print header

סמאש - השירות החינמי לשליחת קבצים מרובים בצורה מאובטחת ונוחה

 מכירים את זה שאתם רוצים לשלוח לקרובים אליכם מספר רב של תמונות מהטיול האחרון שלכם, אך נתקלים בבעיה של מגבלת מקום? או את המצב בו אתם רוצים להעלות כמה קבצים אל הרשת, אבל מודאגים מהאבטחה הלקויה וחוששים שהמידע שלכם יגיע לידיים הלא נכונות? אלו הם שני מצבים שכיחים ביותר, ולכן היום אנחנו הולכים להכיר לכם פתרון חינמי, מאובטח ופשוט לשימוש שבאמצעותו תתחילו להעביר קבצים מרובים לקרובים אליכם בקלות וללא פחד. אנחנו שמחים להכיר לכם את סמאש (Smash), שירות חינמי לכיווץ קבצים מרובים ושליחתם בצורה פשוטה, מהירה ומאובטחת. אז המשיכו לקרוא וגלו את השירות שבכל מה שקשור לשליחתם של קבצים דיגיטליים - הולך להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים.
 

שירות סמאש לשליחת קבצים: איש עובד לצד מחשב נייד

מה זה סמאש?

בדומה לרעיונות רבים אחרים, גם סמאש נוצר למעשה כמענה לצורך הנובע מבעיה מתסכלת: השירותים שמשמשים אנשים רבים לשליחת קבצים בצורה מאובטחת הם לרוב מסובכים ויקרים מדי. דבר זה גורם לאלו המעוניינים להיעזר בשירותים הללו לפנות לכלים פשוטים יותר, אך לא תמיד מאובטחים במידה הרצויה. במצב שכזה אף אחד אינו מרוויח, ולכן סמאש ניצב כאן כפתרון מושלם, שבעזרתו לא צריך להתפשר יותר בין ביטחון לפשטות. השירות של סמאש מתוכנן להיות פשוט ומאובטח, מהיר ואף משפר תמונות – הוא הוקם כדי לספק מענה פשוט ומאובטח לצרכיהם של אנשים רבים.

היתרונות של "סמאש"

1. פשוט ונוח

סמאש אינו מוגבל בכמות המידע של הקבצים אותם אתם מעוניינים לשלוח, כלומר תוכלו לשלוח דרכו קבצים מכל הסוגים ומכל הגדלים ללא עלות. יתרה מזאת, השימוש בסמאש מאוד ידידותי, כך שגם השולח וגם הנמען יכולים לעיין בתצוגה מקדימה של הקבצים שנשלחו לפני שהם מחליטים להוריד אותם אל המחשב הפרטי שלהם, ואת זאת ניתן אף לעשות באמצעות המכשיר הסלולרי הנייד שלכם.

2. מהיר ביותר

סמאש הוא חברה המחזיקה במספר שרתים בכל רחבי העולם. כך יוצא שכאשר אתם בוחרים לשלוח קבצים בעזרת שירות זה, הם למעשה מועברים באמצעות שרתים הקרובים אל מקום מגוריכם, וכך הפעולה נעשית בצורה מהירה מאוד. בנוסף, כיוון שהקבצים עוברים מרחק קצר, כל העברה שכזו מצריכה פחות אנרגיה.

3. מסדר תמונות

סמאש מעמיד לרשותכם אפשרויות מעניינות יותר מאשר רק שליחת קבצים מנקודה א' לנקודה ב'. אחת מן התכונות המרכזיות של האתר מאפשרת למשתמשים בו להתאים אישית את העמוד שאותו הנמען יראה, כמו גם את הודעות הטעינה שיוצגו בעת הורדת הקבצים. על ידי כך, תוכלו לשפר איכויות של תמונות, לסדר אותן בסדר כרונולוגי, להגדיל, להקטין ולמעשה לעצב אותן כראות עיניכם.

4. מאובטח

אחד החששות שיש לאנשים רבים הוא שהמידע שאותו הם שולחים למכרים הקרובים שלהם יגיע לידיים הלא נכונות. בעת השימוש בסמאש אתם יכולים להיות רגועים, שכן הקבצים שאותם אתם שולחים לא נשארים על השרתים לעד, אלא נמחקים בצורה אוטומטית לאחר מספר ימים. יתרה מזאת, בזמן שהקבצים נמצאים על השרתים של סמאש, הם מוצפנים ברמה גבוהה כדי להבטיח את הפרטיות שלהם, ואתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהקבצים שלכם בידיים טובות ואף אחד לא יכול להציץ בהם, אפילו לא צוות העובדים של החברה.
 
שירות סמאש לשליחת קבצים: עמוד הרישום לשירות סמאש

איך משתמשים בסמאש

אז כפי שכבר הבנתם, השימוש בסמאש להעברת קבצים מרובים בצורה פשוטה ומאובטחת יכול להפיק עבורכם תועלת רבה. בגרסה החינמית של השירות תוכלו לעשות את הפעולות הבאות: לשלוח את הקבצים ישירות דרך המייל או באמצעות קישור, להגן עליהם באמצעות סיסמה, לקבוע את הגדרות מחיקת הקבצים וכתובות המייל לפי רצונכם בכל עת, לראות את הקבצים לפי הצורה שעיצבתם אותם לפני ההורדה, לשלוח כמות קבצים ללא הגבלה של גודל או סוג ועוד. כעת כל מה שנותר הוא להיכנס לאתר של סמאשלעקוב אחר הסבר השימוש שהכנו לכם, ולהתחיל להעביר את הקבצים שלכם.
 
שירות סמאש לשליחת קבצים: עמוד הכניסה לשירות סמאש
1. אל המסך שמופיע בתמונה שמעל אתם יכולים לגרור את הקבצים שאותם אתם מעוניינים להעביר, או ללחוץ על סמל ה-S שבמרכז העמוד ולבחור מתוך תיקיות המחשב שלכם את הקבצים שאותם תרצו להעביר. לאחר שתעשו זאת יפתח בפניכם המסך הבא, בו תוכלו לראות, בקובייה הלבנה השמאלית, את כל הקבצים שהעליתם לסמאש, ובקובייה הלבנה הימנית את אפשרויות השליחה שלכם.
 
שירות סמאש לשליחת קבצים: מסך שליחת קבצים למייל2. בתמונה מעלה מסומנות בתכלת ההגדרות שעליכם להזין כדי לשלוח את הקבצים:
  • (1) כאן תוכלו לבחור בין סוגי שליחת הקבצים: מייל או קישור.
  • (2) כאן יש להזין את כתובות המייל שאליהן אתם מעוניינים לשלוח את הקבצים שהעליתם.
  • (3) כאן יש להזין את כתובת המייל שלכם, כדי שתוכלו לקבל התראות על כך שהקבצים שלכם נשלחו ליעדם וגם התראות על הורדה שלהם.
  • (4) כאן תוכלו להוסיף מלל חופשי כראות עיניכם.
שירות סמאש לשליחת קבצים: חלונית לשליחת קבצים דרך קישור
3. אם בחרתם לשלוח את הקבצים שלכם באמצעות קישור ולא ישירות דרך המייל, עליכם ללחוץ על כפתור ה-Link ואז תעברו למסך שמוצג בתמונה מעל, שאלו הם אפשרויותיו:
 
  • (1) כאן תוכלו להעניק כותרת לקישור שמאגד בתוכו את כל הקבצים שאתם מעוניינים לשלוח.
  • (2) כאן יש להזין את כתובת המייל שלכם, כדי שתוכלו לקבל התראות על כך שהקבצים שלכם נשלחו ליעדם וגם על הורדה שלהם.
  • (3) זוהי שורת הכלים שבה תוכלו להוסיף תמונות, לעצב את הטקסט, להגן על הקבצים בסיסמה, להגדיר קבלת התראות ועוד – את האפשרויות הללו תוכלו לקבל גם כאשר תבחרו לשלוח את הקבצים ישירות דרך המייל.
שירות סמאש לשליחת קבצים: מסך ההמתנה לכיווץ הקבצים לפני שליחה
4. לאחר שתלחצו על הכפתור השחור עם המילה – Smash תועברו למסך המוצג מעל – מסך ההמתנה, בו תוכלו לראות מתי סמאש מסיים להעלות את הקבצים שלכם, וכן ניתן גם לערוך בו את המודעה הימנית כראות עיניכם. לאחר מכן תוכלו ללחוץ על View Smash ולראות את כל הקבצים שבחרתם להעביר, או לחלופין להעתיק את הקישור (אם בחרתם להעביר בדרך זו) ולשלוח אותו למי שתרצו שיקבל את הקבצים שלכם. בין אם אתם השולחים או הנמענים, תוכלו להסתכל כאן בכל הקבצים שהועלו לשירות ולהוריד אותם למכשיר שלכם, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה.
 
שירות סמאש לשליחת קבצים: מסך ריכוז הקבצים לפני הורדה

לסיכום

אז לאחר שהבנתם איך ניתן להשתמש בסמאש כדי לשלוח קבצים מרובים בצורה פשוטה ומאובטחת למי שתחפצו בכך, בין אם דרך כתובת המייל או דרך קישור שאותו תשלחו למכריכם, אנחנו בטוחים שמעתה תתחילו להשתמש בשירות החינמי והמועיל מאוד הזה.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.