print header

22 שדרוגים צבעוניים לבית מנייר דבק צבעוני

היו ימים בהם הסתכלתי על קיר הסלון שלי וחשבתי שתמונה במסגרת לא מספיקה כדי לכסות את השעמום הלבן שבו. למזלי הכרתי את 22 השדרוגים האלה לעיצוב הבית מנייר דבק צבעוני שהכניסו קצת צבע לבית שלי. לא רק אתם תיהנו מהם, אלא גם ילדיכם, ויש אפילו כמה שמכוונים ישירות אליהם. אז אם יש לכם קצת נייר דבק צבעוני, הנה כמה רעיונות מקסימים לדברים שתוכלו לעשות איתו ברחבי הבית.

1. מקלדת צבעונית

בין אם המקלדת שלכם שחורה או לבנה, תוכלו להדביק עליה נייר דבק צבעוני בשלל צורות וגוונים כדי להוסיף לה קצת חיים. אתם לא חייבים להשתמש בעיצוב שונה לכל מקש, אך הרעיון מומלץ, משום שהוא גם יעזור לכם להקליד מהר יותר כשתזהו את המקשים על פי הצבעים.

נייר דבק צבעוני
 

2. אגרטל צבעוני

עם כל הכבוד לפרחים, החלקים היפים ביותר שלהם נמצאים למעלה, אך למה שלא נקשט את החלק שגם למטה? תוכלו להדביק נייר דבק צבעוני על האגרטל שלכם באיזה אופן שתראו לנכון - מתאים גם לאגרטלים שקופים. 

נייר דבק צבעוני
 

3. מאוורר תקרה צבעוני

רוצים לשדרג את מאוורר התקרה שנמצא בביתכם שנים רבות כל כך? הדביקו עליו פסים בצבעים שונים או באותו הצבע, ותקבלו אפקט מגניב וצבעוני כשהוא יתחיל להסתובב. 

נייר דבק צבעוני
 

4. קיר צבעוני

קירות לבנים הם כל כך משעממים, ולפעמים לצבוע חדר שלם מרגיש לנו כעבודה רבה מדי, אך תוכלו להתפשר ולא להצטער על כך אם פשוט תפרסו כמה חתיכות נייר דבק צבעוני לאורך הקיר. תוכלו להוריד אותם בקלות מתי שתרצו, לכן הטיפ הזה יעיל במיוחד עבור ערבי אירוח מיוחדים בבית.

נייר דבק צבעוני
 

5. קיר צבעוני משודרג

במקום שסתם תניחו באופן שרירותי נייר דבק צבעוני על הקיר, תוכלו לתכנן אתו בקפידה רבה יותר וליצור צורות מעניינות ומגוונות, אם רק תנסו להיות מעט יצירתיים.

נייר דבק צבעוני
 

6. קשת בענן בתוך הבית

מתוך כל הדרכים לשדרוג הקיר בעזרת נייר דבק צבעוני, זו הדרך החביבה עלי ביותר. התחילו בשכבה החיצונית ביותר והמשיכו למלא אותה מבפנים, כל פעם עם נייר דבק בצבע אחר. מומלץ לשמור על רצף צבעים קבוע.

נייר דבק צבעוני
 

7. דלת צבעונית

את הטיפ הזה מומלץ לבצע על דלת בעלת מסגרת פנימית בעיצובה (כמו הדלת שבתמונה). פשוט מלאו את המסגרת בחתיכות נייר דבק צבעוני באיזו צורה שתרצו. אם אין לדלת מסגרת, תוכלו לעשות לה מסגרת בעצמכם עם (איזו הפתעה) נייר דבק צבעוני.

נייר דבק צבעוני
 

8. מדרגות צבעוניות

אם היו לי מדרגות בבית, בטוח הייתי מעצבת אותן מחדש בעזרת נייר דבק צבעוני. אני ממליצה בחום לנסות ולשלב את טיפ מספר 6 עם הטיפ הזה, כדי ליצור קשת בענן מקסימה על המדרגות.

נייר דבק צבעוני
 

9. מסגרת לתמונה

במקום לשלם כסף על מסגרת לתמונה, תוכלו ליצור מסגרות זולות ומקסימות משלכם עם נייר דבק צבעוני. יש עשרות סוגים של עיצובי מסגרות מנייר דבק צבעוני, וכולן נמצאות בראשכם. היו פרועים ונסו כמה שיותר סגנונות.

נייר דבק צבעוני
 

10. שדרוג לשולחן המחשב

בדיוק כמו מסגרות התמונות, תוכלו למסגר לעצמכם את שטח העבודה בשולחן המחשב. הטיפ הזה עוזר לשמור על סדר בסביבת העבודה וגם הופך אותה לנעימה יותר.

נייר דבק צבעוני
 

11. קשת צבעונית

אם יש לכם קשת בבית, תוכלו להוסיף לה צבע בעזרת נייר דבק צבעוני. כך כל מעבר מחדר לחדר יהיה נעים וצבעוני יותר, והאורחים ידעו לשבח אתכם על העיצוב המגניב.

נייר דבק צבעוני
 

12. קישוטים לחלון

את הטיפ הזה בדרך כלל ממליצים לחגים, אך אני ממליצה עליו לכל ימות השנה. צרו בעזרת נייר דבק צבעוני דבר מה שייחד את ביתכם, וכל מי שיסתכל לכיוונו יוכל לראות את הייחודיות שבו.

נייר דבק צבעוני
 

13. חוטי חשמל אלגנטיים

במקום שיתפזרו לכם חוטי חשמל על רצפת הבית, תוכלו ליעל אותם בכך שתדביקו עליהם צורות עלים מדבק צבעוני, אשר ישוו להם מראה של גבעול שצומח.

נייר דבק צבעוני
 

14. שעון צבעוני

אם יש לכם שעון לבן שממש משעמם להסתכל עליו כשבודקים מה השעה, תוכלו להוסיף לו קצת צבע וחיים עם נייר דבק צבעוני. תוכלו אפילו לנסות לכתוב את המספרים (במידה ואין עליו) בעזרת נייר הדבק, מומלץ בצורה הלטינית.

נייר דבק צבעוני
 

15. מתג אור צבעוני

אמנם לא תוכלו לשים נייר דבק על הנורה ולצפות לאור צבעוני ברחבי הבית, אך תוכלו לפחות לקשט את המתג שלה. הוציאו את המתג מהמקום לפני שתתחילו כדי שתוכלו לגזור את נייר הדבק כמו שצריך.

נייר דבק צבעוני
 

16. ציור קיר (מתאים לחדרי שינה)

אם אתם ממש יצירתיים, תוכלו לעשות ציור קיר בחדרכם או בחדרי ילדיכם עם נייר דבק צבעוני. אוהבים את העיר הגדולה? עשו לעצמכם גורדי שחקים. מעדיפים טבע ופריחה? עשו לעצמכם פרחים מקסימים. האפשרויות הן אינסופיות! 

נייר דבק צבעוני
 

17. לוח שעם צבעוני

אם יש לכם לוח שעם בבית בו אתם מדביקים הודעות, מטלות או סתם משתמשים בו ליופי, תוכלו לשדרג אותו בעזרת נייר דבק צבעוני. מומלץ להשתמש בצבעים בהירים שיבליטו את הצבע הכהה של הלוח.

נייר דבק צבעוני
 

18. עיצוב מחדש לידיות המשקפיים

נמאס לכם מעיצוב ידיות המשקפיים שלכם או שאתם פשוט רוצים לשדרג אותן למשהו צבעוני יותר שיהלום את הקיץ? השתמשו בנייר דבק צבעוני בצבעים המועדפים עליכם כדי להכין את הידיות המושלמות. מומלץ ביותר להתאים את הצבעים לבגד הים.

נייר דבק צבעוני
 

19. כיסוי צבעוני לסמארטפון

קניתם מכשיר סלולרי וקיבלתם איתו כיסוי חד-גוני ומשעמם, או שפשוט אינכם רוצים לבזבז יותר מדי כסף על עיצוב חדשני לכיסוי המכשיר? פשוט עשו עיצוב משלכם בעזרת נייר דבק צבעוני על גבי הכיסוי של הסמארטפון. כך שבכל פעם שתשלפו את מכשירכם תוכלו גם להראות לכל העולם בדיוק עד כמה יצירתיים אתם יכולים להיות.

נייר דבק צבעוני

20. לילדים - כוס שתייה צבעונית

כשאתם מתחילים לתת לילדיכם לשתות בכוסות זכוכית, תוכלו עדיין לשמור על מנהג "הכוס של..." אם תקשטו אחת מהן בנייר דבק צבעוני. הילדים שלכם ישמחו הרבה יותר לשתות ממנה מאשר מכוס זכוכית שקופה ומשעממת.

נייר דבק צבעוני
 

21. לילדים - סכו"ם צבעוני

את אותו העיצוב תוכלו לעשות גם עם הסכו"ם של ילדיכם, ואפילו עם סכו"ם רגיל כשיעברו להשתמש בו. תוכלו אפילו להכין להם את הסכו"ם שלהם ביחד איתם - פעילות נפלאה לכל רגע ביום.

נייר דבק צבעוני
 

22. לילדים - משטח משחק למכוניות

אם לילדיכם יש צעצועי מכוניות, תוכלו להכין (ביחד איתם) עיר שלמה בה יוכלו לשחק. את הבניינים תוכלו לעצב עם נייר דבק צבעוני על הקיר, ועל הרצפה תוכלו להכין כבישים. כשתסיימו, אני מבטיחה שתרצו לשחק בעצמכם בעיר שבניתם ביחד איתם. 

נייר דבק צבעוני
 
מקור: יפית חיון
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו