print header

הכירו את Advanced Systemcare - התוכנה שתעשה סדר במחשב שלכם ותייעל את פעילותו

 המחשב שוב עושה לכם בעיות, נתקע, מתנהל באיטיות מתסכלת וחסר הגנה מפני וירוסים, פורצים ושאר נזקים? מדובר בעניין שמטריד רבים ללא ספק ואלו שאינם "אנשי מחשבים" פשוט מוותרים וסובלים בשקט ממצב שכזה במחשבה שמדובר בעניין טכנולוגי מורכב, ושאין ברירה אלא לקנות מחשב חדש. אך לא צריך להיות בעל תושייה מיוחדת או התמצאות טכנולוגית כדי לגרום לכל העניין להתייעל ולרוץ כמו שצריך – כל אחד מכם יכול לעזור למחשב שלו לחזור לעבוד כמו חדש ולהיות בטוח ומוגן, בפעולה אחת פשוטה: הפעלת תוכנה שנקראת Advanced SystemCare שמסדרת את המחשב מא' ועד ת', ודואגת להגנתו ואבטחתו המלאה. כדי להבין כיצד ניתן להשתמש בתוכנה החשובה הזו - שפועלת בעברית כמעט מלאה - וליהנות מהכלים שהיא מציעה, הכנו עבורכם את המדריך הבא.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: אישה גולשת במחשב שלה

כדי להפעיל את התוכנה, ראשית עליכם להוריד אותה למחשב שלכם ולהתקין אותה:

לחצו כאן להורדתAdvanced SystemCare  למחשבכם

כעת נעבור להסבר על האפשרויות השונות שהתוכנה מציעה:

