print header

15 ציטוטים מצחיקים של ילדים מתוך "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם"

 כל הורה רוצה לחשוב שהילד שלו הוא החכם, הטוב והחמוד ביותר – ולרוב הסתכלות שכזאת היא טבעית וחיובית, כי היא מבטאת את הקשר החזק שלנו עם ילדינו ואת אהבתנו הגדולה אליהם, שמאפשרת לנו להיות מלאי גאווה בהם. עם זאת, בכל מה שקשור לאמירות שונות מעוררות צחוק ושעשוע  – כולנו יודעים שאין ילד אחד שמומחה בהם, אלא שכל ילד וילד יכול להפיק מפיו מרגליות, משפטים שיקרעו אותנו מצחוק וגם יחשפו בפנינו משהו מהעולם הפנימי של הזאטוטים שלנו והדרך שבה הם מסתכלים על החיים. את כל החוכמה המשעשעת הזו של הקטנטנים שלנו תוכלו למצוא כמובן בעמוד הפייסבוק המצליח "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם" שמביא את מיטב שנינויותיהם של ילדי ישראל. הנה 15 מהם לדוגמה, שיפילו אתכם מצחוק.

1. מזל שלא כל הילדים מתנגדים ללכת לחוג ג'ודו עם הטיעון הזה, אחרת לא היו לנו אלופי עולם בתחום.

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: עמית (בן6) ואמא מתלבטים לאזה חוג להירשם. אמא: אולי ג'ודו? עמית: למה את רוצה לרשום אותי לחוג שירביצו לי בו??

2. ההגדרה הזו מסכמת כל סוף שבוע שלנו מחדש...

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: המורה אושרת לכיתה: מהי הבטחה? שני (8): הבטחה זה כשרוצים לעשות משהו, אבל יודעים שאין מספיק זמן, אז מבטיחים.
3. ספרים, רבותיי, ספרים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: עדן (5.5) מסדרת את הספרים בספרייה: "אמא, תכתבי לי בבקשה שלט 'ספרים לגיל הרך וספרים לגיל הקשה'. תודה אמא."

4. "ואבא שלי הוא הכי בעולם" – או שבעצם, יש יותר הכי ממנו?

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אבא ובן (6) הולכים ברחוב, בחור גבוה חולף על פניהם. בן: וואוו אבא! אבא! הוא יותר גדול ממך!. אבא: כן, ראית מה זה? בן: חשבתי שאתה הכי גדול בעולם! עכשיו הוא הכי גדול בעולם! אבא: לא נכון, אז תחשוב באיזה גודל אבא שלו. בן, נעצר מיד עם פה פעור: ואוווואווואוואו!

5. והזוכה בתחרות התירוץ המצטיין של השנה הוא:

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: "אמא, כל היום גירד לי הגוף. אני חושב שאני אלרגי לבית ספר" בן(7)
6. אם אין לחם, שיאכלו עוגיות...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: בצהגה. השחקן מבכה "על מר גורלו" ומסבר הרעב הנוראי שפוקד את עירו. נועם (5) קן ממקומו וצועק לשחקן: "אם אין לך אוכל אני אתן לך את העוגיה שלי, אפילו שהיא קצת אכולה!"

7. הנה רעיון לפעילות משפחתית שכולם כנראה יתחברו אליה (חוץ מאלו שבדיאטה):

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: רועי (10.5): אמא, אפשר לעשות היום משהו משפחתי כולנו ביחד. אמא: בטח! רעיון מצוין...מה נעשה? גליה (7.5): נזמין פיצה משפחתית!

8. מדובר באמת בבעיה בלתי פתורה...

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: "פעם רציתי להיות בת, ואז ראיתי את התור שלכן לשירותים" שניר (בן 10)
9. מכירים את הנודניק של הסמארטפון? אז הילד הזה הדביק לו כינוי מתאים יותר
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: מלאכי (7) שומע את הטלפון של אמא מצלצל (שעון מעורר) ורואה שכתוב "נודניק". אחרי כמה דקות אמא נכנסת לחדר. מלאכי: "אמא, טמבל התקשר".

10. מודל עסקי חדש לבייביסיטר

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אליה: מאיה משלמים לך להיות בייביסיטרית? בייביסיטר: כן. אליה (4): אבל כיף לך איתי! בייביסיטר: כיף לי מאוד. אליה: אז את צריכה לשלם לנו.

11. גם זו דרך להתמודד עם המצב המדיני המתוסבך שלנו...

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: "אמא תסגרי את כל החלונות בבית, שהאזעקה לא תיכנס" אמונה (4)
12. הילד הזה עלה על סוד הנעורים עם תשובה מנצחת, אין ספק...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: דודה טל רואה שאור (5) לא אוכל שום דבר מארוחת הצהריים. דודה טל: אור, אם אתה לא תאכל את השניצל, אתה לא תגדל. אור: אבל את יודעת טל, אני דווקא נהנה להיות ילד.
13. מערכת שעות: הסיפור האמיתי
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: ישי (7.8) מכין מערכת למחר ונזכר שלא הכין שיעורים בחשבון: "אמא, מחר יש לי שעה ראשונה 'הלך עלי'... שעה שניה 'הלך עלי' ושעה שלישית ספורט."
14. לזה אנחנו קוראים: פרדוקס הפרי
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: הלל צבי (3.5 בוכה, ממש בוכה. אבא: מה את רוצה הללי? מה ירגיע אותך? הלל: אני רוצה פרי!!! אבא: איזה פרי, תפוח? אגס? שזיף?... הלל: לא אני רוצה פרי שאין בבית. אבא: אז אלך לחנות ואקנה לך את הפרי שאתה רוצה. הלל: אבל אז הוא יהיה בבית!!! בוכה עוד יותר.
15. אנחנו, אחרי כל פעם שאנו חוזרים מטיול מהנה בחו"ל...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: נועם (5.5) משתוללת, קופצת על המיטה, עפה ומקבלת מכה: "היה לי כיף לעוף, אבל לא היה לי כיף לנחות."

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.