print header

15 ציטוטים של ילדים מתוקים ומצחיקים במיוחד

 אנשי בידור רבים נעזרים בצוות מיומן ומנוסה כדי שיכתוב להם בדיחות מצחיקות, ורבים הולכים לקורסים יקרים כדי ללמוד תסריטאות. אנחנו לא מנסים לפגוע באותם אנשים כי ברור לנו שמדובר בעבודה קשה, אבל מתברר שיש קבוצה לא קטנה של אנשים שבשבילם הדברים האלו ממש מיותרים: ילדים קטנים. בזכות תמימות רבה ומשפטים שנשלפים מהשרוול ללא כל תכנון ומחשבה, הילדים המתוקים הבאים מצליחים לנפק ציטוטים משעשעים שחלקם מסכמים את העולם בדרך כה מדויקת. את 15 הציטוטים הבאים אספנו מתוך עמוד הפייסבוק "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם", ואתם מוזמנים לקרוא אותם ולצחוק בדיוק כמונו!
 
כשאתם מציעים עזרה אבל לא באמת מתכוונים לזה
 
ציטוטים מצחיקים של ילדים: עידן (6) יוצא לגינה ורואה את אבא מנקה ואוסף עלים. עידן: "אבא נראה שאתה עובד קשה, בטח אתה צריך עזרה." אבא: "וואו, אתה ילד עם לב זהב! רוצה לעזור לי?" עידן: "לא, רק אמרתי שאתה בטח רוצה עזרה!" עידן מתרחק והולך לקפוץ בטרמפולינה.
עתידות: כשהדר תגדל היא תהיה הגרסה הנשית של מוצרט
ציטוטים מצחיקים של ילדים: הדר (4.9) מנסה לנגן בפסנתר: "אני יודעת לנגן את השיר הזה ממש טוב בפסנתר, הוא רק לא יוצא במנגינה שלו."
איך אגדות היו נגמרות ביקום מקביל:
ציטוטים מצחיקים של ילדים: אביגיל (3.5) מספרת סיפור: "היה הייתה פעם נסיכה שגרה בטירה. התעוררה יום אחד וראתה נסיך. גירשה אותו, אמרה לו 'לך'! וזהו."
ועכשיו סיבוב!
ציטוטים מצחיקים של ילדים: גילי (2) שרה "שישו ושמחו בשמחת תורה". אבא: "גילי, את יודעת מה זאת תורה?" גילי: "עושים ת'הוקי-פוקי ומסתובבים, וזאת כל התורה!"
אין איזה ילד תסריטאי שיוכל לעזור להם?
ציטוטים מצחיקים של ילדים: צופים בסרט והסרט נתקע באמצע. עידו (5): "בטח זה עצר כי הם לא זוכרים מה הם צריכים להגיד..."
בטח המדרגות הנעות התקלקלו
ציטוטים מצחיקים של ילדים: חוזרים מטיול בטבע. יצחק (4): "היינו בטיול בקניון מוזר, כי היו שם מדרגות שצריך לרדת ברגליים."
מרק עושים באהבה – או שלא עושים בכלל...
ציטוטים מצחיקים של ילדים: רותם (7) אוכלת מרק של סבתא. רותם: "אני לא יודעת למה אני כל כך אוהבת את המרק של סבתא!" אחות גדולה: "אולי בגלל האטריות?" רותם: "לא, זה בגלל שהוא מלא באהבה."
הדס, ערבה, לולב ורוג, את רוג
ציטוטים מצחיקים של ילדים: מיכאל (6): "איזה מארבעת המינים את הכי אוהבת?" עדי (4): "רוג!" מיכאל (6): "את מי?" עדי (4): "את רוג!"
כשאתם ממש לחוצי-חתונה
ציטוטים מצחיקים של ילדים: אמא: "נויה, תאספי בבקשה את הבלאגן" נויה (כמעט 4): "אני לא יכולה עכשיו, אני מתחתנת." אמא: "אם את לא אוספת עכשיו את הבלאגן את לא מתחתנת!" נויה לאמא: "טוב, אני אוספת."
השמועות אומרות שפיתה עם כלום נהדרת לדיאטה, בעיקר בלי הפיתה
ציטוטים מצחיקים של ילדים: קמפינג. מעיין (5.5) רוצה פיתה בלי כלום. אבא: "אי אפשר פיתה בלי כלום רק פיתה עם משהו." מעיין: "אוקיי, אז אני רוצה פיתה עם כלום."
כשאתם ממש פוטוגניים – או חסרי מודעות עצמית
ציטוטים מצחיקים של ילדים: תומר (בת 4) עוברת על תמונות שלה: "פה אני יפה... ופה אני יפה..."
השמועות אומרות שאם נשלח אותם לאירוויזיון, הם יזכו
ציטוטים מצחיקים של ילדים: גננת: "אתרוג, לולב, הדס וערבה הם..." עמרי (3.5): "ארבעה תימנים!"
כשיש לך צרות של עשירים:
ציטוטים מצחיקים של ילדים: "כל הבנות בכיתה מאוהבות בי, אמא! הן תשע, ואני אחד. זאת ממש בעיה." אריאל (8)
השלב הבא: ללמד את הילדה שברים
ציטוטים מצחיקים של ילדים: דודה: "ליבי, את אוהבת אותי?" ליבי (3.4): "כן קצת. את יודעת למה? כי אנחנו משפחה גדולה, אז אני צריכה לאהוב כל אחד קצת, כדי שאני אוכל לאהוב את כולם."
נזלת, זה בשרי או חלבי?
ציטוטים מצחיקים של ילדים: דוד אילן מנסה ללמד את מיתר (5) לצלול. דוד: "אל תכניס את האוויר במים, תוציא אותו, נגיד כשיש לך נזלת, מה אתה עושה?" מיתר: "אוכל אותה?"

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.