print header

אל תעשו את הטעויות האלה בהצעת הנישואין

הצעת נישואין היא אירוע משמעותי בחיי כל גבר ואישה. גבר אשר החליט כי הגיע הזמן להינשא לזוגתו ולהקים עימה משפחה, צריך לחשוב היטב כיצד הוא מתכונן להציע את הצעת הנישואין המיוחלת, וחשוב מכך, כיצד הוא הופך אותה למיוחדת ובלתי נשכחת. כדי לצלוח את המשימה על הצד הטוב ביותר אספנו עבורך כמה טעויות נפוצות שמומלץ שתימנע מהן.

טעויות בהצעת נישואים: גבר מעניק טבעת לאישה

התעלמות מהעדפות הצד השני: חשוב שהצעת הנישואין שלך תשקף את ההעדפות של בת הזוג שלך ולא רק את אלו שלך. אם היא אינה מתחברת לאירועים גרנדיוזיים אולי לא כדאי להזמין את כל בני המשפחה והחברים, אלא לשמור את ההצעה פרטית ואינטימית בין שניכם.

ספונטניות: למרות שספונטניות יכולה להיות תכונת אופי כובשת, מרשימה ואף מקסימה, לא בטוח שזה מומלץ בהצעה החשובה ביותר בחייך. חשוב שתהיה לך איזושהי תוכנית כיצד אתה מתכוון להציע נישואין כדי שהכל יעבור כשורה. חשוב על המיקום המתאים, התזמון של הרגע שבו תכרע ברך וכל האלמנטים הנוספים שחשוב לך כמו טבעת אירוסין שמומלץ לרכוש מראש ולא להביא אחרי ההצעה. 

שכחה: הטבעת שאתה מתכוון להציע עימה נישואין לזוגתך מסמלת את המחויבות שלך כלפיה, כך שמומלץ מאוד שלא תשכח אותה! ודא שהטבעת אכן עליך לפני הרגע הגדול.

בחירת המיקום הלא נכון: אם אתה מתכנן להציע לזוגתן נישואין, ודא שאתה עושה זאת במיקום הנכון כך שתוכל לשמוע אותך ולא במקומות צפופים או רועשים שבהם היא עלולה להרגיש לא בנוח או מוצפת רגשות ולא לעכל את ההצעה או להימנע מלהשיב להצעתך.

בקש את ידה: אם לבת הזוג שלך חשובה מאוד המסורת והיא הייתה מעוניינת שתבקש את ידה טרם הצעת הנישואין, כבד זאת ובקש את ידה מהוריה וקבל את ברכתם טרם הצעת נישואין. כמו כן, ייתכן כי שיתופם של בני משפחה וחברים קרובים בהצעת הנישואין יכול להיות מיוחד ומשמעותי יותר עבורה.

חשוב על רעיון מקורי: אל תנסה לשחזר הצעות של אנשים אחרים, הפוך את הצעת הנישואין שלך לייחודית, לכזו שמתאימה לסגנון הקשר שלכם, לאירועים משותפים, בדיחות פרטיות, זיכרונות נעימים שיכולים לסייע לך בהצעת הנישואין ואף להדגיש עד כמה היא חשובה ומשמעותית עבורך. 

אל תמהר: הצעת נישואין היא לא דבר שצריך להיעשות בחופזה. קח את הזמן שלך, תכנן את הרגע ובצע אותו בנועם וברוגע ככל הניתן. אל תמהר להציע הצעת נישואין ולתחום אותה בתוך לו"ז צפוף כי יש דברים נוספים שאתה רוצה להספיק באותו הערב. הרשה לעצמך ולה ליהנות מהרגע ולחוות את כל קשת הרגשות שמגיעה עימו. 

אל תישאר בלי תוכנית גיבוי: בחיים כמו בחיים, לפעמים דברים לא הולכים כמתוכנן ולכן אם זה המקרה כדאי שתהיה לך תוכנית גיבוי, כמו אם למשל פתאום החל לרדת גשם זלעפות ותכננת הצעה רומנטית בחיק הטבע או נסיבות בלתי צפויות אחרות שעלולות לצוץ במפתיע.

אל תשכח לתעד את הרגע: הרגע של הצעת הנישואין הוא רגע מרגש מאין כמותו, ולכן כדאי להיעזר בשירותיו של צלם. תוכל להזמין צלם מקצועי או להיעזר בשירותיו של חבר טוב או בן משפחה שישמח לצלם את המאורע כדי שיישארו לכם זיכרונות מתוקים בהמשך. 

ודא שאתם משדרים על אותו גל: אם אינך בטוח מהי דעתה של זוגתך לגבי נישואין או נישואין בשלב זה של חייכם, מוטב לוודא זאת בשיחה, כדי להבין שאתם אכן משדרים על אותו הגל, ולהימנע ממצב שרק אחד מכם מרגיש שזהו הרגע הנכון לקשור את גורלכם יחד.

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.