print header

האפליקציות החינמיות הטובות ביותר לעריכת תמונות ב-2021

 בכל שנה שעוברת המצלמות בטלפונים הסלולריים שלנו משתפרות ואנחנו מצלמים בעזרתן יותר ויותר תמונות יפות של מקומות, רגעים, אנשים וכל דבר אחר שרק אפשר לדמיין. לצד המגמה הזאת, עולה הצורך שלנו בדרכים לשדרג את התמונות האלו בעזרת תיקוני צבע, פילטרים מיוחדים, סטיקרים, הנפשות, רקעים, ועוד ועוד… כדי לעשות זאת אנו נעזרים באפליקציות שונות לעריכת תמונות, אך בדיוק כמו המצלמות בטלפונים, מה שהיה חזית הטכנולוגיה והדבר הכי חם לפני 3 או 4 שנים, היום כבר יכול להיחשב למיושן. אז מהי אפליקציית עריכת התמונות החינמית הטובה ביותר עבורכם ב-2021? אלו הן 4 ההמלצות שלנו שמתאימות לצרכים מגוונים ולבעלי רמות שליטה טכניות שונות.

PicsArt

אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: PicsArt
נתחיל בתוכנה ידידותית, פשוטה וכיפית במיוחד שקיימת כבר כ-10 שנים וממשיכה לשמר ולשפר את מעמדה גם בשנת 2021. גם אם יש לכם מעט מאוד ניסיון עם תוכנות ואפליקציות עריכה, תוכלו ללמוד כיצד לעשות ב-PicsArt שימוש בקלות - אם בזכות הממשק הנוח שלה ואם בזכות סרטוני ומערכי ההסבר וההדרכה שיש בה. אם תחפרו במגוון הכלים שקיימים בה לעומק, תגלו הפתעות נהדרות כמו אינטליגנציה מלאכותית לזיהוי וטשטוש רקעים בקלות או להגדרה והסרה של חפצים לא רצויים מהתמונה, ארכיון של יותר ממיליון תמונות חינמיות, גופנים אומנותיים לטקסט, מערכת פשוטה ליצירת מגוון קולאז'ים, פילטרים ייחודיים ועוד. כדי לעודד את המשתמשים לגלות ולעשות שימוש בכל אלו, ישנם תחרויות ואתגרים בנושאים שונים שקהילת משתמשי האפליקציה מחליטה על הזוכים בהם - וכולם יכולים להשתתף בקלות.
אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: PicsArt
הגרסה החינמית של האפליקציה לא כוללת את הכלי שלה לעריכת סרטונים וחלק מהאפשרויות לעריכה ולשדרוג תמונות חסומות, אך כאמור השפע שזמין לשימוש בחינם יותר ממפצה על כך. עוד יש לציין שמפעם לפעם הפרסומות לשדרוג אל הגרסה בתשלום מסיחות את הדעת בזמן השימוש ב-PicsArt, ושבעדכון גרסה שבוצע באוגוסט 2021 אפשרויות מסוימות הפכו לזמינות רק עבור משתמשים בתשלום. מפתחי האפליקציה מבטיחים שבעתיד הם יוסיפו תוכן ואפשרויות נוספות שיהיו זמינים לכלל המשתמשים, ושתמיד תהיה גרסה חינמית ומגוונות של האפליקציה.

Google Photos

אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: Google Photos
מי שמחפש כלי עריכת תמונות בסיסי ונוח, בלי כל הרעש והצלצולים של PicsArt ובלי פרסומות מציקות, מוזמן להוריד את Google Photos וליהנות מבונוסים שהופכים אותה לאפליקציה מומלצת - גם אם יש לכם 0 עניין בעריכת תמונות מקצועית במיוחד. נתחיל בחלק המרכזי והפשוט, אפליקציית עריכת וניהול התמונות של גוגל מספקת כלים שדורשים מהמשתמש כמות קטנה מאוד של התעסקות ולכן היא מובילה לתוצאות בדרך קלה ומהירה. אין בה ספריית פילטרים ואפקטים אינסופית אבל כן יש לה "צד כיפי" שמאפשר למשל לצלם רצף של תמונות ולייצר בעזרתו קבצי GIF, שהם למעשה תמונות מונפשות המופעלות באופן רציף. כלים חכמים נוספים כוללים את ה"עדשות של גוגל" (Google Lens) שמאפשרות לכם לעשות חיפוש ממוקד של דברים שאתם רואים בתמונות אבל מתקשים לתאר, וכך למשל לזהות פרחים, להעביר מלל מתמונה לטקסט שניתן לערוך, למצוא מוצרים ברחבי הרשת ועוד.
אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: Google Photos
אז יש למשתמשי Google Photos מגוון מספק באופן בסיסי של אפשרויות לעריכת תמונות - החל מהוספת אפקטים בסיסיים ועד יצירת קולאז'ים ואלבומי תמונות - אך כאמור זו לא הסיבה המרכזית שרבים מורידים אותה למכשיר הנייד שלהם. היתרון הגדול באפליקציה של גוגל הוא בשקט הנפשי שהיא מעניקה לכם בקשר לתמונות שלכם ולקבצי מדיה בכלל, משום שהיא מגבה אותם באופן אוטומטי כך ששום מקרה של אובדן, גניבה, נפילה או אסון דומה לא יגרום לזיכרונות היקרים לכם להיעלם. מעבר לכך, האפליקציה עובדת בתיאום מושלם עם הגרסאות של Google Photos למחשב ולטאבלטים שזמינות עבור כל מערכת הפעלה. רק בזכות זאת יש רבים שמורידים ומפעילים את האפליקציה הזאת שתמיד רצה ברקע ושומרת על המידע שלהם, בנוסף לכך שהיא מאפשרת לבצע תיקוני ועריכות תמונות בקלות, עבור מי שמחפש ממשק מאופק וקל לשימוש.

Snapseed

אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: Snapseed
האפליקציה הזו לא נועדה למי שרוצה לערוך תמונות בצורה חובבנית ומהירה בשביל שימוש זריז וחד פעמי, אלא לאנשים עם גישה רצינית וידע ברמה גבוהה שרוצים כלי חכם שמסוגל לבצע עריכה אפילו של הפרטים הקטנים ביותר. שינויי חשיפה, תיקוני צבע, פילטרים בהשראת עולם הקולנוע, כלים לעיצוב מחדש של עצמים, יצירת שכבות שונות של עריכה שמאפשרות עבודה נוחה בדומה לתוכנות PhotoShop, ועוד הרבה מאוד דברים אחרים - שאינם חסומים מאחורי גרסאות פרימיום בתשלום כמו אפליקציות אחרות ברשימה הזו. אך אל תחשבו שכל מה שהיישום הזו עושה זה לסבך את החיים - מאחורי הקלעים פועלים אלגוריתמים מתוחכמים ליישור תמונות, הדגשת גוונים או חפצים, שיפור מראה הפנים והחלקת העור של אנשים בקלות.
אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: Snapseed
אמנם הממשק של Snapseed ואפשרויות העריכה שהיא כוללת יוצרים עקומת למידה מאיימת למדי עבור משתמשים חדשים - אך החדשות הטובות הן שבזכות שכבות העריכה שהיא יוצרת לתמונות, כל עוד לא תשמרו בכוונה גרסאות פגומות "על חשבון" התמונות המקוריות שלכם אז שום נזק לא יקרה להן ותוכלו לבצע עליהן כמה עריכות ובדיקות שרק תרצו. אם אתם עורכים ותיקים הסיכון שזה יקרה הוא כמובן נמוך מאוד, ואתם תופתעו מאוד לגלות כמה זה נוח ומספק לעשות בעזרת הטלפון הנייד עריכות ותיקונים שעד היום הייתם צריכים את המחשב שלכם כדי לבצע.

Instagram

אי אפשר לסיים את הכתבה הזאת בלי לתת אזכור של כבוד לאינסטגרם. זוהי אמנם רשת חברתית בהגדרתה, אך אחת שכמובן ממוקדת בתמונות ובסרטונים, ובהתאם לכך מציעה הרבה כלי עריכה שונים למשתמשים שלה. אתם ממש לא חייבים להשתמש בהם ואז לפרסם תמונות לקהל הרחב באינסטגרם או בכלל, ובהחלט אפשר פשוט לשמור אותן רק לעצמכם או כדי לשתף עם מספר חברים מצומצם. גם בשנת 2021 היא שמרה על מעמד גבוה ככלי לעריכת תמונות אפילו שהמיקוד שלה קצת גלש לסרטונים, שאלו כמובן ממש לא חדשות רעות. מה שכן מפריע למשתמשים רבים זוהי העובדה שמדי פעם כלי עריכה, סגנונות ועיצובים שונים מופיעים ונעלמים לפי אופנות חולפות והתמקדות בקהל צעיר וחובבני. 

אפליקציות מומלצות לעריכת תמונות ב-2021: גלישה סלולרית ב-Instagram

אם אתם מסוגלים להתמודד עם המינוסים הקטנים האלו בלי להתרגש יותר מדי, כדאי לכם להוריד את אינסטגרם ולהשתמש בה עבור עריכת התמונות שלכם. אם תרצו לעשות בה שימוש גם כפלטפורמה עבור פרסום היצירות שלכם זה כבר החלטה אחרת לחלוטין, ובדומה לאפליקציות אחרות ברשימה הזאת היא מאפשרת שיתוף מהיר וקל אל הודעות ואפליקציות שונות. אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד להתחיל לפעול בה באופן בסיסי תוכלו להיעזר במדריך הבא שהכנו עבורכם בעבר, וכדי להכיר את הכלים המתקדמים יותר שמתמקדים בסרטונים קצרים - לחצו כאן.

להורדה למכשירי אנדרואיד, לחצו כאן
להורדה למכשירי אפל (IOS), לחצו כאן

מקור התמונות: nsbpictures.com, apple.com, play.google.com

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.