טובה לאורך זמן.

 

דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

צבע המזל הדליים הם כיפיים, ספונטניים ומלאי התרגשות ולכן הם זקוקים לחברים טובים שיוכלו לעמוד בקצב. אם אתם בני מזל דלי, אז תמצאו שבחירה טובה לחברים היא בני מזל קשת ההרפתקנים והעצמאיים. כמוכם, גם הקשתים  חיים לפי המוטו "חיה ותן לחיות".

 

דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

צבע המזל
דגים נוטים לאמץ את סבלם של החברים הקרובים להם ומשאירים את הרגשות שלהם ללא השגחה. אם אתם בני מזל דגים, אתם צריכים חבר חזק, חיובי, נדיב ומתחשב במידה דומה לשלכם, שכן החברות הטובה ביותר בעיניכם היא זו שמטופחת על ידי שני הצדדים. אתם תמצאו קשר רוחני חזק עם השור המקורקע, שבדומה לכם, חולק מידה גבוהה של אמפתיה.

 

טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

צבע המזל הטלה הוא רגשי, ישיר וחסר עידון. למרות שהוא סימפתי, הטלה הוא לא תמיד האדם הראשון להתקשר אליו כשאתם מחפשים כתף לבכות עליה. אם אתם בני מזל טלה בעצמכם, החברים הטובים שלכם צריכים להיות עצמאיים ובעלי ביטחון עצמי גבוה, כמוכם. אתם תמצאו הרפתקאות גרנדיוזיות עם בני מזל קשת.

 

שור (20 באפריל - 20 במאי)

צבע המזל השור הוא הידיד הנאמן ביותר על גלגל המזלות. הוא נדיב, אמפטי ונאמן, ובמקרים רבים הוא ממלא את תפקיד התרנגולת שמשגיחה על האפרוחים הקטנים. אם אתם בני מזל שור, הצמדו לדגים שיכולים להתמודד עם הטבע החזק והרצונות המובהקים שלכם. אתם גם יכולים לחלוק את האהבה לנחמה, לאוכל טוב וחומריות עם הסרטנים.

 

תאומים (21 במאי - 21 ביוני)

תאומים התאומים יודעים לאסוף חברים בקלות, אבל אינטימיות היא לא הצד החזק שלהם. חבר טוב אחד לא מספיק להם והם מעדיפים קבוצה מגוונת של חברים שיתרמו לאופי הדינאמי והמשתנה שלהם. התאומים נופלים פנימה והחוצה מחברויות לעיתים קרובות, כמו שהם עושים באהבה.

 

סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

צבע המזל הסרטנים הרגישים ידועים בשל המזג הרגשני והפגיע שלהם. אם אתם בני מזל סרטן, מומלץ שתקיפו את עצמכם בחברים שמבינים ואוהדים אתכם. כשאתם זקוקים לתמיכה, העדיפו לפנות לעמיתים בני מזלות המים, כמו הדגים והעקרבים, שמבינים מה זה לחיות במצב מתמיד של רגשנות.

 

אריה (23 ביוני - 22 באוגוסט)

צבע המזל האריות הנאמנים הם החברים האולטימטיביים. אם אתם בני מזל אריה, אתם עשויים להתנהל היטב בקבוצה גדולה של חברים, אבל אלה שרוצים להתקרב אליכם, צריכים להרוויח את האמון שלכם. עם זאת, ברגע שמישהו זוכה באמון, הוא נהנה מחברות נדיבה ותומכת. לידידות מתמשכת, נסו אריה אחר.

 

בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

צבע המזל בני מזל בתולה הם מאופקים מאוד ולא מרשים לעצמם להיפתח למערכות יחסים חדשות בקלות, מה שהופך את מעגל החברים שלהם לקטן אך איכותי. הם  עצמאיים ומאוד לא רגשניים, מה שמקשה עליהם להתמודד עם חברויות תלותיות שלוקחות אותם קשה מדי. אם אתם בני מזל בתולה, כנראה שתמצאו איזון בחברות טובה עם בני אותו מזל.

 

מאזניים (22 בספטמבר - 23 באוקטובר)

צבע המזל למאזניים יש אמפתיה גדולה לאחרים ואין להם מחסור בחברים. אך למרות  שהם יכולים להתחבר עם כל אחד, כשזה נוגע לחבר הכי טוב הם ימשכו באופן טבעי לתאומים או לדליים, כייון שאלה לא ינצלו את הטבע הנעים והחברותי שלהם.

 

עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

צבע המזל העקרבים לא מורידים את חומות ההגנה שלהם לעיתים קרובות, אך כשהם עושים זאת, הם אחד מהמזלות הטובים ביותר כחברים. בני מזל עקרב זקוקים לחבר שיכול להבין את הטבע האובססיבי שלהם, כזה שאינו מאויים מהם ויכול להיות כנה כשצריך. הם ימצאו חיבור נפלא עם בני מזל דגים.

 

קשת (22 בנומבר - 21 בדצמבר)

צבע המזל הקשתים הם טובי לב, מעודדים ושנונים. לעיתים רחוקות הם קנאים או שתלטנים וקשה להם להתמודד עם חברים שהם כאלה. הקשתים זקוקים לחברים שהם כנים כמוהם; בין אם אלה בני מזל קשת אחרים או אפילו התאומים הכיפיים והדינאמיים.
 

 

ליקטה וערכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.