print header

תוספים מומלצים לדפדפני האינטרנט

מתוך כל התוכנות שנמצאות לנו במחשב, אנו משתמשים בדפדפן שלנו יותר מכל. בעזרתו אנחנו מגיעים לכל אתר אינטרנט ובו אנחנו שומרים את כל האתרים והכתבות המועדפים עלינו. לכל דפדפן יש אפשרות להתקנת תוספים שמשדרגים אותו והופכות את חוויית הגלישה בו לקלה ויעילה יותר, לכן מומלץ שתכירו את התוספים הבאים לדפדפנים Chrome ו-Firefox, אשר יעזרו לכם לגלוש בפשטות ובנוחות רבה יותר מאי פעם.

בחרו את הדפדפן שבו אתם משתמשים

תוספים לדפדפנים תוספים לדפדפנים
 

תוספים מומלצים לגוגל כרום

יש לכם בעיה בזמן הגלישה? רוצים לגלוש בצורה חכמה ומהירה יותר? התוספים הבאים ישדרגו את דפדפן הגוגל כרום שלכם ויהפכו את העבודה בו להרבה יותר נוחה, בטוחה ויעילה. כל שעליכם לעשות זה ללחוץ על שם התוסף, בדף החדש שיפתח ללחוץ עלתוספים לדפדפנים, ולאחר מכן על תוספים לדפדפנים בחלונית שתקפוץ בחלקו העליון של המסך.

 

1. LastPass – סיסמה אחת לכל דבר

אם אתם תמיד שוכחים את הסיסמה שלכם עבור כל החשבונות שיש לכם באתרים השונים, התוסף הזה יספק לכם פתרון גאוני על ידי שמירת כל הסיסמאות שלכם במקום אחד שרק אתם יכולים לגשת אליו מהמחשב או מהסמארטפון. אחרי שהוספתם את התוסף עליכם רק לזכור את הסיסמה שקבעתם לLastPass, והוא כבר ידאג לחבר אתכם לכל אתר שבו אתם רשומים בקלות.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

2. Lazarus – מגבה לכם את העבודה

האם מילאתם פעם טופס באינטרנט וכולו נמחק כי נגמרה הסוללה במחשב הנייד או שסגרתם בטעות את הדפדפן? בעזרת Lazarus הבעיה הזו לא תקרה לכם שוב לעולם, משום שהתוסף יגבה את כל העבודה שעשיתם ברשת עד לרגע שבו קרה הדבר הבלתי צפוי. תגידו להתראות לעצבים מיותרים.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

3. +Hover Zoom - פחות קליקים, יותר תמונות

Hover Zoom+ יעזור לכם לקבל חוויית גלישה מהירה ופשוטה יותר מבלי שאפילו תצטרכו ללחוץ על שום כפתור בעכבר. על ידי ריחוף עם סמן העכבר מעל קישור או תמונה תוכלו לקבל הצגה מוגדלת של אותה התמונה שהקישור מוביל אליה. מעתה לא תצטרכו להקליק על כל תמונה שברצונכם לראות בגרסה גדולה יותר, אלא פשוט לרחף מעליה עם סמן העכבר.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

תוספים לדפדפנים

 

4. Pocket – המועדפים החדשים שלכם

כשאתם גולשים באינטרנט אתם בטח נתקלים במאמרים, מתכונים או סרטונים שהייתם רוצים לשמור לאחר כך, אך אם קשה לכם לשמור על הסדר שלהם במועדפים תוכלו תמיד להוסיף אותם לPocket שלכם. התוסף הזה יוצר דף אישי משלכם בו מופיעים כל הקישורים ששמרתם לצפייה במועד אחר. תוכלו לתייג אותם לפי קטגוריות וליצור סדר בכל הקישורים הקטנים שתרצו להקדיש להם זמן במועד אחר. ניתן גם להוריד את האפליקציה לסמארטפון כדי לגשת לאותם הקישורים גם ממנו.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

5. IE Tab – אינטרנט אקספלורר בדפדפן המועדף עליכם

לפעמים אנחנו נתקלים באתר שלא עובד לנו כמו שצריך, וכשנשאל מישהו מה לעשות, יגידו לנו לנסות לפתוח אותו בדפדפן אחר. אז במקום לצאת מהדפדפן שלכם ולפתוח את האתר באינטרנט אקספלורר, למה שלא תפתחו את אינטרנט אקספלורר בתוך הדפדפן שלכם? בעזרת לחיצת כפתור אחת תוכלו לגרום לדפדפן שלכם לפתוח את חלון האתר שבו אתם נמצאים בחלון שידמה את אינטרנט אקספלורר, וכך תוכלו להימנע מפעולות מיותרות רק כדי לבדוק האם הבעיה שמולכם קשורה לאתר או לדפדפן שלכם.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

6. Fokus – לשיתוף כתבות יעיל ונוח

לפעמים אנחנו רוצים לשתף מידע שקראנו עם חברים, אבל אין לנו צורך שיקראו את כל הכתבה, אלא רק מספר שורות. לכן התוסף הזה כל כך יעיל, משום שהוא מאפשר לכם לסמן אך ורק את הטקסט שאתם רוצים לשתף ולהחשיך את כל שאר האתר. האנשים שיקבלו מכם את הקישור יעריכו את העובדה שחסכתם להם זמן יקר ומיקדתם את תשומת ליבם במה שהיה חשוב באמת.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

7. Color Tabs 4 – עושה סדר בלשוניות

כמה לשוניות פתוחות לכם עכשיו בדפדפן? לכמה מהן יש את אותו אייקון שמסמל את האתר שבו אתם נמצאים? אם התשובה היא מעל 3, אתם צריכים את התוסף הזה שיעזור לכם לתת לכל אייקון בלשוניות הדפדפן צבע אחר, וכך תוכלו להבדיל בקלות בין דפים שאליהם אתם רוצים לחזור מיד לבין דפים שאתם שומרים פתוחים לאחר כך. יעיל במיוחד עבור אנשים שקשה להם לשמור על סדר בדפדפן.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

 

תוספים מומלצים למוזילה פיירפוקס

לדפדפן הפיירפוקס של מוזילה יש שלל תוספים שיוכלו לשדרג את האופן שבו אתם גולשים באינטרנט. חלקם הם אפילו חובה משום שלא תבינו כיצד הסתדרתם לפני שהוספתם אותם. כל שעליכם לעשות זה ללחוץ על שם התוסף, בחלון הבא שיפתח לחצו על תוספים לדפדפנים, ולאחר מכן בחלון שיפתח לחצו על התקן כעת.

 

1. Imagus – פחות קליקים, יותר תמונות

התוסף הזה יאפשר לכם לחסוך בזמן ובלשוניות פתוחות בדפדפן. Imagus מאפשר לכם לצפות בגרסה מוגדלת של כל תמונה על ידי ריחוף מעליה בעזרת סמן העכבר, כך שתוכלו לקבל תצוגה מהירה מבלי להיכנס לקישור או ללחוץ על התמונה. שימושי ויעיל במיוחד בזמן שעוברים על אלבום או מצגת תמונות.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

2. Tab Colors – עושה סדר בבלגן

בעזרת התוסף הזה תוכלו לארגן לעצמכם את הלשוניות בצורה נוחה בעזרת שימוש בצבעים. תנו לכל לשונית צבע נבחר כדי לסווג אותן לתפקיד, חשיבות או סתם כדי להפריד ביניהן ולהדגיש אותן, דבר שיקל עליכם למצוא אותן במידה ואתם שומרים על הרבה לשוניות פתוחות בו זמנית. זהו תוסף חובה עבור אנשים שמתקשים בשמירת סדר בדפדפן.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

תוספים לדפדפנים

3. LastPass - סיסמה אחת לכל דבר

אם אתם תמיד שוכחים את הסיסמה שלכם עבור כל החשבונות שיש לכם באתרים השונים, התוסף הזה יספק לכם פתרון גאוני על ידי שמירת כל הסיסמאות שלכם במקום אחד שרק אתם יכולים לגשת אליו מהמחשב או מהסמארטפון. אחרי שהוספתם את התוסף עליכם רק לזכור את הסיסמה שקבעתם לLastPass, והתוסף כבר ידאג לחבר אתכם לכל אתר שבו אתם רשומים בקלות.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

4. Fokus – לשיתוף כתבות יעיל ונוח

כשאתם רוצים לשתף כתבה עם חבריכם, אבל רוצים שיקראו רק סעיף מסוים, תוכלו לסמן רק אותו ולהחשיך את כל שאר העמוד בעזרת התוסף המצוין הזה. עליכם רק ללחוץ על כפתור ה-F במקלדת, לסמן את מה שחשוב עבורכם ולשתף את הכתבה בצורה הזו. האנשים שיקבלו את הכתבה מכם יעריכו את העובדה שחסכתם להם זמן יקר.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

תוספים לדפדפנים
 

5. NoSquint – עצבו את האתר לפי דרישותיכם

יש אתרים שפשוט קשה לקרוא בהם כי הפונטים בהם קטנים מדי או שצבע הרקע והכיתוב לא הופך את העבודה לקלה. עם NoSquint תוכלו לעצב את האתרים האלה כרצונכם ולהפוך אותם לנעימים יותר עבור העיניים שלכם. תוכלו לשנות את גודל הטקסט או את צבע הרקע והטקסט ולהפסיק להתאמץ בכל פעם שאתם מנסים לקרוא באתר.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

6. Lazarus – מגבה לכם את העבודה בדפדפן

אין דבר יותר מעצבן מלמלא טופס באינטרנט במשך כמה דקות ארוכות רק כדי שימחק כשלחצנו בטעות על "חזור אחורה" או בגלל קצר בחשמל, אך התוסף הזה חוסך לכם את כל העצבים האלה ומגבה עבורכם את כל מה שרשמתם בטפסים המקוונים כדי שתוכלו להחזיר את המידע הזה במקרה שהבלתי צפוי קורה.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

7. IE Tab – אינטרנט אקספלורר בדפדפן המועדף עליכם

אם הגעתם לאתר שנראה או עובד מעט מוזר, עדיף שתבדקו אותו בדפדפן אחר לפני שתחשבו שמדובר בבעיה באתר. פעמים רבות אנו מגלים שדפים מסוימים עובדים בצורה טובה יותר בדפדפן שונה. במקום לפתוח דפדפן אחר ולהעתיק אליו את הכתובת המבוקשת, תוכלו לעשות את כל התהליך הזה בלחיצת כפתור אחת. התוסף הזה פשוט יפתח חלון של אינטרנט אקספלורר בתוך הדפדפן שלכם, וכך תוכלו לבדוק בפשטות האם הבעיה היא באתר או בדפדפן שלכם.

לחצו כאן להוספת התוסף לדפדפן שלכם

 
מקור: בני מלמן
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו