maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

מה צורת האף שלכם יכולה לספר על האישיות שלכם?

מדי יום ביומו אנחנו מסתכלים על פנינו במראה, אך לא מתייחסים באופן מיוחד לצורת תווי הפנים שלנו פרט לרגעים שבהם אנו מתאפרים או מתגלחים. עם זאת, על פי מחקר שנערך באוניברסיטת בן גוריוןאשר בו בדקו צורות אף מגוונות מתוך צילומים מתקופות שונות, מתברר שצורת האף שלנו יכולה לשקף את האופי שלנו בצורה מדויקת להפליא. התבוננו במראה, הסתכלו על צורת האף שלכם ובחרו את האחת שנראית לכם הדומה ביותר – היא תחשוף פרטים מרתקים על האישיות שלכם.

אף יווני

בצורת האף הזו, האף הוא ארוך וישר והקצה שלו נוטה מטה. אנשים בעלי סוג אף זה עם בעלי גישה מעשית בנוגע לכל דבר בחיים. הם לא נהנים מתשומת לב רבה מדי ומנסים להתרחק מאור הזרקורים, ובנוסף הם לא מוכנים לבטא את רגשותיהם בקלות, ולכן הם נחשבים לאנשים מאופקים. עם זאת, הם נאמנים במיוחד, ואלו שקרובים אליהם יודעים זאת.

אף עם בליטה קטנה בגשר האף

אנשים שנולדו עם צורת אף זו הם נדיבים במיוחד וכאלה שמוכנים לחלוק כל דבר שיש להם עם בני זוגם. הם תמיד מציעים עזרה לאחרים שזקוקים לה ולא נותנים לחבריהם להתמודד עם צרות לבד, אך מומלץ למכריהם להעריך את הגישה הזו ולהישמר במילותיהם, משום שבו זמנית מדובר גם באנשים רגישים מאוד שיכולים לקבל העלבות או זלזול באופן אישי ושלא משתמע לשתי פנים.

אף ישר

אנשים שנולדו עם צורת אף זו נוטים להיכנע לרגשות שמסעירים את לבם. במקרים רבים הם נותנים לרגשות שלהם להכתיב את פעולותיהם במקום להקשיב להיגיון הבריא, ומומלץ למכריהם שלא להיכנס איתם לוויכוחים, משום שקל מאוד להרגיז אותם ולהעלות כל דיון לרמה של צעקות. כשזה מגיע למצב שכזה, קשה לצפות מהאנשים עם סוג האף הזה לרחם על האדם שמולם.

אף עם בליטה גדולה בגשר האף

אנשים שנולדו עם צורת אף זו הם בעלי אופי רגיש, והם יודעים מהי אהבת אמת ומציעים אותה לאחרים מעומק לבם. האופי הזה גורם להם להיות חברים טובים בעלי אוזן קשבת, וקל להם מאוד להתחבב על פני אחרים. בנוסף, קל להם להתרכז בדברים שחשובים עבורם, ולכן אפשר לסמוך עליהם שיעשו כל עבודה שתינתן להם בהצלחה יתרה, כל עוד הם מאמינים בה.

אף רומאי

בצורת האף הזו, גשר האף בולט החוצה וקצה האף נוטה מטה, כשהנחיריים גדולות יחסית. אנשים שנולדו עם צורת אף זו הם בעלי צורת חשיבה מיוחדת, ותמיד ניגשים לפתירת בעיות בגישה יצירתית. כשמנהלים איתם ויכוח, הם תמיד מראים תשוקה רבה בנוגע לרעיון שאותו הם מנסים להוכיח או שעליו הם מנסים להגן, והם מוכנים להקריב דברים רבים במהלך חייהם כדי להשיג את השאיפות שלהם.

אף נשרי

בצורת האף הזו, גשר האף בולט החוצה בעוד שהקצה נוטה מטה ויוצר צורה שרבים מכירים כ"אף נשרי". אלו שנולדו עם סוג אף זה הם בעלי כושר ארגון יוצא מן הכלל, וניתן לסמוך עליהם שיסדו ויארגנו כל נושא שקשור לעבודה או לאירוע חברתי מתוכנן. הסיבה לכך היא שהם אנשים בעלי מוסר עבודה גבוה וכאלה שאוהבים לפתור מצבים סבוכים.

אף בולבוסי

בצורת האף הזו, גשר האף הוא ישר, האף עצמו רחב יחסית וקצהו נוטה כלפי מטה. אנשים שנולדו עם צורת אף זו הם אופטימיים במיוחד שלא מוותרים על מציאת פיתרון לכל בעיה שממנה הם סובלים. בנוסף, הם תמיד מנסים לעזור לאחרים שסביבם כדי שהם וחבריהם יוכלו להרגיש בנוח. יש להם יצר סקרנות חזק, שגורם להם להתעניין בדברים רבים מבלי להתמקד בדבר אחד, וקל להם מאוד להפוך לאנשי אשכולות מודרניים. 

אף קהה

אנשים שנולדו עם צורת אף זו הם בלתי צפויים וספונטניים, ובדרך כלל מקבלים לחייהם בברכה כל אדם שנקרה בדרכם. בנוסף, האופי של האנשים בעלי האף הזה גורם להם לדבוק בעיקרון שעל פיו עדיף לבצע דברים במקום רק לדבר עליהם. האנשים שיש להם אף קהה תמיד מקבלים את מה שהם רוצים, ובדרך כלל הם מגיעים להצלחה רבה בחייהם.
 
מקור התמונות: writical
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו