print header

בעזרת השירות הפשוט והחינמי הזה תוכלו להשוות בין ביטוחי בריאות

 כולנו יודעים שבשלב כזה או אחר של החיים ככל הנראה יהיה לנו צורך בבדיקה מסוימת או טיפול רפואי כזה או אחר, ומשום שלפעמים הדברים האלו כרוכים בתג מחיר גבוה למדי, לרבים מאיתנו יש ביטוחי בריאות פרטיים דרך קופות החולים השונות ואפילו מגופים אחרים. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל הבעיה היא שלא תמיד ידוע לנו מה הביטוח הרפואי הזה באמת מעניק לנו, כיצד הוא נבדל מתוכניות דומות של קופות חולים אחרות, האם הוא מעניק לנו כיסוי כפול שכבר יש לנו ממוצרי ביטוח אחרים וכמה כסף אנחנו יכולים לחסוך אם נעשה בו שינוי כזה או אחר. היום אתם תלמדו שניתן לקבל תשובות לשאלות האלו בעזרת שירות חינמי וקל לשימוש של משרד הבריאות, שיעזור לכם להשוות בין ביטוחי בריאות שונים של קופות החולים ולקבל מידע על בדיקות, הליכים וטיפולים שונים.
 
לחצו כאן כדי לעבור לאתר השוואת ביטוחי הבריאות
והמשיכו לקרוא כדי ללמוד על אופן בשימוש בו
השוואת ביטוחי בריאות: אדם יושב מול רופאה ומחשב
בעמוד הראשי של שרות ההשוואה באתר "כל הבריאות" של משרד הבריאות ניתן לראות בבהירות את שני הכלים המרכזיים שהוא מציע לרשותנו: בדיקת מידע על שירות רפואי, בדיקה או אמצעי טכנולוגי באמצעות שדה חיפוש (מסומן ב-1 בתמונה הבאה) ואת 4 תפריטי הגלילה הנפתחים שמאפשרים להשוות בין עד ל-4 תוכניות ביטוח שונות של קופות החולים בישראל בו זמנית (מסומן ב-2).
השוואת ביטוחי בריאות: מדריך לשימוש באתר כל הבריאות
השימוש בכלי הראשון הוא נוח זמין וברור למדי, יש להקליד בשורת המלל שם של טכנולוגיה, סוג טיפול, בדיקה או שירותים רפואיים שונים ואז על חפש. שימו לב שכדי להקל על חייכם, האתר משלים באופן אוטומטי שמות של ביטויים ומציע אפשרויות בחירה תוך כדי ההקלדה בשדה. בהתאם למלל שהכנסתם לשדה תקבלו תוצאות חיפוש שונות שלחיצה על כל אחת מהן תוביל לעמוד שמציג מידע על השירותים השונים שמציעות קופות החולים באותו התחום. תוכלו לראות דוגמה לעמוד שכזה בתמונה הבאה, כאשר לחיצה על קרא עוד בעמודת התנאים וההגבלות תציג מידע נוסף על הכיסוי הביטוחי של התוכניות השונות שמציעות קופות החולים.
השוואת ביטוחי בריאות: מדריך לשימוש באתר כל הבריאות
הכלי השני שניתן למצוא באתר, וזה שכנראה יעזור לכם לחסוך לא מעט כסף, הוא השוואה בין תוכניות הביטוח השונות של קופות החולים - ניתן להשוות בין 2-4 תוכניות בו זמנית. כדי לעשות זאת יש לבחור בתפריטים הנפתחים את שום קופת החולים והתוכנית, בתמונה הבאה ניתן לראות שנבחרו התוכניות מגן כסף וזהב של קופת חולים מכבי (מסומן בירוק). לאחר לחיצה על בצע השוואה ניתן לראות מידע על ההבדלים בין התוכניות שנבחרו בתחומים שונים כמו למשל דמי השתתפות (מסומן בכתום) ועל שירותים שקיימים או לא קיימים בכל תוכנית, למשל אחות פרטית לאחר ניתוח (מסומן באדום). 
השוואת ביטוחי בריאות: מדריך לשימוש באתר כל הבריאות
כמובן שאתם לא צריכים לעצור בהשוואה רק בין תוכניות ביטוח שונות של אותה קופת חולים, וניתן לעשות בדיקה גם בין לאומית כסף וזהב, לכללית מושלם זהב ופלטינום כפי שמוצג בתמונה. בעזרת הנתונים שתקבלו מהשוואות שכאלה תוכלו לגלות האם ישתלם לכם לעבור בין קופות החולים השונות כדי לקבל את הכיסוי הביטוחי שהכי מתאים לכם. למשל, אדם שגר סמוך לבית חולים או שהוא יכול להיות בטוח שבשעת צורך אדם אהוב יוכל להסיע אותו לחדר מיון, לא בהכרח יזדקק להחזר נסיעות באמבולנס. דוגמה נוספת ניתן לראות בתמונה, והיא ממחישה את ההבדל בין תקופת האכשרה (פרק הזמן הרציף מתחילת הביטוח אשר רק בסיומו ניתן לקבל תגמולים בעקבות מקרי ביטוח) בין ביטוח לאומית כסף וזהב, לכללית מושלם זהב.
השוואת ביטוחי בריאות: מדריך לשימוש באתר כל הבריאות

לסיכום, משרד הבריאות מציע לנו דרך פשוטה, חינמית ונגישה לקבל מידע שבעזרתו ניתן להחליט החלטות חשובות בנוגע לביטוח הבריאות שלנו ושל יקירינו. אתם מוזמנים ללחוץ כאן כדי לפתוח את אתר "כל הבריאות" בחלון חדש כדי לעשות בו שימוש אם טרם עשיתם זאת, ולהעביר את המידע השימושי הזה לכל חבריכם.

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.