ביצוע פעולת סריקה, ניקוי ומיטוב

לאחר פתיחת התוכנה על מנת לבצע ניקוי כללי שישפר את איכות השימוש במחשבכם, יגביר את מהירותו ויסיר ממנו מזיקים שונים, גשו ללשונית "ניקוי ומיטוב" בתפריט העליון של התוכנה. בחלון שייפתח בפניכם החלו לסמן את כל הפעולות שאתם רוצים שהתוכנה תעשה ברגע שתפעילו את אפשרות הסריקה שלה.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: הגדרת אפשרויות ניקוי ומיטוב לביצוע פעולת סריקה על ידי המערכת
הפעולות שבאפשרותכם לבצע הן:
 • ייעול התחלה  - בחרו באפשרות זו כדי לייעל את מהירות הטעינה של מערכת ההפעלה של המחשב כשאתם מפעילים אותו לאחר שהיה מכובה, או כאשר אתם מאתחלים אותו.
 • ניקוי המרשמה – המרשמה (Registery) היא מערכת הרישום של תוכנת חלונות (ווינדוס), באמצעותה היא אוספת מידע לגבי השינויים שביצעתם דרך לוח הבקרה או על ידי כלי בחירת העדפות של התוכנות השונות. אמנם ווינדוס עושה עבודה טובה בשמירת המרשמה מעודכנת ופעילה, אבל לרוב היא לא "טורחת" לנקות ולסדר אותה באופן מאורגן. עם הזמן מצטברים עליה עוד ועוד רישומים ישנים שהופכים לחסרי משמעות, מעמיסים על המחשב ומאטים את פעילותו. ניקוי המרשמה יסייע לכם למנוע את ההאטה הזו ולהקל על המחשב ועל מערכת ההפעלה.
 • איחוי המרשמה – כפי שהסברנו קודם לכן, על המרשמה של מחשבכם נרשמים שינויים שונים שנעשים בהגדרות ווינדוס. לעיתים כאשר אתם מסירים ממחשבכם תוכנות מסוימות או מבצעים פעולות כאלו ואחרות, נוצרים "חורים" במרשמה שגורמים להאטת פעולתה. ביצוע של פעולת איחוי, יחד עם פעולת הניקוי שמצוינת למעלה, מעלימה את ה"חורים" הללו ומייעלת את ביצועי המחשב שלכם.
 • ניקוי פרטיות – כשאתם גולשים באינטרנט, כל צעד שלכם נרשם בהיסטוריית הפעולות של הדפדפן ו"העקבות" מצטברות ונערמות; לא רק שהן יכולות להאט את פעולת המחשב, הן אף עלולות לסכן אתכם במקרה שהאקרים יפרצו למחשבכם וינסו לגנוב ממנו מידע. לכן כלי ניקוי הפרטיות, שיעלים את כל אותן עקבות חסרות תועלת, יכול להיות מאוד יעיל.
 • הסרת רוגלה – בהמשך לסעיף "ניקוי הפרטיות" – גם הסרת הרוגלות היא פעולה חשובה להגנה על ביטחון מחשבכם והמידע שעליו. הרוגלות הן תוכנות קטנות שמושתלות במחשב שלכם ללא ידיעתכם ועוקבות בחשאי אחרי הרגלי הגלישה שלכם כדי למסור אותם אל גורמים שיכולים להפיק מכך רווח כלכלי – ולכן חשוב שתיפטרו מהרוגלות ותשמרו על המידע שלכם ביתר ביטחון.
 • חיזוק האבטחה – האקרים תמיד מחפשים פרצות באבטחה של רשתות תקשורת ומחשבים כדי להשתחל אליהן ולגנוב מידע. זה לא קורה רק במחשבים של ארגונים גדולים, אלא הרבה פעמים גם במחשבים של אנשים פרטים שלא מוגנים כפי שצריך. אפשרות חיזוק האבטחה עוזרת לכם להימנע מכך, משום שהיא סורקת אחר חולשות ההגנה של מחשבכם, "סותמת" את החורים ואוטמת אותו ככל הניתן מפני חדירה אפשרית.
 • ניקוי קובצי-זבל - אם אתם לא מומחי מחשב שדואגים לתחזוקת מחשבם יום וליל, סביר להניח שהמחשב שלכם גדוש בקובצי-זבל מיותרים, אותם מייצר הווינדוס, יחד עם תוכנות אחרות שפועלות עליו בזמן התקנתם ופעילותם. מחיקת הקבצים חסרי התועלת הללו שמכבידים על המחשב תוביל לשיפור פעילותו ולהיפטרות מגורמים עיקריים המובילים לפגיעה במהירות עבודתו.
 • המרצת המרשתת – כולנו כבר מכירים את התחושה המתסכלת שמתעוררת כשהדפדפן נתקע ומהירות הגלישה יורדת. כדי למנוע את המקרים האלו הפעילו את אפשרות המרצת המרשתת, שתדאג לוודא שהאינטרנט שלכם "ירוץ" חלק, ביעילות ובקלות.
 • תיקון פגיעות – גם אפשרות זאת פועלת בתחום חיזוק הגנת המחשב ומערכת הווינדוס שלכם מפני פריצות, על ידי איתור הנקודות החלשות והפגיעות בהם, ותיקונם כך שהאקרים ושאר גורמים מזיקים לא יוכלו להסתנן דרכם ולגנוב מכם מידע יקר ערך.
 • תיקון קיצורי דרך – קיצורי הדרך שמותקנים על המחשב שלנו עוזרים לנו להגיע במהירות לקבצים ולהפעיל תוכנות בלי שנצטרך לעשות את כל המסלול עד המיקום הפנימי שלהם. אך לפעמים, כשאנחנו משנים את מיקומם של הקבצים או מסירים תוכנות מהמחשב שלנו, הקיצורים "נשברים" והופכים למיותרים. אפשרות התיקון הזאת עוזרת בניקוי קיצורי הדרך המיותרים ובסידורם של אלו שהלכו לאיבוד והתנתקו מהמקור שלהם.
 • מיטוב המערכת – כלי מיטוב המערכת מאפשר להאיץ ולשפר את הביצועים של מערכת ההפעלה שלכם על ידי שורת פעולות שמשחררת את המערכת ומביאה את יכולת הפעולה שלה לרף העליון, כך שתוכלו להפיק ממנה את מרב התועלת.
 • מיטוב הדיסק – בעזרת הכלי הזה תוכלו לבצע איחוי של הדיסק הקשיח שלכם, וכך לפנות בו מקום וגם לשפר את ביצועיו, ובנוסף גם לסדר את כרטיס הזיכרון שלו.

סמנו את האפשרויות שברצונכם שפעולת הסריקה של Advnaced SystemCare תבצע (או לחצו על "בחר הכל" על מנת לסמן את כולן), ולחצו על כפתורScan  כדי להורות על תחילת התהליך. במהלך הסריקה תוכלו בכל שלב ללחוץ על כפתור "עצור" על מנת להפסיקה ולחזור למסך ההגדרות של התוכנה, או על "דלג" כדי לעבור לשלב הבא של הסריקה.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: ביצוע פעולת סריקה על ידי המערכת

הגבר מהירות

אם אתם רוצים פשוט להגביר את מהירות פעולת המחשב שלכם ולהאיץ את זמן התגובה כדי לייעל את השימוש בו, פנו אל לשונית "הגבר מהירות" והפעילו את הכלים השונים שהיא מציעה:

1. טורבו בוסט

באמצעות כלי הטורבו-בוסט תוכלו לייעל את פעולת המחשב שלכם, באמצעות סגירת שירותים ויישומים שפעילים ללא צורך, זאת על מנת לפנות מקום על זיכרון העבודה שלכם, ה-RAM, וכדי שהמחשב יתפקד באופן תקין ונוח הרבה יותר. כדי להפעיל את מצב הטורבו, לחצו על הכפתור "הדלקה" ובחרו באחת מבין האפשרויות המוצעות:

 • מצב עבודה – ימריץ את המחשב שלכם תוך כדי שאתם עובדים עליו.
 • מצב משחק – אם אתם נוהגים לשחק במשחקי מחשב, בחרו באפשרות זו ותיהנו משדרוג בחוויית המשחק ובביצועי המחשב תוך כדי.
 • מצב חסכון – אם אתם עובדים על המחשב הנייד שלכם במצב שבו הסוללה מחוץ לטעינה חשמלית, בחרו באפשרות הזו שתאריך את אורך חיי הסוללה ותאפשר לכם לעבוד יותר זמן ללא הטענה.
תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: שימוש בכלי טורבו בוסט

2. האצת חומרה

על המחשב שלכם מותקנים דרייברים (מנהלי התקן) שונים, שמטרתם לאפשר לתוכנות שרצות על מחשבכם לתקשר עם חומרת המחשב. אם הדרייברים מיושנים ולא עודכנו זמן מה, הדבר יכול להאט משמעותית את עבודת המחשב; אך תוכלו לפתור את זה בעזרת היישום Driver Booster שיותקן במחשבכם בחינם אם תלחצו על האפשרות "התקנה" שתחת הכותרת "האצת חומרה". היישום ידאג לאתר את הדרייברים השונים על מחשבכם ולעדכן אותם אם צריך.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: שימוש ביישום Driver Booster

3. ייעול עמוק

אם אתם רוצים להעניק למחשב שלכם "טיפול 10,000" – כמו שמכנים זאת בתחום הרכב - פנו לאפשרות "ייעול עמוק" שתעבור בפרטנות על רכיבי המערכת השונים ותדאג לעשות את הפעולות הדרושות כדי לשפר את ביצועיהם. אם אתם מבינים במחשבים ורוצים לראות על אילו פריטים עובד הכלי, לחצו על כפתור "פרטים" המופיע כשאתם מצביעים על אפשרות הייעול העמוק. אם אתם רוצים להתחיל את התהליך בלי להתעמק בפרטים לחצו על "מטב הכל".

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: אפשרויות כלי "ייעול עמוק"

4. מנקה יישום סרגל כלים

כלי שימושי נוסף שאתם יכולים להתקין במחשב שלכם בזכות Advanced Systemcare הוא IObit Uninstaller, שיעזור בייעול פעילות המערכת בעזרת סגירה אוטומטית של תוכנות לא רציות שרצות עליה, וכן יסיר מדפדפן האינטרנט שלכם גורמי תקיעה שונים, סרגלי כלים לא שימושיים וכדומה.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: שימוש ביישום IObit Uninstaller

הגן

אמנם חלק מהאפשרויות תחת הלשונית "הגן" זמינות רק למשתמשים בגרסת Advanced Systemcare בתשלום, אך אלו שפתוחות לכלל המשתמשים הן נחוצות ושימושיות למדי; בזכות "מגן הפרטיות" תוכלו למנוע גישה חשאית ולא רצויה אל המידע שבמחשבכם מגורמים זרים ולחסום את אפשרות זליגתם של פרטים אישיים שעלולים לפעול נגדכם; בעזרת "הגנת גלישה" תאבטחו את הדפדפנים השונים שלכם מאיומים מקוונים ופרסומות מטרידות; ובעזרת "הגנת אתר הבית" תוכלו לעקוב אחרי כל שינויים בעמוד דף הבית המוגדר לכם, כדי לבלום שימוש זדוני בו. כל שעליכם לעשות כדי שהכלים החשובים הללו יפעלו על מחשבכם הוא לוודא ש"המתג" שלהם מופנה למצב פעולה – כפי שמודגם בתמונה הבאה.

תוכנת Advanced Systemcare לייעול המחשב: הפעלת כלי הגנה בתוכנה

לסיכום

Advanced Sysatemcare היא תוכנה מגוונות מאוד המספקת מעטפת כוללת למחשב שלכם, לייעול ביצועיו ולשמירה עליו תקין, בטוח ומוגן. מלבד האפשרויות שהזכרנו פה, היא מצוידת בעוד מגוון כלים ושירותים העומדים לרשותכם, ואתם מוזמנים לבדוק אותם ולהתנסות בהם. ככל שתקפידו לשמור על המחשב שלכם באמצעותה – כך תיהנו מביצועים טובים יותר שלו לאורך זמן רב.

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.