print header

9 טיפים להגשמת החלומות בעזרת חוק המשיכה

חלקכם אולי כבר מכירים את חוק המשיכה, עליו מבוססים הספר והסרט "הסוד", אשר שינה את חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם. על פי חוק המשיכה, כל דבר חיובי או שלילי שקורה לכם בחייכם נמשך אליכם. משמעות הדבר היא שאין צירופי מקרים בחיים; אם למשל חבר הלווה לכם כסף כשלא היה לכם או שהבוס עשה לכם חיים קשים, אלו הם דברים שמשכתם אליכם באמצעות המחשבות, הרגשות, האמונות והפעולות שלכם. אתם אפילו משכתם אליכם את הכתבה הזו! לחוק המשיכה אין גבולות וכל עוד תבקשו ותאמינו, תוכלו לקבל כל דבר שתחפצו בו. עם זאת, רבים אינם יודעים כיצד להשתמש בו בדרך הנכונה והיעילה, ובכתבה הבאה תמצאו כמה טיפים שיבהירו כיצד תוכלו למשוך אליכם את כל רצונותיכם ושאיפותיכם בעזרת חוק המשיכה.

חוק המשיכה
 

1. הרגישו את הרצון בוער בתוככם 

על מנת שחוק המשיכה יעבוד עליכם לרצות את הדבר שאותו אתם מבקשים עד עמקי נשמתכם. זה שלב חשוב מאוד בתהליך ובלעדיו הוא חסר סיכוי להצליח. כיצד אתם יודעים שאתם באמת רוצים את מה שאתם מבקשים? כשאתם מרגישים בעירה בחזה, כזו שמזכירה תגובה רגשית חזקה, אז אתם יודעים שאתם באמת רוצים את מה שאתם מייחלים לו. כדי להעצים את התחושה הזו עשו לעצמכם רשימה של 5-10 דברים חיוביים שיקרו בחייכם אם תקבלו את מבוקשכם והרגישו את התחושה שתהיה לכם כשתשיגו אותם. אם אתם מרגישים את הבעירה בחזה, אתם גורמים לחוק המשיכה לפעול. זכרו: אם תרצו, אין זו אגדה.

2. ראו בבירור תמונה של שאיפותיכם

היו בטוחים במה שאתם מבקשים ואל תפקפקו בעצמכם. דעו בדיוק מה אתם רוצים, משום שאם אתם בעצמכם רואים תמונה מעורפלת של שאיפותיכם, כך תקבלו תוצאה מעורפלת. עצמו את העיניים וראו את הדבר קורה ומתרחש. הרגישו אותו ואת הרגשות שהוא מציף בכם. אם אתם יודעים לצייר, ציירו את השאיפה שלכם. אם אתם מוכשרים בכתיבה, כתבו בבהירות את רצונכם. ככל שהתמונה בראשכם תהיה ברורה יותר, כך תקבלו תוצאה שתספק אתכם יותר.

3. היו מאושרים

הפכו את השמחה, האושר, האנרגיה וההתלהבות לעדיפות הראשונה בחייכם. רק כך תוכלו "לשלוח" את הרצונות שלכם לעולם ולצפות לתגובה חיובית. אם תתרגלו לתחושות האלה תקבלו השראה ואמונה רבה יותר בכוח שיש לכם. העריכו את הזמן שלכם עם חברים, הסתכלו על חצי הכוס המלאה ושמרו על גישה אוהבת וחיובית. ככל שתחייכו יותר לעולם, העולם יחייך אליכם יותר בחזרה.

חוק המשיכה
 

4. האמינו בכוח שלכם

אם אתם רוצים שמשאלותיכם יתגשמו, עליכם להאמין בכך שהן יכולות להתגשם. אם מחשבה על שאיפותיכם יוצרת בקרבכם רגשות שליליים, זאת אומרת שאינכם מאמינים בהן. עליכם להיות נרגשים כמו ילד בלילה שלפני יום ההולדת שלו, אשר מדמיין את כל המתנות שיקבל ביום שלמחרת. הילד לא שואל את עצמו אם יקבל את המתנות או לא, אלא משקיע את זמנו ואת מחשבותיו בדברים שיגיעו בתוך העטיפות שכבר מחכות לו. יגיעו רגעים בהם אמונתכם תתערער, ובזמנים האלה עליכם להישאר חזקים ולשמור עליה. ברגע שתפסיקו להאמין תפסידו את כל מה שעבדתם למענו.

5. הקדישו זמן לרצונות שלכם בכל לילה

כשאנחנו נכנסים למיטה והולכים לישון, 5-10 הדקות האחרונות לפני שאנחנו נרדמים הן החשובות ביותר לרצונות שלנו, הרבה יותר מאשר כל שאר רגעי היום. למה? משום שאנחנו עומדים להיכנס למצב השינה שלנו, והמחשבות המודעות שמגיעות לפני השינה הן אלו שישפיעו על המחשבות הלא מודעות שלכם במהלך השינה. כשאתם נכנסים למיטה ועוצמים את העיניים, דמיינו והרגישו את מה שברצונכם להשיג מנקודת מבט שכבר השגתם אותם. הרגישו את האושר, ההתרגשות והכרת התודה והפכו את המנהג הזה להרגל בכל לילה. זו הדרך שלכם לא רק ליצור את החלומות, אלא גם להגשים אותם.

6. הקריבו מעצמכם וקחו סיכונים

רוב האנשים נופלים בשלב הזה משום שהם חושבים שמספיק אך ורק לרצות, אך שוכחים לזהות ולתפוס את ההזדמנויות שמגיעות בדרכם. קחו בחשבון שאם ברצונכם לקבל את מה שאתם רוצים, עליכם להשקיע מעט גם מעצמכם. עליכם לעבוד בשיתוף פעולה עם חוק המשיכה. חשבו על כל הגיבורים מהסיפורים ומהסרטים שקראתם וראיתם. אף אחד מהם לא קיבל את מבוקשו מבלי להקריב דבר מה או לקחת סיכון, וכך פועלים גם החיים. אם אתם רוצים לגרום לשאיפותיכם להתגשם, עליכם לזהות את ההזדמנויות ולתפוס אותן באומץ, גם אם הן מרתיעות.

חוק המשיכה

7. הביעו הכרת תודה

אם ברצונכם לגרום לרצונותיכם להתגשם, עליכם ללמוד להעריך את כל הדברים שכבר השגתם בחייכם. הגשמתם כבר הרבה שאיפות ורצונות, ואם לא תכירו תודה עליהן, תתעלמו מהשפעת חוק המשיכה לאורך כל חייכם. שום דבר לא קורה במקרה וכל מה שהשגתם עד היום נבע קודם כל מהרצון שפרץ בתוככם. אם תגידו תודה על כל הדברים שכבר השגתם, תמשכו אליכם עוד ועוד מהם. בנוסף, הביעו הכרת תודה על דברים שאינם ברורים מאליהם כמו למשל מערכות יחסים כושלות, מהן למדתם על מנת שלא לחזור על אותן הטעויות במערכת היחסים הנוכחית שלכם. תוכלו למצוא את הטוב בכל דבר שקרה בחייכם, וככל שתדעו להעריך יותר, תוכלו לקבל יותר.

8. התנהגו כאילו שכבר השגתם את מבוקשכם

הכוונה היא לא לבזבז את כל כספכם מתוך תקווה שתקבלו את הסכום הענקי שברצונכם לקבל, אלא לעשות כמה צעדים על מנת לפנות מקום בחייכם לשאיפותיכם. לא תוכלו לקבל את רצונותיכם אם עדיין אין להם מקום בחייכם. אם ברצונכם למשל למצוא בן או בת זוג, פנו עבורם מקום בארון הבגדים שלכם. אם ברצונכם להגיע למשרה או לתפקיד מסוים, שחקו את התפקיד הזה ונסו לבצע את בחירותיכם על פי העמדה החדשה שלכם. ברגע שתתרגלו למקום שאליו ברצונכם להגיע עוד לפני שהגעתם אליו, הוא יימשך אליכם ללא מאמץ מיותר. 

9. סמכו על חוק המשיכה

אינכם צריכים לראות כל שלב ושלב בדרך להגשמת שאיפותיכם משום שרוב הזמן לא תראו דבר, וברגעים האלה תרגישו את הייאוש אוחז בכם – דבר שיהרוס את כל מה שעבדתם למענו. סמכו על חוק המשיכה שיפעל בזמנו והיו סבלניים. אל תתעצבנו אם השאיפות שלכם לא מתממשות באופן מידי ואל תילחצו אם אינכם יודעים כיצד הן יתממשו, תנו לחוק המשיכה לעשות את העבודה עבורכם. כשאתם שאולים את עצמכם "כיצד זה יקרה" אתם מביעים חוסר אמונה בחוק המשיכה ולמעשה גם בעצמכם וביכולתיכם. אל תטרידו את עצמכם יותר מדי במחשבה על הדרך הישירה – העולם עובד בדרכים נסתרות ולעתים הדרך למטרתכם אינה צפויה כפי שנדמה לכם.

מקור התמונות: Hamed Saber , Dennis Lam Sweden , Armando Maynez

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.