print header

ואל תביאני לידי ניסיון

אם אתם חושבים שהנסיון שלכם הוא הכי קשה שיש, כדאי שתחשבו שוב.

הסיפור הבא אמיתי לחלוטין.

בברית של הנכד של הרב ראובן אלבז קם החתן של הרב וסיפר על בחור חוזר בתשובה שהיה נשוי 11 שנה ולא זכה בילדים. הזוג מאוד מאוד אהבו ונקשרו אחד לשני, והיה להם שלום בית שכל אחד חולם שיהיה לו.

יום אחד החליט הזוג החלטה לא קלה, לפרק את הקן וכל אחד מבני הזוג ילך לדרכו וינשא ואולי בדרך זו כל אחד יוכל להביא ילדים לעולם.

הזוג התגרש.

שבועיים אחרי הגירושים הבחור מקבל טלפון מאמא של גרושתו (חמותו לשעבר) שבישרה לו שהבחורה נקלטה והיא בהריון!

מה הייתם מציעים לבחור? להחזיר את גרושתו, נכון? אבל יש בעיה - הבחור כהן, וכידוע אסור לכהן לשאת גרושה.

הבחור בכה כמו תינוק שעות על גבי שעות, ולא הצליח להרדם בלילות. הוא החליט ללכת לרב קנייבסקי לשאול מה עושים במצב כ"כ רגיש כמו שלו.

הבחור מגיע אל הרב, הדמעות חנקו אותו ובקושי רב הצליח לספר לרב את כל הסיפור... הרב שמע, ובכה יחד איתו, אך אמר שאין לו פתרון בשבילו, כי הרי הרב לא יכול להפר ציווי בתורה, והעצה היחידה היא ללכת לרב אלישיב. הבחור האומלל עשה כדבר הרב קנייבסקי והלך לרב אלישיב, הוא הגיע אל הרב התיישב וסיפר גם לו את הסיפור. הרב הקשיב לבחור וחשב כמה דקות.

הרב אמר לבחור שפיתרון אין לו אבל עצה יש לו, והעצה היא: שהבחור ילך לכותל ויבכה בכי תמרורים על העוול הנוראי שאירע לו.

הבחור נסע לכותל בשארית כוחותיו וכשהגיע לכותל נצמד לאבנים ובכה כמו ששנים הוא לא בכה, הבכי שיצא לו היה בכי צורם שיוצא מהלב. בטח מעולם לא ראיתם גבר בוכה, אבל נסיבות המקרה הביאו אותו למצב איום שכזה. אחרי דקות ארוכות מאוד של בכיות ניגש אדם אל הבחור, דפק לו על הגב ושאל אותו אם הוא צריך עזרה. הבחור לא הצליח להרגע מהבכי ולא רצה לערב את האדם במקרה שלו כי סבר שהאדם האנונימי לא יצליח לעזור במקרה הקשה שלו אם הרבנים לא הצליחו לעזור לו. לבסוף החליט הבחור לספר לו ואכן לאותו אדם לא היה פיתרון, האדם אמר לו: "אני רואה שהכאב שלך כ"כ גדול מכדי שאדם אחד יוכל לשאת אותו, יש לך הורים? אולי תשתף אותם במה שעובר עלייך".

הבחור חשב לעצמו אם הרב אלישיב אמר לי להגיע לכותל וכך האדם אמר לי, אני אקח את דברי האדם ברצינות ואשתף את הוריו.

אביו של הבחור שהה בחו"ל בבית חולים גריאטרי, במצב קשה מאוד. הבחור מגיע לבית החולים ובקושי נתנו לו להיכנס לאביו בגלל מצבו הקשה. הרופאים אמרו לבחור שרוב היום אביו ישן, וכמעט הוא לא מתעורר.

הבחור שהגיע כ"כ מרחוק החליט להיכנס לחדרו של אביו וראה שאביו ישן, הוא התחיל לבכות גם על המצב של אביו וגם על עצמו, מהבכי האבא התעורר והבן ניצל את ההזדמנות וסיפר לו על כל מה שקרה. האבא מתחיל לבכות ברגע שהבן מספר שבגלל שהוא כהן הוא לא יכול לשאת שנית את גרושתו. האב ההמום סימן לבנו את הסימן "לא" הבן המופתע לא הבין והאב התחיל לספר לו שהוא בעצם... מאומץ!!!

אביו ואימו האמיתיים של הבחור ניפטרו בתאונת דרכים קשה כשהוא היה תינוק, והדודים שלו החליטו לאמץ אותו. אביו הביולוגי כלל לא היה כהן! להורים-דודים המאמצים לא היה אומץ לספר לבחור שהוא מאומץ והחליטו לשתוק.

-לסיפור הזה היה סוף טוב-

הבחור חזר לארץ ונשא את גרושתו!

כשעובר עליכם נסיון שנראה לכם שהוא סוף העולם, תיזכרו בבחור האומלל הזה ובמה שהוא עבר, ויש סיכויים גבוהים שתתעודדו!

תראו עד כמה בורא עולם אוהב אותנו, איך הוא מסובב את כל העניינים לטובת הילדים שלו...!

שיהיה במזל טוב ובקרוב אצל כל הנשים שמחכות לפרי בטן!

מקור: רומי ספוטניק
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
תכנים קשורים: יהדות, סיפור, דת, אמונה, ניסיון
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו