print header

הפתרון שיציל אתכם בכל זמן ובכל מקום

כשאנו נוהגים, אנו יודעים שדברים עלולים להשתבש. אנו עושים כל מה שאנו יכולים כדי לשמור על בטיחותנו, על בטיחות הנוסעים, על בטיחותם של הנהגים האחרים על הכביש ואפילו על תקינות הרכב, אבל יש דברים שהם פשוט לא בשליטתנו.

כפתור

Kent Kanouse
דמיינו את המצב הבא - השעה היא 3 בבוקר, הכבישים ריקים ואתם חוזרים מחגיגה עליזה. אתם נוהגים כהלכה ומצפים להגיע הביתה בקרוב, אך לפתע יש לכם תקלה באוטו ואתם חייבים לעצור באמצע הלילה ובאמצע שום-מקום. אלה הם כנראה המקום והזמן הכי גרועים להיתקע בהם. המצב הופך גרוע יותר כאשר אנו נאלצים להתמודד עם מצב חירום רפואי ופתאומי, שלא מאפשר לנו לנהוג בעצמנו ומשאיר אותנו חסרי אונים ללא סיוע רפואי מיידי. 
 
אתם מעבירים את השעה הבאה בלנסות למצוא מישהו שיבוא לגרור אתכם, מעירים חברים ובני משפחה משנתם בתחינות נואשות לעזרה מהירה, מנסים להסביר איפה אתם ומה הבעיה, כל זאת בתנאי שיש לטלפון שלכם עוד מספיק חיי סוללה לכל השיחות שתצטרכו לנהל.

כפתור

Michael Kappel
מצבים קשים שכאלה, בהם אנו נתונים לחסדיו של הגורל בנסיון נואש לתקן תקלה איתה אנו לא יודעים להתמודד, נחשבים למצבים מלחיצים ביותר, המשפיעים לרעה לא רק על מצב הרוח שלנו, אלא גורמים לנזק של ממש גם לבריאות שלנו על ידי הזרמת יתר של הורמוני הלחץ.
 
אז מה עושים במקרה כזה, כאשר קשה עד בלתי אפשרי למצוא עזרה מהירה? אתם יכולים לנסות לתקן את התקלה בעצמכם, ולגרום אף יותר נזק לרכב ממה שהיה בהתחלה. אתם יכולים לאבד את העשתונות, להיכנס ללחץ ולא להתקדם לשום מקום. אתם יכולים להתחיל ללכת ברגל, בתקווה להגיע לתחנת דלק לפני שיהיה מאוחר מדי...
 
או שאתם יכולים ללחוץ על כפתור ולקבל עזרה מקצועית ומיידית בלי שתצטרכו לדאוג לכלום.

כפתור

הכפתור, מערכת חדישה מבית קוברה אותה אפשר להתקין בכל סוגי הרכב, מלווה אתכם במהלך הנהיגה בעזרת מוקד אנושי מסור לשעת חירום ולסיוע בדרכים, אשר מסייע לנהג תוך 30 שניות מרגע הלחיצה, כך שפעם הבאה שתצטרכו עזרה דחופה, תגלו שהיא רק במרחק נגיעה ממכם.
 
מיתרונותיה הרבים של מערכת הכפתור:
 • חוויתם בעיה רפואית או חס וחלילה תאונה בזמן הנהיגה? פשוט הושיטו יד לכפתור וכוחות ההצלה כבר בדרך.
 • מערכת חדישה המתבססת על מערכת GPS ו-GSM מתקדמות, המאפשרת לכם להגיע למוקד אנושי בכל זמן ביממה תוך 30 שניות בלבד.
 • המערכת מתאימה לכל סוג רכב מכל שנה, ואפשר להתקינה במהירות ובפשטות.
 • מערכת חיישנים מיוחדת יכולה לזהות מצב בו הרכב עבר תאונה, לחייג לבד למוקד ולוודא כי כוחות הצלה וביטחון בדרך – זאת מבלי שתצטרכו לבצע פעולה כלשהי.
 • שירותי דרך VIP מיוחדים אשר יבואו לעזור לכם, בכל בעיה מגלגל מפונצ'ר ועד להתרוקנות מיכל הדלק, העזרה תהיה שם תוך 90 דקות לכל היותר, בהתחייבות.
 • באמצעות מערכת ה-GPS של הכפתור, המוקד יזהה מיד את מיקומכם הגיאוגרפי וישלח עזרה מיידית בדיוק אליכם.
 • נתקעתם בדרך ולא יודעים לאן לפנות? המוקד האנושי ישמח לסייע גם בניווט ולעזור לכם להגיע ליעדכם, כל זאת מבלי להוריד את הידיים מההגה.
 • צריכים לבצע שיחה דחופה והסוללה נגמרה? המוקד יעזור לכם לבצע שיחות דחופות.
 • מערכת הכפתור אף מאפשרת הגדרת שני מספרים קבועים אליהם אפשר להתקשר בלחיצה אחת.
 • הכפתור מגיע עם דיבורית מובנית בתוך המכשיר כך שתוכלו לשוחח עם נציג מוקד במידית.
 • הכפתור פעיל כל הזמן, בזמן שהרכב מונע הכפתור מאפשר לקבל ולהוציא שיחות, כשהרכב כבוי הכפתור מופעל במצב חסכוני בכדי לא לרוקן את סוללת הרכב.
 
מערכת זו היא מערכת חירום, אשר לפי התקן האירופי, עליה להיות מותקנת בכל רכב. מעתה אפשר לנהוג בביטחון וברוגע בכבישים המסוכנים, כשאנחנו יודעים שיש עזרה מידית במקרה שנזדקק לה. התקנת מערכת הכפתור תסיר דאגה מליבכם ותדאג לכך שיש תמיד עזרה בדרך, לא משנה השעה, המקום או הבעיה איתה מתמודדים. 
 

 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו