maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 31.03.2010

 

תחזית יומית - טלה - 31/03/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים ובירור עניינים. הירח שוהה ממול במזל מאזניים, מה שאומר שכעת כדאי להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים. כעת אפשר לפתור בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, ולנקוט בגישה יצירתית בדיאלוג עם הזולת.

תחזית יומית - שור - 31/03/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם בחג. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם עד שתמצאו פשוט את הזמן לעשות אותם. כדאי רק לזכור שבחול המועד הכל פתוח רק חצי יום.

תחזית יומית - תאומים - 31/03/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן ולעבור ללב. כעת כדאי להיזהר מלחצים בתקשורת, אבל כדאי לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, ועל כל מה שגורם לכם להרגיש ולהתרגש עם אחרים.

תחזית יומית - סרטן - 31/03/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. עכשיו אחרי החג, הגיע הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, ולשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - אריה - 31/03/2010

התקשורת שלכם מודגשת בחול המועד, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון, ולצאת לפעילות פיזית וספורטיבית מוגברת.

תחזית יומית - בתולה - 31/03/2010

עוד יום מעשי לפנינו בחול המועד הזה, ובו כדאי לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, לעשות את מה שצריך כדי לשפר את המצב הכלכלי, ולהתחיל לחזור ליציבות.

תחזית יומית - מאזניים - 31/03/2010

זהו עוד יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים עם אנשים אחרים, על הופעה חיצונית, ועל היכולת להקסים את העולם.

תחזית יומית - עקרב - 31/03/2010

יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר ולא במגרש הפרטי שלכם, אלמנט שגורם לכם לפעול באופן שקט ומופנם יותר, אם בכלל. שימו דגש על מנוחה ורגיעה.

תחזית יומית - קשת - 31/03/2010

זהו יום שמתאים בעיקר לעשייה משותפת ולשיתופי פעולה. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם, להגדיר מחדש מטרות לפעולה, ובעיקר מטרות שמאפשרות לכם גם לשתף בהן אנשים אחרים, ולא לעשות אותן לבד. זמן לראות יתרונות וחסרונות בפעילות קולקטיבית, ולהתמקד בה.

תחזית יומית - גדי - 31/03/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז העניינים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר ואמיץ. שפרו יחסים עם סמכויות, אם תוכלו.

תחזית יומית - דלי - 31/03/2010

היום מתאים להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה ולא רק חלקים ממנה. לגבי פעילות – סבלנות, והרבה. חכו למחר.

תחזית יומית - דגים - 31/03/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו