print header

גלו מי אתם על פי הסגנון המוזיקלי האהוב עליכם

  כל אחד מאיתנו נמשך לסגנון מוזיקה אחר, ולפעמים גם הסגנון שאנחנו הכי אוהבים משתנה במהלך חיינו והופך לאחר. כשזה קורה, אתם עשויים לגלות שגם האופי שלכם משתנה במידה מסוימת, ואפשר להגיד שהמוזיקה משפיעה עליו וגם שההפך הוא הנכון – שהאופי שלכם משפיע על המוזיקה שאתם אוהבים. רוצים לגלות מי אתם באמת היום? בחרו את הסגנון המוזיקלי שאתם הכי אוהבים לשמוע ותראו מה הוא אומר עליכם, על האופי שלכם ועל המנהגים שלכם.

מוזיקת ג'אז

הגאונות שבג'אז מגיעה מאלתורים שנעשים על המקום, אך כדי לבצע אותם צריך להיות בעל שליטה מושלמת בכלי הנגינה הנבחר ולוודא שכל תנועה קטנה תהיה נכונה ותשרת את המטרה – ליצור מוזיקה שלא תישכח. על כן אלו שחובבים מוזיקת ג'אז הם בעלי אופי שמתאים למפקדים, שמקפידים על משמעת גבוהה ומצפים לכך הן מעצמם והן מאחרים.
 
סביר להניח שאתם רואים בעצמכם כדמות הראשית של סיפור חייכם, ועל אף שזה נשמע לכם הגיוני שזה יהיה כך, לא כולם רואים בעצמם ככאלה. יש לכם התלהבות גדולה בכל מה שקשור לחייכם וביטחון עצמי רב, ואתם מראים זאת - ממש כמו נגן ג'אז שלא מפחד לבלוט מעל כל מי שמנגן סביבו.
 
למרות כל הנאמר, אתם נוהגים לפרוש את עצמכם על פני שלל פרויקטים ומתקשים להתמקד באחד. למרבה המזל, עם האופי שלכם אתם מבינים שאתם צריכים לפעמים גם לנוח, ואתם יודעים כיצד למצוא גם זמן לכך בסדר היום העמוס שלכם. 

מוזיקה קלאסית

כל כך הרבה תלוי במאסטרו שמלחין יצירה, כשעל כתפיו יושבת תזמורת שלמה שצריכה לגרום לאולם מלא באנשים להתפעל ולחוות רגשות עזים. באותו האופן, גם אתם יודעים כיצד לקחת על עצמכם אחריות כבדה ולעשות כל מה שצריך כדי להשלים כל משימה שהוטלה עליכם או שבחרתם לבצע. 
 
אתם יודעים כיצד למצוא משהו נסתר בכל תו שאתם שומעים, ורק מוזיקה קלאסית מספקת את האפשרות לאתר בה דבר מה חדש בכל פעם ששומעים אותה. היכולת הזו מתקיימת גם בשאר החושים שלכם, ואתם יודעים כיצד לא להשתעמם מהעולם שסביבכם ולהיזכר תמיד שאתם חיים במקום מדהים שרק מחכה שיגלו אותו בכל יום מחדש. 
 
מי שמקיים איתכם שיחה יכול לשקוע לדיון אינטלקטואלי עמוק שממנו הוא לא יצא כפי שנכנס, ואתם בעצמכם אוהבים להתפלפל ולראות לאילו מקומות תוכלו להגיע בחקירת רעיון מסוים – בדיוק כמו מלחינים שלוקחים את המוזיקה שלהם לכיוונים לא צפויים, שעלולים אפילו להרתיע את הקהל.

מוזיקת רוק

מוזיקת הרוק מושפעת מהרבה סגנונות אחרים שקדמו לה ושמקבילים לה, ותופסת צורות שונות שנעות מקל לכבד, ובדיוק כך גם אתם יכולים להיות בני שיח שאפשר לדבר איתם על נושאים יומיומיים וגם על נושאים "כבדים" יותר. עם זאת, הנטייה שלכם היא יותר לשוחח על נושאים משמעותיים, וזאת בשל האופי המרדני שלכם – יש לכם הרבה מה להגיד ואתם לא מפחדים להשמיע את קולכם.
 
אתם גאים בהיותכם כנים ובכך שאתם לא חוששים ממה שאחרים יחשבו עליכם, לכן לא תתנו לעולם לאמת הכואבת למנוע מכם להגיד את מה שצריך. גם אתם בעצמכם תסכימו לקבל את האמת בלי לחשוש ממנה, לראות אותה כפי שהיא ולנסות להתמודד איתה בדרכים שלכם.
 
אף על פי שיש כאלו שיגידו עליכם שאתם פזיזים, אתם אנשים מאוד שקולים שעושים החלטות הגיוניות, זאת על פי נסיבות החיים והרגשות שלכם. אתם תסכימו לנסות דברים חדשים אם הם יוכלו לקדם אתכם למקום שאליו אתם רוצים להגיע, ולא תלכו אחרי העדר – תעדיפו לעשות את הטעויות שלכם בעצמכם וללמוד מהן.

מוזיקת עולם

הטעם המוזיקלי שלכם מגוון ולא ממוקד, שכן קשה לשים את האצבע על מה זה מוזיקת עולם, ובדיוק כך אתם גם לא מאמינים שעליכם לתייג את עצמכם כאנשים מסוג אחד. אתם מרגישים בסדר עם תחושת עמימות וחוסר ודאות ואף מברכים אותה, ופתוחים לכל חוויה או אדם חדש שיגיעו לחייכם.
 
למרות שבחרתם במוזיקת עולם, אתם יודעים שיש מה להעריך בכל סגנון מוזיקלי אחר, ובאותה מידה אתם מבינים כיצד למצוא יופי בכל דבר שאתם רואים. במקומות שאחרים ימצאו זבל, אתם תמצאו אוצרות, וזה תקף גם בנוגע לאנשים בעלי אופי שאחרים יגדירו כשלילי – ולעומת זאת אתם תראו אותם כמיוחדים.
 
אתם מאמינים בכך שהאנושות היא גוף אחד ושלא צריך להציב גבולות בינינו, אך בו זמנית מודעים לכך שנולדנו לתוך מאבק שאי אפשר לפתור בקלות. עם זאת, הייתם מעדיפים שכולנו נצליח להתעלות על הפוליטיקה וההיסטוריה ופשוט נחיה בהרמוניה אחד עם השני.

מוזיקת פופ

כשמדברים על מוזיקת פופ חשוב לא רק האיכות של הנגינה והשירה, אלא גם ה"שואו" וההצגה, ובדיוק כך אתם אנשים שמאמינים שהמראה החיצוני יכול להשפיע רבות על איך שאחרים תופסים את מה שבפנים. זה לא אומר שאתם אנשים רדודים, אלא שאתם מכירים בכך שרושם ראשוני הוא דבר חשוב, ותעשו הכול כדי לוודא שאחרים יראו אתכם כמו שאתם רוצים שיראו אתכם.
 
אתם אנשים שחיים את ההווה, בדיוק כמו שמוזיקת הפופ היא מוזיקת התקופה, ואתם יודעים שכל רגע עשוי לחלוף ולהביא איתו רגע אחר, לכן אתם מנצלים כל יום במלואו. אתם קמים בבוקר ומברכים את השמש שעולה, ואתם מרוצים מסדר היום העמוס שלכם – כשאתם עסוקים זה אומר שאתם חיים.
 
לפעמים אתם נוטים לדכא את הרגשות שלכם, אך כשהם מגיעים בעוצמה גדולה, אתם תתנו להם לשטוף אתכם בלי להיכנע. אתם גם אנשים אסרטיביים מאוד שיודעים מה הם רוצים, ותעשו הכול כדי להשיג את מבוקשכם. 

מוזיקת היפ הופ

סגנונות ההיפ הופ והראפ מושפעים יותר מכל מהאישיות של מי שמבצע אותם, וכמו האמנים שלהם אתם מאזינים, גם לכם יש יכולות ביטוי יוצאות מן הכלל מבחינה מילולית. אתם שואפים להיות נועזים והכי טובים במה שאתם עושים, ולכן יש לכם אופי של יזמים, שאיפות גבוהות ורצון לחיות את החיים כפי שאתם מאמינים שמגיע לכם.
 
יש שיגידו שאתם אנשים קשוחים ולא רגישים, אך למרות ההופעה החיצונית המחוספסת שסיגלתם לעצמכם, בתוך תוככם שוכן לב חם שבהחלט יודע לדבר בשפת האהבה. מי שיזכה להתקרב אליכם ולראות מי אתם באמת יבין זאת, כשתצליחו לוותר על המגננות שלכם מולו.
 
סגנון ההיפ הופ התפתח וצמח לאורך השנים, וגם אתם עשיתם דרך ארוכה כדי להפוך למי שאתם היום, אך נשארתם תמיד נאמנים לשורשים שלכם. אתם יודעים מאיפה באתם ולאן אתם רוצים להגיע, אך לא תשכחו לעולם את האנשים שפגשתם לאורך הדרך ובמיוחד את אלו שעזרו לכם ברגעים הקשים.

מוזיקה אלקטרונית

עבור רוב יוצרי המוזיקה האלקטרונית, טכנולוגיה זה שם המשחק, והם עושים את כל מה שהם יכולים כדי ליצור דברים חדשים שאיש עוד לא חשב עליהם. גם אתם מנסים לעשות זאת בחייכם, ואתם רוצים שכולם ישמעו אתכם ושלא יהיה אחד שלא יכיר בגאונות שלכם.
 
אתם משתמשים במוזיקה לרוב כמקור לשליטה על הרגשות שלכם, בין שאתם מעוניינים להירגע ובין שאתם רוצים לחוות ריגוש ואקסטזה, וזה מראה שאתם מחוברים לרגשותיכם ברמה גבוהה. אתם קשובים ללב שלכם ויודעים כיצד ללכת איתו למקומות הנכונים, אך בו זמנית לא תתנו לדבר לדכא אתכם – כשצריך, אתם תשלטו בו ולא הוא בכם.
 
יש לכם שאיפה להיות כמה שיותר יצרנים, פעילים ויעילים, ואתם גם מצליחים לגרום לאנשים שסביבכם להיות בעלי חלומות גדולים ולא לפחד ללכת אחריהם. פעמים רבות אתם אף תעזרו להם לעשות זאת, ולפעמים זה אפילו יעזור לכם להגשים את עצמכם, לכן מדובר ביתרון הדדי שאתם מספקים לחבריכם ושהם מספקים לכם.

מוזיקת אמביינט (אווירתית)

המוזיקה הזו מיועדת יותר להישמע ברקע מאשר ליהנות מהאזנה פעילה, למרות שלא חייב לשלול את האפשרות האחרונה, והיא תואמת לאישיות של אנשים שמתקשים להתרכז בעשיית דברים רבים בבת אחת. כפועל יוצא מכך, אתם מעדיפים תמיד להתרכז בדבר אחד ולהקדיש לו את מלוא המאמצים שלכם, ולכן לא תנסו לפזר את עצמכם בין שלל פרויקטים, אלא תעדיפו לסיים עם אחד ורק לאחר מכן לגשת לאחר.
 
לרוב, אנשים שאוהבים להאזין למוזיקה כזאת הם הבדרנים של החבר'ה, אך בו זמנית הם מעדיפים להימנע מלגנוב את אור הזרקורים, בדיוק כמו מוזיקת האמביינט בעצמה. המטרה של המוזיקה הזו היא לשפר חוויה ולא לגנוב לה את ההצגה או להסיח את הדעת ממנה – כך בדיוק אתם רואים את עצמכם.
 
אתם אנשים שאוהבים הרפתקאות, ועל אף שהן עלולות להיות מלחיצות לעיתים, אתם יודעים כיצד להרגיע את עצמכם ביעילות. אתם נותנים לרוח לקחת אתכם לאן שאתם צריכים להגיע, ולא משנה לכם כמה זמן זה ייקח – בסופו של דבר אתם יודעים שתגיעו ליעד שלכם.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.