print header

15 כתבות מובילות של "בא-במייל" מהעשור האחרון

 בימים אלו העולם, ואנחנו יחד איתו, נפרד מהשנה האזרחית 2019 ומקבל בשמחה את שנת 2020, מה שאומר שעשור נוסף מסתיים לו. אך לא רק העולם מציין את חלוף הזמן, אלא גם האתר שבו אתם נמצאים זה עתה; בימים אלו אנחנו ב"בא-במייל" מציינים 10 שנות פעילות, וזה ללא ספק סיבה למסיבה עבורנו והזדמנות להיזכר בשלל התוכן שהבאנו לכם במהלך העשור האחרון. כדי לעשות זאת הכנו לכם כאן אוסף עם 15 מהכתבות הפופולאריות והאהובות ביותר שפרסמנו כאן בעשור החולף, ונאחל לכולכם שנה אזרחית טובה ומוצלחת ועשור חדש ונהדר, שופע בתוכן טוב ומועיל מאיתנו.

בעשור האחרון נושא השמירה על בריאות הגוף והקשר בין תזונה לגוף בריא עלה לתודעה של כולנו. הנושא הרחב והמרתק הזה היה חשוב מאוד עבורנו, ותמיד שאפנו לעדכן אתכם ולספר לכם על עוד ועוד מאכלים ומוצרי מזון בעלי ערכים תזונתיים גבוהים שיכולים להעניק יתרונות בריאותיים לגופכם. זרעי פשתן הם דוגמה מובהקת לכך – כשבכתבה הפופולארית הבאה אספנו עבורכם מידע על 7 מסגולותיהם העיקריות, ביחד עם מידע חשוב לגבי השימוש בהם.

 
פעם פעם, כשעוד היינו צעירים שרק מחפשים אהבה – חיפשנו כל מיני דרכים לגוון את הדייטים שלנו ורצינו למצוא שיטות להוסיף פלפל ליחסים שלנו. אז הלכנו ואספנו 25 רעיונות לדייטים בלתי שגרתיים שנראה שגם אתם מצאתם אותם יעילים במיוחד, ומי יודע – אולי אפילו יצאה לכם אהבת אמת מבילוי בגלריית אמנות או מדייט במגרש משחקים, עליהם המלצנו לכם. האמת היא שהרשימה הזו יכולה לשמש אתכם גם כיום, אם לא עבור דייטים ראשונים אז עבור שבירת שגרה מהנה עם בני זוגכם. 
 

השפה העברית יקרה מאוד לליבנו ולרוב אנחנו מעדיפים ניסוחים עבריים כשרים על פני חלופות לועזיות נפוצות. אנחנו יודעים שהשפה העברית חשובה ואהובה עליכם בדיוק באותו המידה – ולכן לא היססנו לאתגר אתכם מפעם לפעם ולראות עד כמה אתם בקיאים בה ומכירים אותה על בוריה. לפניכם מבחן טריוויה שכזה על השפה עברית, אחד מרבים שערכנו, שזכה להצלחה רבה בזכות האהבה שלכם ללשון עמנו הנהדרת.

 
אמנם מילים זו המומחיות שלנו, אבל כפי שלבטח רבים מכם כבר יודעים – 80% מהתקשורת הבין אישית היא בכלל לא מילולית, אלא מבוססת שפת גוף. כדי לדאוג שלא תיוותרו לוטים בערפל בכל מה שנוגע לקשרים האישיים שלכם, ותוכלו לטפח אותם על בסיס ההיכרות עם שפת גופם של אחרים, הכנו לכם את המדריך המקיף הבא, שכולל כמעט כל מחוות גוף נפוצה ואת הפירוש האפשרי הנפוץ לה. אם אתם רוצים לדעת איך לקרוא כל אדם שאתם פוגשים ממש כמו בלשים מקצועיים – זאת הכתבה בשבילכם.
 

התרבות האנושית שופעת בכל כך הרבה יצירות אמנות נהדרות ומרוממות נפש, שכבר נשאלת השאלה: אילו מכל הרבות והטובות שיש חייב כל אדם להכיר? כאתר שוחר אמנות ותרבות, לקחנו לעצמנו את הזכות לענות על השאלה הזו, לבחור 28 מהיצירות הקלאסיות ביותר ולהגיש לכם אותן ברשימת השמעה מסודרת, כדי שלא תפספסו אף אחת מהן.

 

זמן פנוי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש, ולכן תמיד היה חשוב לנו לעזור לכם לוודא שאתם מנצלים את שלכם באופן הנכון והמועיל ביותר. כך למשל בכל מה שנוגע למקלחת, שהיא דרך נהדרת להירגע בסוף יום קשה וגם לדאוג להיגיינה שלכם, אבל אנחנו מצאנו שאתם כנראה עושים במהלכה לא מעט טעויות שהופכות אותה ללא מועילה ואף למזיקה – אז בכתבה הבאה אספנו עבורכם 13 שגיאות נפוצות שכאלו, כדי שתהיו מודעים אליהן ותחדלו מהן, כך שזמן המקלחת שלכם יחזור להיות מועיל ומרגיע באמת. 

 

העיסוק בתחום הבישול והמטבח הפך בשנים האחרונות מדבר בסיסי שאנחנו עושים על מנת להתקיים, לתחביב נפוץ ואהוב על רבים, כזה שמביא איתו הרבה הנאה, אתגר וסיפוק. בגלל זה אנחנו אוהבים לעדכן אתכם במתכונים חדשים וטעימים באתר המתכונים שלנו, וגם לעזור לכם להבין כיצד להכין את הדברים הבסיסים והמתבקשים ביותר במטבח. בכתבה הבאה קיבצנו עבורכם 7 מתכונים לסוגי בצק שונים לכל מטרה, והיא תוכל לסייע לכם להיות אשפי מטבח בכל מה שקשור לבצקים.

 

בעשור האחרון באו לעולם חידושים טכנולוגיים רבים שסחפו את כולנו והפכו לחוצי גבולות וכלל עולמיים – כמו למשל הסמארטפון, האפליקציות והרשתות החברתיות. אנחנו כמובן לא יכולנו להתעלם מכל אלו, סיפרנו לכם עליהם בזמן אמת, וגם נתנו לכם לא מעט טיפים כיצד להשתמש בכל אותם טכנולוגיות ויישומיים. אפליקציית וואטסאפ היא דוגמה לפיתוח שכזה, ובכתבה הבאה תמצאו כמה טיפים בסיסיים ומצוינים לשימוש בה, שאם אתם לא מכירים כבר עד עתה אז כדאי שתלמדו...

 

אהבה היא אחד הדברים היפים ביותר שקיימים בעולמנו, וכמובן שאנחנו לא יכולנו להתעלם ממנה; רומנטיקה, זוגיות, נישואים וחיים משותפים - אלו נושאים שהתמקדנו בהם לא מעט במהלך השנים, כשהמטרה הייתה להיטיב את מערכות היחסים שלכם כמה שרק ניתן. כך למשל גם נולדה לה הרשימה הפופולארית הזו, של 55 דברים שגבר שאוהב את אשתו יעשה עבורה – כתבה שלשום זוג נשוי לא כדאי לפספס.

 

היהדות היא, בסופו של דבר, המקור של עמנו, ויש בה הרבה מאוד פניני חוכמה שכדאי לכולנו – בין אם אנחנו חילוניים, מסורתיים או דתיים – להכיר ולהעריך. כדי להעשיר את עולמכם ואת נפשכם, ולקרב אתכם ולו במעט לחוכמת היהדות ולשורשי ישראל, אספנו עבורכם במצגת את כמה מהציטוטים המובחרים ביותר מן המקורות שלנו שימלאו אתכם בהשראה.

 

בחיים האלו, תחרות יכולה להיות בסך הכל דבר טוב וחיובי, ולא פעם אנחנו אוהבים להשוות את עצמנו לאחרים ולדעת איפה בדיוק אנחנו עומדים מבחינת מדדים שונים: בין אם זה מבחינה אישית, פיננסית או אפילו שכלית. לכן, לא התפלאנו על כך שהתחברתם מאוד למבחן הבודק את רמת מנת המשכל שלכם ומגלה לכם היכן אתם עומדים ביחס לאחרים. הוא בהחלט מאתגר ומפעיל את כל התאים האפורים במוח, ולכן כדאי לכם לנסות ולעשות אותו, בין אם כדי שתוכלו להשוות עצמכם לסובבים אתכם ובין אם כדי לחדד את השכל והמחשבה.

 

מאז ומתמיד אחד הבילויים האהובים ביותר על בני אדם רבים היה לטייל בעולם, ובעשור האחרון – ככל שהתגבר זרם טיסות החסך (לואו-קוסט) וככל שהעולם הלך ונפתח בפנינו, עוד רבים וטובים מאיתנו הפכו לאנשי העולם הגדול ולמטיילים מקצועיים. אנחנו כמובן לא פספסנו את האהבה הזו לטיולים, ונתנו לכם הצעות לאינספור יעדים מרתקים בארץ ובעולם בהם תוכלו לבקר. עם זאת, היעד שזכה לפופולאריות הגבוהה ביותר מכם, ולא בכדי, הוא בירת רומניה הנפלאה - בוקרשט, שאת 11 האטרקציות הכי גדולות בה הצגנו בפניכם בכתבה הבאה.

 

לעיתים הדברים הכי פשוטים שאתם עושים, כמו להביט בתמונה מסוימת או לבחור צבע שתפס לכם את העין, יכולים להעיד על האישיות פי כמה וכמה מאשר כל דבר שתאמרו או תספרו על עצמכם. את העיקרון הזה מומחים שונים בפסיכולוגיה ופענוח אישיות כבר לקחו ושכללו לבדיקות ולבחנים שונים שחושפים מה מסתתר בתוככי הנפש שלכם, ואנחנו חלקנו אותם עמכם כדי שתוכלו להכיר את עצמכם טוב יותר. בכתבה הבאה למשל תמצאו מבחן אישיות פשוט ומהיר שכזה – שיכול לגלות את מה שמסתתר בכם רק על פי הדרך שבה אתם מציירים את האות X.

 

לפעמים גם הסימנים הקטנים ביותר יכולים להעיד על צרה גדולה, שכדאי להיות מודעים לה כדי למנוע אותה או לטפל בה באופן המהיר והנכון ביותר. כך לימדה אותנו הכתבה הבאה, שזכתה מכם לשיתופים רבים ועוסקת בסימן שחור שיכול להופיע על הציפורניים, ולמרות שעל פניו נראה כמו משהו שאין צורך לעשות ממנו עניין גדול – למעשה הוא עלול להעיד על סיכון בריאותי חמור במיוחד. המידע הזה יכול להציל חיים, פשוטו כמשמעו, ולכן כדאי שתיכנסו לכתבה הזו ותכירו אותו.

 

הצחוק טוב לבריאות – את זה לא אנחנו המצאנו, אבל בהחלט רצינו ליישם עבורכם, ולגרום לכם להעלות חיוך על השפתיים ולצחוק מכל הלב, בין היתר בעזרת שלל בדיחות מצחיקות שיעוררו את חוש ההומור שלכם. אחת אהובה במיוחד מתחילה בקשישה שהתקשרה למשרד עורכי דין כדי לקבוע פגישה בנושא כתיבת צוואה – והסתבכה באופן מצחיק במיוחד.

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.