print header

הישרדות בבית הספר - לא תוכנית ריאליטי!

האם שמעתם על התוכנית הבאה של "הישרדות" לעונה הקרובה?

שלושה אנשי עסקים ושלוש נשות עסקים "יוצנחו" לכיתה בבית ספר יסודי ל-6 שבועות, במהלכם כל אחד מהם יצויד בהעתק של מערכת הכיתה וב-38 תלמידים.

הישרדות

בכל כיתה יהיו 6 תלמידים בעלי ליקויי למידה, 4 תלמידים מחוננים, 4 עם תסמונת A.D.D ו-3 עולים חדשים המדברים עברית מאוד מוגבלת. בנוסף, 3 ילדים יוגדרו כילדים עם בעיות התנהגות חמורות.

כל איש עסקים חייב להשלים את מערכי השיעור שלו לפחות 3 ימים מראש, בהתחשב ביעדים ובמטרות שהוגדרו ע"י המערכת, ולהתאים, לארגן ולייצר את מערכי השיעורים.

המשתתפים יידרשו: ללמד את התלמידים, לטפל בבעיות משמעת, ליישם תוכניות למידה טכנולוגיות בעזרת מחשב, למלא גיליונות נוכחות, לכתוב הפניות, לתקן שיעורי בית,  בחנים ועבודות, לתת ציונים, לכתוב דוחות התקדמות, לדווח על החומר שלימדו, לדבר עם הורים, לארגן אסיפת הורים כללית אחת. הם חייבים לפקח בחצר באחת ההפסקות לפחות ולבצע תורנות פרוזדורים אחת ליום.

מורה

בנוסף לכל זה, הם חייבים להעביר תירגולת שריפה אחת, תירגולת ירידה למקלט אחת והתמודדות עם מסיכות אב"כ. הם חייבים להשתתף ב-100 שעות השתלמות, אסיפות
מחנכים, אסיפות מורים ופגישות עם היועצת החינוכית. הם חייבים לחנוך את התלמידים שבפיגור בחומר, לשאוף ולקדם את העולים החדשים בעלי העברית המוגבלת כדי שאלה יוכלו תוך הזמן הנתון לעבור מבחן עברית ברמה 3.

אם הם מרגישים חולים או שיש להם יום רע אסור להם להראות את זה.

כל יום לימודים חייב לכלול קריאה, כתיבה, חשבון, מדעים ושיעור כלשהו ממדעי החברה המתאים לתוכנית הלימודים.

אם מכונת הצילום תעבוד - הם חייבים לנצל את ההפסקות כדי לצלם חומר למידה חיוני, כמו כן הם חייבים להעביר אחת לשבוע שיעור חינוך שיעסוק בנושא אקטואלי מסדר היום
הציבורי. במשך כל שעות היום הם חייבים לשמור על משמעת כיתתית וליצור אוירה חינוכית מאתגרת.

מורה

לאנשי העסקים תהיה גישה לקאנטרי-קלאב המקומי רק אחת לשבוע, אבל בכל מקרה
הם לא יוכלו להרשות לעצמם מינוי עם משכורתם החדשה. לא תהיה להם אפשרות לצאת  לארוחת צהריים עיסקית על חשבון הוצאות, ובכלל, הפסקת הצהריים תהיה מוגבלת ל-25 דקות. לאנשי העסקים תהיה חובה בימים שאין להם תורנות הפסקות לדבר עם תלמידים
חצי מזמן ההפסקה ולעמוד בתור לשירותי המורים בחצי השני.

הם יהיו מחויבים בשתי השתלמויות בית ספריות כאשר התלמידים שלהם ביום טיול, חופש או כל פעילות אחרת. הם יהיו מחויבים לצאת ליומיים טיול שנתי עם שקי שינה כשהם אחראים לארגון ארוחת הערב החמה.

אנשי העסקים חייבים להקדיש זמן נוסף בערבים ללמידה ולהשלמת חומר, ולשלם עבור הקורסים הנ"ל שיוכרו להם לצורכי נקודות השתלמות לפנסיה הצוברת. הם יוכלו להשלים הכנסה אם ירצו בעבודת לילה או להתחתן עם מי שיש לו כסף.

בתום תחרות "הישרדות", הזוכה יורשה לחזור לעבודתו כאיש עסקים.

הישרדות


יום בחייו של מורה נדמה כאילו והוא לקוח מתוכנית ריאליטי, אך זו המציאות לאמיתה. נראה אתכם שורדים בתנאים ובלחץ כזה...

מקור: שימי רדליקוב
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.