print header

19 משפטים משעשעים שיכולים לצאת רק מפה של ילדים

בגילאים קטנים בהם הילדים נחשפים אט אט לעולם, אנו זוכים ליהנות מנקודת המבט הטרייה והתמימה שלהם על מצבים שונים שלא היינו חושבים אפילו שאפשר לדלות מהם טיפת הומור. כל אותם מצבים מתועדים על ידי הורים מרחבי הארץ בעמוד הפייסבוק "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם", ואנחנו אספנו עבורכם את ה-19 הטובים ביותר שגרמו לנו להתפקע מצחוק, וכך גם לכם. 
 
 
טכנית, בשנה הבאה זה יהיה אסיהוויזיון
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: הגננת מדברת עם הילדים על האירוויזיון, מסבירה בין היתר למה קוראים לו "אירוויזיון", כשמסיימים לשוחח רוקדים לצלילי טוי ואז אחת הבנות מציעה: אור (בת 6): אולי נעשה אירוויזיון בגן?? עומר (בת 6): לא, נעשה חדרוויזיון, כי אנחנו בחדרה!
Bar Shira Ohayon
העיקר שהוא הבין מה צריך לעשות
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא: אם ניגש אליך איש זר בחוץ, אסור לך בשום אופן ללכת איתו אפילו אם הוא מבטיח לך סוכריה. נעמי (3): כן, זה ממש מסוכן... אפשר לשבור שיניים!
Olga Khanin
זה מה שמגיע למי שלא יודע לקבל מחמאות
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אבא: אמא שלך הכי טובה בעולם. הילה (6.5): נכון. אמא: אבא קצת מגזים, לא...? הילה: נכון, אבא הזה מגזים לפעמים... את מהבינוניים.
Michal Hassid Sella
"כשאני הייתי ילד, טושיבה עוד היו מייצרים תנורים..."
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: תמונה של טלוויזיה ישנה וגדולה, וכיתוב: "אבא, מי השאיר פה את התנור הזה?"
Eitan Kavalerchik‎
 
אנחנו די בטוחים שאין בזה גלוטן
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא: גפן, אל תאכלי את הנזלת, זה לא בריא. גפן (בת 5): מה, זה פחמימה??
Maya Peer Avisar
הברקה כזו לא שמענו כבר הרבה זמן!
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אור (8.5) לאמא המתולתלת: אמא אני אוהב תלתלים, זה הרבה יותר יפה משיער חלק. אמא: וואו איזה יופי, איזה טעם טוב יש לך... אור: תלתלים זה שבילים של אושר
Sharona Belfer
הוא צודק – לא חסרים דגים בים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: מלאכי (10) צופה בשחייה תחרותית בסגנון פרפר: "אני לא מבין למה נתנו לשחייה שם של חיה שלא יודעת לשחות."
Liad Biton
כך השפה העברית מתפתחת אט אט
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: מתוך מילון עברי-ילדי: נזק האויר - מדריכה: יצאתם היום לחצר? נטע (4): לא הוצאו אותנו היום בגלל נזק האוויר.
Danielle Katsav
קשיים בהבנת הנשמע:
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: תמונה של שלט יציאה על התקרה וכיתוב - עידן (6): אמא, מה רשום שם למעלה? אמא: תקרא. עידון: אבל אין שם ת'. אמא: לא 'תקרה, תקרא! לקרוא! עידן: אבל אמא... גם אין שם ל'...
Michal Appel
כל אימא יודעת להתריע ש"מסטיק זה לא אוכל"
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: #תירוצים שפחות תפסו - אמא: אביגיל, למה את אוכלת מסטיק? אבא לא הסכים לך. אביגיל (3.5): אני לא אוכלת, אני רק לעוסת ומחזירה לפח.
Tzuk Guttman
הוא כנראה ממש רוצה שימצאו אותו
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אפק (2.8): אמא, בואי נשחק מחבואים, אני אתחבא בחדר של עפרי ואת תבואי למצוא אותי. אמא: אפק, במחבואים לא מגלים מראש איפה מתחבאים, שומרים את זה בסוד. אפק, מתקרב לאמא ולוחש לה באוזן: אמא, אני אתחבא בחדר של עפרי ואת תבואי למצוא אותי.
Keren Cohen
זה רק לדחות את הבלתי נמנע
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: טוהר (5.5) למדה בגן על קיימות ומיחזור ומסבירה לאמא: "אמא, את יודעת מה זה מיחזור? זה נגיד שיש אריזה ריקה, אז לא זורקים אותה לפח, אלא עושים ממנה יצירה, ואת היצירה זורקים לפח!"
נאוה סולומון
שיעור אחד כזה מספיק לכל החיים
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: סבתא: דן, מה למדעת מהטעות? דן (4): לא לעשות טעויות!
Tamar Yahav
האמת המטרידה...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: שלו (8.5): אני רוצה שיראיינו אותי לטלויזיה, ואני אגיד למשחרד התחבורה שצריך להוריד את כל הפרסומות מידי הכביש. אמא: למה? שלו: כי ממילא אף אחד לא רואה אותם, כולם בטלפון.
יעל לדרר
נדרשת עוד מעט השקעה...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: תמונה של תרגיל כתיבה מבית הספר, ובו כתוב: "החוזקות שלי הם קטבה"
Sharon Schwalb
ככה מדברים מנהיגים לעתיד – הרבה חוצפה שיש בה מן האמת
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: שלו (בן 7.5): אמא, שכנעתי היום את כל החברים לתת לבת מהכיתה לשחק איתנו כדורגל. למרות שעד היום הם לא הסכימו, כי הם חושבים שבנות לא יודעות לשחק כדורגל. אמא: כל הכבוד לך. איך הצלחת? שלו: אמרתי להם שקוראים למשחק כדור רגל ולא כדור בולבול, ושלא צריך בולבול כדי לשחק במשחק הזה, אלא רק רגליים והרבה רצון.
Rakefet Lerer
מרוב עצים לא רואים יער
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: לא הבינו את הקונספט - נוסעים באוטו. הילדים כמובן במסכים. אבא: קדימה, תעזבו את הטלפונים ותסתכלו על הנוף הירוק שבחוץ... אדל (4): אבל אבא, העצים מסתירים!
Kinneret Bassol
אפשר ללמוד משהו חדש בכל סיטואציה
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אמא כועסת על בן (6): אתה לא חושב שזו חוצפה לנהוג ככה בסיטואציה כזו? בן: לא! וחוץ מזה מה זה סיטואציה?!?!?!
Batel Aokrat
התשובה היא לא, אבל זה בהחלט עוזר...
ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם: אילה (6) אחרי ביקור אצל סבתא רבתא בבית אבות: "אמא, נכון יידיש זה כדי שאנשים בלי שיניים יוכלו לדבר?"
Ilana Deutsch Factor

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.