print header

21 "פניני חכמה" מצחיקים מפיהם של ילדים

  כל מי שיש לו ילדים קטנים יודע שכדי לצחוק, צריך רק להטות את האוזן לדברים שיוצאים להם לעיתים מהפה. מי שדואג לתעד את המשפטים המשעשעים שילדיהם אומרים, שולח אותם לקבוצת הפייסבוק "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם", כדי שלא רק ההורים יוכלו לצחוק, אלא כולנו. אם אתם רוצים לחייך או שיימס לכם הלב מחום, אספנו לכם 21 דוגמאות לכך שאכן אין תסריטאים טובים יותר מילדים, ואם צחקתם בקול אפילו רק מאחת מהן, שלחו אותן לחבריכם כדי שגם הם יוכלו לחייך מאוזן לאוזן.
 
עתידות: כשגפן יגדל הוא יעבוד באקדמיה ללשון העברית
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: גפן (3): אמא!! טאקו (הכלב) מזנוור אותי! אמא: מה?? מסנוור? גפן: לא אמא, מזנוור!! אמא לא מבינה: איך גפן? גפן: הוא מ-ז-נ-ב-ר. מזנבר אותי על הפנים עם הזנב
אנחנו בטוחים שההורים לקחו את זה כמחמאה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: שוהם (5) מתאמנת בכתיבת מילים במחשב. אבא מסביר שבין מילה למילה צריך לעשות רווח. שוהם כותבת את המילה "אבא". שוהם: אני רוצה לכתוב גם "אמא" אבל אני לא אעשה רווח בין אבא לאמא כי אתם תמיד ביחד!!
סוף סוף תשובה לשאלה עתיקת היומין
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: "אמא, אני לא מבינה למה כולם שואלים מה הגיע קודם, הביצה או התרנגולת... זה ברור שהתרנגולת. כי אם אלוהים היה בורא את הביצה קודם הוא היה צריך לדגור עליה בעצמו!" שחר(5)
אולי רק בשבילו אפשר לחפש ניסוח אחר לדלת השירותים?
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: קניון. עילי (6) נכנס לשירותים וחוזר אחרי חצי דקה. אמא: עילי, לא הלכת לשירותים? עילי: "לא, היה כתוב על הדלת דחוף ואני לא יודע אם מה שיש לי זה באמת דחוף.
בתשובה לשאלתה – אם הם היו טובים, הם כבר היו זמרים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: לילה. קריוקי שכונתי מפריע לתמרה. תמרה (2.8): אבא, מה הם עושים? אבא: הם שרים... זה קריוקי. תמרה: למה הם עושים את זה לא טוב?
בת 3 וכבר יצרה את הפואמה הראשונה שלה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: שם / שיר, בת שלוש וחצי. אמא, פה זה הכי רחוק משם
זו לגמרי הייתה שאלה מכשילה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אדם (5) בהתלהבות: אבא, אתה יודע מי הכי גדול? דינוזאור!... אתה יודע מי הכי חזק? דינוזאור!... אבא, אתה יודע מי הכי חמוד? אבא: דינוזאור! אדם: אאאאמא! אבא לא חושב שאני חמוד!
יום למחרת הילד הגיע לעירייה לקבל היתר בנייה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אבא: עידו, אתה רוצה שנעבור לבית גדול יותר עם מרפסת? עידו (4.5): לא, אני רוצה שנגדל מרפסת פה בבית שלנו.
זה לא הוגן – היא עשתה לו ספויילר
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: מיה (7) ואבא רואים תוכנית ילדים עם גיבורי-על. מיה: הוא לא יצליח. אבא: הוא גיבור על מיוש... ברור שהוא יצליח. מיה: אני אומרת לך אבא, הוא לא יצליח... אבא, צוחק: ברור שהוא יצליח... רוצה להתערב? מיה: בסדר, על מה? אבא: אני קונה רק לך קופסת גלידוניות שלמה. מיה: התערבנו!!! (הגיבור לא מצליח) אבא: אני לא מאמין... מיה: אמרתי לך אבא! גם בבוקר כשראיתי את הפרק הזה הוא לא הצליח...
אנחנו בטוחים שיש אימהות שזה נכון לגביהן
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אגם (3.2): אמא, מי חבר שלך? אמא מצביעה לכיוון אבא: את רואה את זה שיושב לידך עם הטלפון? אבא, מנסה לעזור: אגם, מי חבר של אמא? אגם: הטלפון.
כשהילדים מתחילים סוף סוף להבין את ההורים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא נאנחת במטבח. רוני (8) כן... קשה החופש הזה...
אם זה "מישהו", עדיף שיהיה מישהו אחר
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: השעה 20:30 בערב. אמא: אלירן, מישהו צריך כבר להתקלח... אלירן (3.5): אבא, לך להתקלח.
האמת, האוטו עצמו הוא הצ'ופר על התנהגות טובה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: עלמה (5.5): אמא, מי שם לך את המדבקה על האוטו? אמא: זאת מדבקה של שם החברה בה אמא עובדת. עלמה: כל מי שמתנהג יפה אצלכם בעבודה שמים לו מדבקה כזאת?
לא הדבר הכי מנחם שאפשר להגיד לסבתא
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: סבתא שברה קערה, עידו (6) מנסה לנחם אותה: "סבתא, שתדעי שלמות זה הרבה יותר גרוע"
יותר מתנדב מאשר עובד
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אבא מעיר לעופרי: נראה לך שאני עובד אצלך? עופרי (6): לא אבא, אתה עושה הכל ואני לא משלמת לך.
אם רק אבא היה עובד בדיסניוולרד...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: יאיר אליהו (4) מאוד אוהב את מיקי מאוס. יאיר שומע את אבא מדבר בטלפון. אבא, לטלפון: היי מיקי, תבוא לאסוף אותי היום. יאיר אליהו, פוער עיניים: אבא, אתה מדבר עם מיקי מאוס? אבא, צוחק: אני מדבר עם מיקי חבר שלי מהעבודה. יאיר אליהו, מתרגש: מיקי מאוס עובד איתך??
עם הסמכות באה אחריות
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: ליאור (3.5): סבתא, מחר כשאת באה לשמור עלינו אני הבוס, אני מחליט!!! סבתא: איזה יופי, אתה תכין אוכל, תוריד אותנו למטה, תפנק, תשחק... ליאור: ...סבתא את הבוס.
בהחלט מהלך שעלול להיות מסוכן
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: שילת (1.5) נוגעת בשקע חשמל. אבא: לא! לא לגעת, זה מסוכן!! שחר אורי (3) תיזהרי שילת, את יכולה אמ...אמ...אממ...להת...ח... (מנסה להיזכר במילה) את יכולה להתחתן!!
כשכולם נהנים, אין מפסידים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אליה (3) מתחרה בריצה לחדר עם אחותו הגדולה, שמגיעה ראשונה. אליה: ניצחתי! אחות: אבל אני הגעתי ראשונה. אליה: כן, את ניצחת ראשונה ואני ניצחתי אחרייך!
עוד לא בן 8 וכבר פיתח גישה של עורך דין
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: חופש גדול, אמא מנסה למנן זמן מסך. אמא: עידני, היית היום מספיק מול המסך. עידן (כמעט 8): לא הסתכלתי כל הזמן, חלק מהזמן מצמצתי.
כשאגדות עממיות מתערבבות עם בדיחות על עדות
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: "אמא, אם ערפד הוא פולני, כשהוא נעלב, הוא יושב באור לבד?" יעל (9)

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.