print header

אוסף ענק של יצירות אומנות מקוריות ומרשימות במיוחד

כשאתם חושבים על ציור או על פיסול סביר להניח שאתם מדמיינים בראשכם יצירות שהוכנו בעזרת קנבס, בד, צבעים מסוגים שונים, שיש ומתכות שונות, ולאו דווקא בעזרת פרחים, חלוקי נחל, חול או תיקיות קרטון. למרות שהחומרים האלו בדרך כלל לא מקושרים לתחום היצירה, אתם תופתעו לגלות שישנם אנשים מוכשרים במיוחד שיכולים להכין בעזרתם מיצגים מקוריים ומדהימים שמוכיחים ש"באומנות כמו באומנות; אין דבר כזה שאין דבר כזה" (אלדד זיו). הכנו עבורכם מאגר ענק של תמונות וסרטונים אשר מציגים את עבודתם של אמנים נפלאים שכאלו, כדי שתוכלו להתרשם ממיטב היצירות המפתיעות והמרהיבות ביותר שאי פעם ראיתם.
 

חלוקי הנחל של סאסי ד'אוטורה

יצירות אומנות מיוחדות
היצירות הנהדרות האלו היו במקור תחביב של האמן האיטלקי סאסי ד'אוטורה ושל בנו בן השלוש, שהיו יוצאים לחוף הים ומכינים "ציורים" מחלוקי נחל שמצאו. יום אחד סאסי הבין שהוא יכול לשמר את היצירות הנפלאות האלו על ידי הדבקתן על משטחי עץ, וכך הוא גם יכול לחלוק את העבודות המקוריות שלו ושל בנו עם שאר העולם. לחצו כאן כדי לצפות ביצירות נפלאות נוספות של סאסי ד'אוטורה.
יצירות אומנות מיוחדות

המנדלות מהפנטות של אלספת' מקלין

יצירות אומנות מיוחדות
אמנים שונים משתמשים במגוון חומרים יקרים בתור בד הציור שלהם, אולם האמנית האוסטרלית אלספת' מקלין בחרה להשתמש בחומר שפשוט ונפוץ עוד יותר מנייר - אבנים. בסבלנות אינסופית היא מנקדת אבנים שבחרה בקפידה ויוצרת דוגמאות צבעוניות של מנדלות מהפנטות שפשוט תענוג לראות. לחצו כאן כדי לצפות במנדלות אבנים נוספות של אלספת' מקלין.
יצירות אומנות מיוחדות
 

מופע הבובות של ריקי סירס

ריקי סירס הוא מפעיל בובות ואמן רחוב עם כישרון יוצא דופן, שמסוגל להפיח חיים בבובות שלו ולגרום להן להתנהג ממש כמו אנשים אמיתיים. הוא בדרך כלל מופיע בפארקים של מנהטן שבארה"ב, אך למרבה המזל אתם לא צריכים להרחיק לכת עד לשם כדי ליהנות מהמופע המשעשע שלו. לחצו כאן כדי לצפות בסרטון שמציג את כישרונו של ריקי סירס.

יצירות אומנות מיוחדות
יצירות אומנות מיוחדות
למרות שהם יכולים לקשט את העולם שלנו במשך מאות שנים, עצים רבים נפגעים כתוצאה ממחלות או ממזג אוויר סוער, ובשעה שבמקומות רבים בוחרים לעקור אותם לחלוטין מהאדמה, התמונות הבאות מוכיחות שיש גם אפשרות נוספת... 9 הערים הבאות התברכו בפסלי עצים יוצאי דופן ומרשימים במיוחד שעוצבו על ידי מגוון אומנים ובסגנונות שונים. התוצאות, כפי שאתם תוכלו לראות בעצמכם, הן לא פחות ממרהיבות. לחצו כאן כדי לצפות בפסלי עצים נוספים מרחבי העולם.
יצירות אומנות מיוחדות

רהיטי העץ משני הצורה של משפחת רונטגן

גם ריהוט יכול להיות אומנות, ואין הוכחה טובה יותר לכך מאשר רהיטי העץ הנפלאים של אברהם ודיויד רונטגן, צמד נגרים גרמנים, אב ובן, שחיו במאה ה-18. לא רק שהרהיטים שהכינו היו מעוצבים בקפדנות וקושטו באינספור דרכים שונות, הם גם היו מתוחכמים להפליא וכללו מגירות סודיות, משטחים נפתחים, מנגנוני פתיחה אלגנטיים ועוד הרבה מאוד הפתעות... לחצו כאן כדי לצפות בסרטונים שמציגים את שלל הסודות של רהיטי משפחת רונטגן.

יצירות אומנות מיוחדות

ה"כינור" של אדריאנו פרננדז

מופעי מוזיקה הם אחד מעמודי התווך של עולם האומנות המודרני, אבל מדי פעם מגיע אמן שמצליח לשנות את כל מה שחשבנו על התחום. אדריאנו פרננדז בן ה-22 התיישב לאחרונה מול השופטים והקהל של תוכנית הכישרונות של ספרד, והוציא מהתיק את "כלי הנגינה" הייחודי שלו - מסור. לחצו כאן כדי לשמוע את נגינתו הקסומה של אדריאנו פרננדז.

יצירות אומנות מיוחדות

ציורי העצים של אליסון מוריטסוגו

יצירות אומנות מיוחדות
אליסון מוריטסוגו היא אמנית מוכשרת מניו יורק שמציירת נופים ירוקים על גזעי עץ כרותים ועקורים כדי להזכיר לנו את היופי של הטבע, שאותו למרבה הצער אנו לעיתים שוכחים. המרקם והגוון של העצים עוזרים להעניק לציורים קסם שקשה להסביר במילים, ואין ספק שעומד מאחוריהם מסר עוצמתי מאוד, אשר מזכיר לכולנו כמה חשוב לשמור על הטבע. לחצו כאן כדי לצפות בציורי עץ נוספים של אליסון מוריטסוגו.
יצירות אומנות מיוחדות

לתמונות האלו יש מכנה משותף מפתיע במיוחד!

יצירות אומנות מיוחדות
קשה מאוד לדבר על התמונות האלו מבלי לחשוף את הסוד שמסתתר מאחורי עבודתו של האומן רג פאולקנר, אבל ניתן לרמוז עליו ולהגיד שרק הצופים שהתברכו בראייה חדה במיוחד יוכלו לגלות אותו. עוד אפשר לספר שכל אחת מעבודותיו דורשת שעות ארוכות של עבודה והשקעה, אבל כל מי שיודע את הסוד שלהן יכול להגיד לכם שהתוצאה הסופית שווה את הכל. לחצו כאן כדי לצפות בתמונות נוספות של רג פאולקנר.
יצירות אומנות מיוחדות

ציורי האשליות של רוברט גונסלבס

יצירות אומנות מיוחדות
נהוג להגיד שתמונה אחת שווה אלף מילים, ואם יש אמת במשפט הזה אז כל אחד מהציורים הנפלאים של רוברט גונסלב המוכשר שווה אלפיים מילים. הסיבה לכך היא שרוברט משלב בציורים המדהימים שלו שני סיפורים שונים שמשתלבים זה בזה בעזרת אשליה אופטית והרבה מאוד יצירתיות. לחצו כאן כדי לצפות בציורים נוספים של רוברט גונסלבס.
יצירות אומנות מיוחדות

מודל המטוס של לוקה סטיוארט

יצירות אומנות מיוחדות
בניית מודלים לא נתפסת בעיני רבים כאומנות, אך המטוס שבנה לוקה הצעיר הוא לא מודל שרואים בכל יום... מדובר במלאכת מחשבת שלצורך הכנתה נדרשו למעלה מ-10,000 שעות עבודה, והיא נאמנה למטוס הבואינג 777 האמיתי עד לרמת המושבים וכני הנחיתה שמסוגלים לזוז ממש כמו במציאות. לחצו כאן כדי לצפות בתמונות נוספות של מודל המטוס של לוקה סטיוארט.
יצירות אומנות מיוחדות

ציורי החול של ג'ון מרגום

יצירות אומנות מיוחדות
רוב האמנים רוצים להשאיר חותם על העולם ולהעשיר אותו ביצירות שמהן אנשים יוכלו להתפעל במשך זמן רב, אך יש גם אמנים מסוג שונה כמו ג'ון מרגום... אמן הרחוב האמריקאי הזה נודד ברחבי ארה"ב ומקשט את רחובות הערים שבהן הוא מבקר בעזרת מנדלות יפיפיות שעשויות מחול. שעות ספורות לאחר שהוא מסיים לעבוד, הרוח או תנועות האנשים ברחוב בדרך כלל פוגעים ביצירותיו, אך לדעתו זהו חלק מהקסם של תחום האמונות הייחודי שבו הוא בחר. לחצו כאן כדי לצפות בציורי חול נוספים של ג'ון מרגום.
יצירות אומנות מיוחדות

עיצובי הפרחים של ברידג'ט קולינס

יצירות אומנות מיוחדות
הטבע הוא ככל הנראה אמן הרבה יותר מוצלח מכל בן אנוש, ולכן זה לא מפתיעה שהאמנית הבאה בחרה להשתמש ב"חומרי הגלם" שהוא מספק לנו כדי לייצר תמונות מעוצבות וצבעוניות מפרחים. עם הרבה מאוד דמיון וסבלנות, ברידג'ט קולינס מסדרת מגוון פרחים בצבעים וצורות שונים כדי ליצור תמונות מלאות בקסם של בעלי חיים. לחצו כאן כדי לצפות בציורי פרחים נוספים של ברידג'ט קולינס.
יצירות אומנות מיוחדות

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.