print header

מומחית לטיפולים אסתטיים מסבירה: איך מעלימים את הסנטר הכפול?

הסנטר הכפול היא אחת מהבעיות האסתטיות השכיחות ביותר שגורמות להזדקנות המראה שלנו ולפנים נפולות בקרב נשים וגברים. רבים מושפעים ממנה, אבל לא מטפלים בה, וזה חבל כי הבעיה הזו מקנה לפנים מראה עייף ומבוגר יותר, ועלולה גם לפגוע בביטחון העצמי. "לאורך כל שנותיי בתחום האסתטיקה עוד לא פגשתי מישהי, או מישהו, שסנטר כפול החמיא למראה שלהם" משתפת הלגה רקנטי, המייסדת של מרכז לטיפולים אסתטיים עם תפיסת עולם פורצת דרך המבוססת על מחקר ותוצאות.

"סנטר לא נועד להיות כפול. אם היה נועד להיות כפול, היה נקרא סנטריים, בדומה לעיניים, עפעפיים, לחיים…" היא מוסיפה, וגם אומרת שטיפול בסנטר כפול יכול להעניק לכל אחד ואחת מראה יותר צעיר ומושך. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות החל מתרגילים ביתיים לטיפול בסנטר כפול שעליהם הלגה ממליצה, עד לעצות המבוססות על תורת הטיפולים האסתטיים המהפכנית והיעילה שלה. בנוסף, תוכלו לגלות איך לקבל הטבה מיוחדת של 75% הנחה לחברי בא במייל.

דברים שחשוב לדעת על סנטר כפול

רבים חושבים שסנטר כפול היא בעיה הקשורה בעיקר להשמנה ומשקל עודף, אך האמת היא שזהו רק גורם אחד מבין כמה. סיבות נוספות עלולות להיות הזדקנות עור הפנים, בעיות הורמונליות, גנטיקה, תרופות שאתם נוטלים ואפילו יציבה לקויה שעלולה להחליש את שרירי הצוואר והסנטר. מבחינה פיזית, התופעה מאופיינת במרבית המקרים על ידי הופעה של רקמת עור ושומן מתחת לסנטר. במקביל לאורך השנים העור שלנו מאבד קולגן (אחד מהחלבונים החשובים בגוף) ואת האלסטיות שלו, וכך קורה שהוא נשאר תלוי רפוס ונוצר מראה של סנטר כפול.
 
עד לפני מספר שנים מי שרצה להיפטר ממראה הסנטר הכפול היה צריך לעבור ניתוח שאיבת שומן מהסנטר ומתיחה של העור באזור. הניתוח הזה היה פעולה כירורגית מורכבת וכואבת, שהביאה איתה סיכונים לסיבוכים (דימום, זיהום או פגיעה עצבית) ומחויבות לתקופת החלמה והתאוששות. מאפייני הטיפול הזה, בנוסף לעלות של עשרות אלפי שקלים, מנעו מנשים וגברים לבחור באפשרות הזו והשאירה את בעיית הסנטר הכפול ללא פתרון עבור רוב האוכלוסייה. בשנים האחרונות לעומת זאת, פותחו טיפולים מתקדמים ומוכחים באמצעותם ניתן להגיע לתוצאות אמיתיות ולפתרון בעיית הסנטר הכפול.
 
טיפול בסנטר כפול: אישה עם סנטר מתוח
כיום, הלגה רקנטי כבר אומרת שלא צריך יותר ניתוחים בכלל ושלבעיה יש לא רק פתרון אחד, אלא מגוון שיטות שיש לשלב, חלקן אפילו פשוטות ומפתיעות, בשביל לעשות פלאים למראה עור הפנים ולשפר את הבריאות הכללית במידה ניכרת.

טיפולים חדישים להעלמת סנטר כפול ללא ניתוח

מרכזי האסתטיקה של הלגה רקנטי מציעים את הפתרון המתקדם, היעיל והמוכח ביותר שקיים היום, שיסייע גם לך להיפטר מהסנטר הכפול ללא ניתוח. כאמור, הלגה דוגלת בגישה המשלבת מספר טיפולים ושינויים באורח החיים, והיא נשענת על טכנולוגיות שונות שמובילות לשינוי ניכר ללא הסיכונים ותופעות הלוואי של ניתוחים וטיפולים מיושנים.
 

מיקרונידלינג: זהו אחד מהטיפולים הכי מבוקשים בעולם האסתטיקה בשנים האחרונות. הוא מבוסס על מחטים זעירות החודרות לשכבות העור העמוקות ומעודדות את התחדשות העור על ידי יצירת רקמת עור חדשה ועשירה בקולגן.

גלי רדיו - RF: גלי רדיו מוכרים כבר שנים בעולם הרפואה כטיפולים עבור העלמת כאבים. בעקבות התקדמות המחקר הרפואי בתחום, כיום טיפול בגלי רדיו משמש גם לטובת טיפולים קוסמטיים שונים בזכות יכולתו להמיס תאי שומן ולמתוח את העור. כאשר נעשה שימוש בגלי רדיו לטיפול בסנטר כפול, הם יכולים לתרום רבות לשיפור מראה קו הלסת ומיצוק עודפי עור שנוצרו.

הזרקות: אחת מהסיבות למראה סנטר נפול היא צניחה של העצם שתומכת באזור ובצדי הלסת. עם השנים העצם הזו נספגת בגוף ומתרחשת קריסה של עור ושומן, שיוצרת מראה סנטר כפול. באמצעות טיפול הזרקות מיוחד מוחדרים לאזור חומרים שמשחזרים את העצם ובונים מחדש את קווי המתאר של הפנים, כך שהעור נמתח והשומן פחות בולט.

טיפול בסנטר כפול: לפני ואחרי טיפול לסנטר כפול

תרגילים ביתיים לשיפור מראה הסנטר

עד כאן למדנו מהלגה על הסיבות להופעת הסנטר הכפול ואופן הטיפול בו בעבר ובהווה, אבל המידע החשוב שהיא משתפת לא נגמר שם. לפי גישתה המוכחת, ניתן באמצעות כמה תרגילים ביתיים לשפר את מראה הסנטר, להדק סביבו את העור ולמנוע או לפחות לעכב במעט את הופעת הסנטר הכפול:
 
1. תרגיל הכדור: יש לקחת כדור קטן בגודל של כ-15 ס"מ, להניח מתחת לסנטר ובצמוד לבסיס הגרון. יש להחזיק את הכדור במקומו בעזרת הסנטר, ואז להדק ולשחרר קלות את האחיזה הזו כ-30 פעמים בכל סט.
2. תרגיל התקרה: יש להטות את הראש לאחור ולהביט לעבר התקרה. תוך כדי, יש לדחוף את הסנטר קדימה, כלומר למעלה, כך שעור הסנטר והצוואר יימתח. יש לדחוף את הסנטר למשך כ-10 שניות לפחות בכל חזרה על התרגיל.
3. תרגיל הלשון: יש לנסות להרים את הלשון למעלה כלפי האף ככל האפשר ולהישאר במצב זה למשך 10 שניות לפחות בכל חזרה על התרגיל. המתיחה שהתרגיל הזה יוצר מורגשת בעיקר בחלק הפנימי של הגרון אז, והיא עוזרת לשמור על מראה מעוצב של האזור גם מבחוץ. 
 
כאשר מצליחים להתמיד בביצוע התרגילים האלה ניתן לא רק להרגיש את השינוי, אלא גם לראות אותו כעבור זמן מה, אך אם רוצים לטפל בבעיית הסנטר הכפול בצורה הכי יעילה שאפשר, צריך לשלב כמה גישות וטיפולים שונים.
טיפול בסנטר כפול: לפני ואחרי טיפול לסנטר כפול

מודל היופי להעלמת סנטר כפול ושיפור המראה הכללי

בדיוק כפי שלא מספיק רק לאכול בריא או להימנע מעישון כדי לשמור על הבריאות, כך גם חשוב ואפילו הכרחי לשלב מספר טיפולים וגישות כדי להעלים את הסנטר הכפול בצורה יעילה ובטוחה שתספק תוצאות לאורך זמן. בשנת 1989 הלגה רקנטי פיתחה מודל ייחודי, שמאפשר לעשות בדיוק את זה ולהחזיר לנו את קסם ויופי הנעורים ,על ידי טיפול בסנטר כפול ובבעיות דומות. המודל נחשב לפריצת דרך, מכיוון שאינו מסתפק בגישה הרווחת של שיפור מראה העור לטווח הקרוב, אלא מזהה את כל הגורמים שמאחורי הבעיה, מטפל בהם מהשורש וכך מעניק את הפתרון המדויק והיעיל ביותר.
 
״עולם הטיפולים האסתטיים מתנהל מתוך הפרדה בין טיפולים רפואיים לטיפולים קוסמטיים. לכן גם הידע המקצועי מצומצם כיוון שהוא מגביל את עצמו לתחומים מסוימים בלבד ומסתמך ברובו על טיפול נקודתי ומכשירים מזדמנים. באמצעות שילוב של אורח חיים נכון עם הידע המעשי הנרחב בשני התחומים, האסתטי והרפואי, יצרתי למעשה מודל יופי אחד, ייחודי, בריא ומוכח, שמעניק מעטפת כוללת וששינה את הגישה בעולם האסתטיקה״.
טיפול בסנטר כפול: אישה מבוגרת עם מראה צעיר
למודל של הלגה יש רכיבים שונים עם חשיבות רבה שיחד יוצרים את המכלול המושלם לפתרון כל בעיה אסתטית כמו סנטר כפול, קמטים בפנים, עפעפיים נפולים, אקנה, כתמי עור ועוד. הרכיבים כוללים בין השאר:
  • בחינה מעמיקה של ההיסטוריה הרפואית והגנטיקה התורשתית.
  • בניית תפריט תזונתי אישי עם תוספי מזון לחיזוק מערכות הגוף השונות.
  • התאמת מוצרי טיפול משלימים להעצמת התוצאות.
  • אימון לאורח חיים נכון, תרגול ומעקב אחר השינויים.
  • בניית תוכנית טיפול מדורגת לשנים הבאות.
  • ועוד…

לא הגיע הזמן שתפסיקו להיראות כמו ההורים שלכם? 

לסיכום, טיפול בסנטר כפול כיום הוא הרבה יותר בטוח, יעיל, זול ונגיש מבעבר. אין סיבה להמשיך לפחד ובטח שאין סיבה לקבל את המראה הלא מחמיא שיוצר הסנטר הכפול. במרכזי האסתטיקה של הלגה רקנטי תקבלו תחת קורת גג אחת את כל הידע, הניסיון והמגוון הרחב ביותר של טיפולים שיעלימו שנים מהמראה שלכם ויעזרו לכם להיות יפים ובריאים יותר. בנוסף, חברי בא במייל מקבלים 75% הנחה על טיפולים נבחרים! אנשי הצוות במרכזים הם הטובים בתחומם, כולם בעלי הכשרה מעמיקה ומקיפה על פי ״מודל היופי״ של הלגה רקנטי וערוכים ללוות את המטופלים באופן מקצועי ואישי, תוך מחויבות ואחריות, עד להשגת התוצאות.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.