print header

ניהול סיסטם לשרת ייעודי - מה זה כולל

שרת ייעודי הוא כלי רב עוצמה, שיכול לשדרג את העבודה שלכם בצורה ניכרת. עם זאת, היכולות שלו מגיעות יחד עם מורכבות רבה, וברגע שאתם מכניסים אותו להיות חלק מהעסק שלכם אתם גם צריכים לדאוג שיהיה מי שמנהל אותו עבורכם. אז כדי שלא תמצאו את עצמכם אובדי עצות, הנה מידע חשוב על הנושא שכדאי להכיר.

אחסון אתרים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על אחסון אתרים. הסיבה לכך היא שכמות הנתונים שאיתה אנחנו עובדים היום היא חסרת תקדים מבחינת ההיקף שלה. כמעט בכל תחום נצברים מאגרי ידע אדירים, והמחשבים שלנו לא בהכרח מסוגלים להתמודד איתם. בנוסף, הצורך לספק תשתיות עבודה נוחות גם ממרחקים גדולים מוביל למעשה לצורך בתשתית איכותית יותר.
 
זה בדיוק מה שענן אחסון אמור לספק לנו. הענן מוציא את המידע מהמחשבים שלנו, והופך אותם להיות זרועות מרוחקות שלו. התשתית שעליה אנחנו עובדים היא התשתית של הענן, וכך המחשב שלנו עובד מהר יותר, והמידע שאיתו אנחנו עובדים לא נותר על המחשב בסיום העבודה. גם מבחינת אבטחה יש לשיטת העבודה הזו יתרונות רבים. כעת אפשר להבין טוב יותר מהו שרת ייעודי.
 
סיסטם לשרת: אדם מקליד על מקלדת

ניהול שרת ייעודי

שרת ייעודי נותן את מה שענן אחסון מספק לכם, אולם לא רק. דרך השרת הזה אתם יכולים לחבר רכיבי חומרה נוספים, לבצע אינטגרציה עם מערכות אחרות ופשוט להפוך את העבודה שלכם להיות יעילה הרבה יותר. שירות ניהול השרת כולל למעשה את כל מה שאתם צריכים כדי שהשרת יוכל לספק לכם תשתית נוחה לעבודה, בדגש מרכזי על תחזוקת השרת.

תחזוקת שרת ייעודי

כמו כל אמצעי טכנולוגי, גם השרת הייעודי זקוק לתחזוקה שוטפת. העומס שמוטל על השרת הוא עומס רב, וכדי שהוא יוכל להציג את הביצועים שהייתם מצפים ממנו אתם חייבים לדאוג לתחזוקה ניאותה שלו. את זה ניתן לעשות רק אם יש מי שמחזיק את השרת עבורכם. זכרו, לא מדובר על מערכת מחשוב פשוטה שאתם צריכים עובד שיהיה אחראי עליה. 

מענה 24/7

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, את החשיבות שלו כנראה אפשר להבין מנקודות מבט שונות. תקלה בשרת עלולה לפגוע ביכולת שלכם לעבוד בצורה מהירה, ולכן חשוב שתמצאו חברה שמציעה תמיכה טכנית לאורך כל שעות היממה. העובדה שהשרתים ממוקמים בתחום של חברה חיצונית ולא אצלכם, מאפשרת לאנשי מקצוע לגשת אליהם במהירות, ולפתור בהקדם האפשרי כל תקלה שמשבשת את העבודה שלכם בעסק. 

עבודה מול מגוון מערכות הפעלה

אם לעסק שלכם כבר יש תשתית מחשוב קיימת, הסבה של התשתית הזו למערכת הפעלה אחרת יכולה להיות צעד מאוד לא נוח. העובדים שלכם רגילים לעבוד בצורה מסוימת, ומעבר לשיטת עבודה חדשה הוא צעד שהייתם רוצים להימנע ממנו. בשרת הייעודי עובדים עם מגוון מערכות הפעלה, וניתן לעשות הרבה מאוד כדי להשאיר את צורת העבודה שלכם ללא שינוי של ממש. יתר על כן, אם אתם כבר עובדים עם שרת משלכם, יש אפשרות של שירות ניהול עבורו. הניהול של חברת ניהול שירותי סיסטם יוריד מכם את עול ההתעסקות עם השרת, אך לא יאלץ אתכם לעבוד עם שרת אחרת מזה שאליו התרגלתם.

אפשרות להתנתק מתי שנוח לכם

שירותי חברות המספקות שרתים ייעודיים מייתרות את הצורך לקנות את השרת, דבר שכרוך בהוצאה לא מבוטלת, אלא להשכיר אותו בתשלום חודשי. תמורת התשלום הזה אתם מקבלים חבילת תמיכה מלאה והתוספת היחידה שאותה תצטרכו להוסיף תלויה בשאלה האם תרצו שירות גיבוי נוסף. ברגע שתרגישו שהשירות מיותר תוכלו להתנתק ממנו בלי להיות מחויבים לחוזה ארוך טווח.
 
מנגד, אם בחרתם בחבילה שאתם מרגישים שכבר לא עונה על הצרכים שלכם בצורה מדויקת, תמיד תוכלו לשדרג אותה. נציגי השירות יעזרו לכם להבין מה בדיוק חסר לכם בחבילה הנוכחית, ומה הצעדים שאתם צריכים לעשות כדי לקבל תמיכה של חבילת ניהול בעלת היקף נרחב יותר, שתשרת באופן מדויק את המטרות הנוכחיות של העסק.

ביקורות שוטפות

אחד מהדברים שחשוב להבין בכל הנוגע לתקלות בשרתים הוא שלא מדובר על גזירת גורל. כמובן, יש תקלות שקשה למנוע מראש, אולם רבות מהתקלות הן כאלה שבהחלט ניתנות לחיזוי. בשירות ניהול חפשו חברה המבצעת בקרה תכופה לשרתים שלה. הבקרה נועדה לנטר מבעוד מועד תקלות אפשרויות, וכך למנוע את היווצרותן עוד לפני שהן גורמות לפגיעה של ממש בעבודה.

חברה לניהול סיסטם לשרת

חברה לניהול סיסטם לשרת מספקת שירות של ניהול השרתים ותמיכה. היקף חבילות השירות הוא רחב ובהתאם לצרכים והדרישות שלכם. החברה תספק לכם ייעוץ לפי צרכים שלכם, חלק בלתי נפרד מהשירות כולל ייעוץ לחברות מתחילות וסטרטאפים. השירות הזה לא מחייב, אולם הניסיון הרב שחברות מובילת צברו יוכל לעזור לכם להבין איך לקדם את העסק שלכם בכל הנוגע לסביבת העבודה. בתחום השרתים ניסיון והותק הוא דבר חיוני. 

לסיכום

ניהול הסיסטם לשרת הייעודי הוא תנאי הכרחי לכך שתוכלו להנות מכל היתרונות שלו. השרת הוא לא עוד כלי בארגז הכלים שלכם. מדובר על מערכת רבת עוצמה, אך מורכבת לתפעול. ניהול סיסטם שנעשה בידי חברה חיצונית מוריד מכם את העול של ניהול השרת, אך מאפשר לכם להנות מכל היתרונות שיש לו. 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.