print header

אחיו של הסנאטור ג 'ון מקיין על היהודים וישראל

ג 'ו מקיין, אחיו של הסנאטור מקיין, על היהודים וישראל.
אנחנו בקושי יודעים עליו משהו, מלבד העובדה שהוא עיתונאי בדימוס.


זה מה שהוא כתב. בהחלט שווה קריאה ...

יש עכשיו הרבה דאגות שצצו בתקשורת - "האם ישראל יכולה לשרוד?" אל דאגה. זה קשור למשהו שהפלסטינים, הערבים, ואולי רוב האמריקאים אינם מבינים - היהודים לעולם לא ילכו בשקט שוב. לעולם לא. ואם העולם לא יבין זאת, אז מיליוני ערבים הולכים למות. זה פשוט כך.

לאורך ההיסטוריה של העולם, גזע בני האדם שעבר את הכמות הגדולה ביותר של התעללויות הם היהודים. לא רק בתקופת השואה של מלחמת העולם השנייה, אלא במשך אלפי שנים. הם היו באמת "העם הנבחר", רק במובן נורא טרגי.

סיפור התנ"ך על שעבוד היהודים במצרים הוא לא רק סיפור, אלא היסטוריה. בשנת 70 לספירה, הרומאים, אשר שעבדו את היהודים במשך זמן רב - ואפילו העריצו אותם כ"עליונים" ביחס לאחרים – עייפו מהדרישות הפראיות שלהם לעצמאות, והחליטו על "פתרון" מוקדם לבעית היהודים, ירושלים נהרסה כליל, והם רדפו ומחצו כל ההתנגדות יהודית על ידי מכונת מלחמה עיקשת רומית - ראו 'מצדה'.
וכך החלה תפוצת היהודים, פיזור היהודים בכל שאר העולם ..

מולדתם נהרסה ותרבותם נמחצה. הם חיפשו נואשות כמה נישות בעולם העוין בו יוכלו לחיות בבטחה. בטיחות היתה דבר שברירי, ולעיתים קרובות ניתנת לשינוי ע"י המארחים הנתונים למצבי רוח. המילים "אנטישמיות",  "פוגרום", "גטו", הגיעו מהיחס הראשוני כלפי האנשים המונותאיסטים. ברחבי אירופה, סבלנות היתה לעיתים עניין של דבר משתנה, לפעמים הם אפילו הביעו חום עבור היהודים, אך בסופו של דבר זה הפך לאיבה, ואפילו רשעות. אין מדינה באירופה או במערב אסיה, שבשלב זה או אחר לא החליטה להשתלח נגד בני משה, לפעמים על ידי גחמה, לפעמים על ידי מניפולציה.

וינסטון צ 'רצ' יל כינה את אדוארד הראשון 'אחד המלכים הגדולים של אנגליה'. זה היה תחת שלטונו, כאשר ויילס וקורנוול חברו אל תוך הכתר הבריטי, ופלשו וכבשו את סקוטלנד ואירלנד. הוא היה גם המלך הראשון באירופה שהקים את הביורוקרטיה הניהולית היעילה באמת, סקר ופיקד על ממלכתו וקבע חוקים. אך גם אימץ את היהודים.

למעשה, אדוארד לא אימץ את היהודים כמו שהוא אימץ את כספם. ליהודים האנגלים היה עושר רב - כיוון שהאנשים האלה, שלא היו בעלי קרקעות או משרדים, ולא יכלו להצטרף לרוב המקצועות והסחר, גילו עד מהרה כי טוב מאוד לצבור כסף. קשה יותר לקחת כסף מאשר לקחת אדמה או חנות. היה להם מסתור של מטבעות זהב וכסף. אדוארד, שהיה רב תושייה, מצא דרך - הוא לווה כסף מן היהודים כדי לממן את שאיפותיו הקיסריים באירופה, ובעיקר בצרפת. ההלוואות בודאי לא נעשו בשמחה, אבל כיצד אתה יכול לסרב למלך שלך? במיוחד כאשר הוא כונה "אדוארד הפטיש". ואז, במקום להחזיר את החוב, אדוארד פשוט גירש את היהודים. אדוארד היה רב תושיה במיוחד - הוא עשה זאת פעמיים. לאחר זמן מה, הוא הזמין את היהודים לחזור למולדתם האנגלית, לווה יותר כסף, ואז גירש אותם שוב.

רוב האנשים אינם יודעים כי ספרד היתה בין הראשונות להצטרף לתנועת הרנסאנס. אנשים מכל רחבי העולם הגיעו לספרד בימי הביניים. כולם בורכו - ערבים, יהודים ואירופאים אחרים. האוניברסיטה של סלמנקה היתה אחד ממרכזי הלמידה הגדולים בעולם - חוקרים מכל העמים ומכל התחומים באו לסלמנקה כדי לחלוק את הידע והרעיונות שלהם. אבל בשנת 1492, פרדיננד ואיזבלה שוכנעו על ידי פונדמנטליסטים צדיקים שזה הזמן להכריז על "טיהור".
סדרה של צעדים ננקטו בהם כל היהודים, הערבים ואלה שאינם נוצרים גורשו מן הארץ, או שיעמוד בפני העינויים של האינקוויזיציה. מ"טיהור" זה הגיעו היהודים הספרדים - בניגוד לאשכנזים ממזרח אירופה. במזרח אירופה, האלימות והאכזריות נגד היהודים היו נחלת הכלל.

מתוך דברים אלה הגיעה זרימה כמעט קבועה של יהודים לארצות הברית. ולמרות הזלזול של האמריקנים ה"אמריקאים" ביהודים, הם הגיעו כדי לתפוס את החלום האמריקאי בשתי הידיים, ותרמו המון רעיונות חדשים בנושאים מגוונים, ואף הפכו להיות למיטב הרופאים ועורכי דין שלנו. חלק מארצות הברית המודרנית, זה בזכות הדם היהודי שלה.

ואז התרחשה השואה הנאצית - כליאה, מיון ומיגור מסודר של מיליוני בני משה. לא משהו שבעולמות אחרים בזמנים אחרים לא ניסו לעשות, דרך אגב, הגרמנים היו פשוט מאורגנים יותר והיה להם טכנולוגיית רצח טובה יותר.

לפני כ- 15 שנים, עמדתי במחנה דכאו במשך יום שלם, מנסה להבין איך זה יכול היה לקרות. נסעתי לשם במקרה דרך מינכן, הייתי סקרן לגבי המקום הזה. במהרה טבעתי בתוך ים הזוועות שקרו במקום הזה.

כיצד יכול אדם לעשות את זה לבני אדם אחרים, לשמוע את בכיים, תחנוניהם, כאבם, ולהמשיך בלי להניד עפעף? אני כבר לא תוהה. בזמנים מסוימים, במקומות מסוימים, כל כת של המין האנושי מסוגלת לבצע זוועות באחרים, משום שגם בארצות הברית לא הכל היה גן של ורדים. במשך זמן רב ליהודים היו מכסות באוניברסיטאות ובתיכונים שלנו. רק קבוצת יהודים קטנה היתה יכולה להיות בבית ספר לרפואה או משפטים בעת ובעונה אחת. ביהודים היתה השתלחות נרחבת. אני זוכר בתור ילד בדיחות על יהודים – "למה ליהודים יש אף גדול?"

ובכן, כעת ליהודים יש שוב מולדת. מקום שהוא שלהם. וזה בדיוק העניין. זה לא משנה כמה פעמים סמכויות ארצות הברית ואירופה ינסו לרסן את ישראל, כאשר זה נוגע להישרדותם, העם יילחם כמו לביאה הנלחמת להציל את גוריה. הם יילחמו בפראות, נחישות ומיומנות שידהימו אותנו.

רבים ימותו, וסביר להניח שבעיקר תוקפיהם. אם היינו מהמרים מי יהיו האחרונים שיעמדו, הייתי בוודאי שם את הכסף שלי על הישראלים. כפי שאנו הרגנו את הקמיקאזים והוורמאכט של מלחמת העולם השנייה, כך הישראלים יהרגו את התוקפים המתאבדים שלהם, עד שלא יהיה מספיק כדי לפגוע בהם.

האירוניה היא – בזמן שאנו מענישים את אלה שהביאו את זוועות ספטמבר האחרון כאן, אנחנו מרסנים את הישראלים מתגמול זהה. זה כמובן לא אותו דבר - אנחנו זה אנחנו, והם זה הם. בעוד אנו מתאבלים על ה-11 בספטמבר, אנחנו לא שמים לב כי בישראל יש 11 בספטמבר לפעמים כל יום.

אנו עלולים שלא להבחין, אבל זה לא עושה שום הבדל. וזה לא משנה אם אתה פרו ישראלי או שאתה חושב שישראל היא הבריון של המזרח התיכון. אם זה מגיע למצב ששואה חדשה תחל - עם או בלי הסכמה של ארצות הברית ואירופה - ישראל תשתלח ללא הפסקה או איפוק בכל מי שינסה להשמיד אותה.

היהודים לא ילכו שוב בשקט.

ג 'ו מקיין.

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
תכנים קשורים: ישראל, היסטוריה, יהודים
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו