print header

הבדיחות המצחיקות האלה יעשו לכם את היום!

 בחיים שלנו יש הרבה דברים בעלי משמעות רבה שצריך לקחת ברצינות; תשלומי משכנתא, טיפול בילדים, שמירה על הבריאות, שמירה על ניקיון הבית ועוד הרבה אחרים, אבל אי אפשר להתמקד רק בהם כל הזמן ולפעמים צריך לקחת פסק זמן מהכל ופשוט לצחוק. זה בדיוק מה שאנחנו מזמינים אתכם לעשות בעזרת אוסף הבדיחות הבא שעושה צחוק מהרבה מאוד דברים שכולנו מכירים טוב מאוד מהחיים שלנו. אז שימו לרגע את כל הדאגות בצד ותיהנו מאוסף הבדיחות הזה שיעשה לכם ולכל האנשים שאתם אוהבים טוב על הלב.

אוסף בדיחות: ילד צוחק

איך גבר מפסיק לריב עם אישתו? בדיחה נהדרת על זוגיות!

דודי ושני נשואים באושר מזה שנתיים, אך מאז ששני החלה לעבוד שעות נוספות, דודי שם לב שהוא והיא רבים בלי הפסקה. לאחר זמן רב של התמודדות עם המצב, דודי החליט לעשות מעשה ומבלי ששני ידעה על כך, הוא נפגש עם יועצת נישואין כדי ללמוד כיצד ניתן לפתור את משבר הזוגיות שלהם. "מה לפי דעתך הבעיה?", שאלה יועצת הנישואין את דודי.
 
"אני פשוט לא יודע מה לעשות. אישתי קורעת את עצמה בעבודה. אני יודע שהיא גם ממשיכה לעשות המון בבית וכל הלחצים האלה גורמים לה להיות חסרת סבלנות. אז לא משנה מה אני עושה, היא רבה איתי כל הזמן בלי שום סיבה", השיב דודי בייאוש. יועצת הנישואין הרהרה לרגע במצב ולבסוף אמרה: "יש לי רעיון מעולה בשבילך. בפעם הבאה שאשתך חוזרת מהעבודה, תכין לעצמך כוס תה קמומיל ותגרגר בגרון כל לגימה לפני שאתה בולע".
 
"ל... לגרגר תה קמומיל? זה הפתרון?", שאל דודי בהיסוס. "כן", השיבה היועצת, "תשתדל לגרגר את התה בכל פעם שאתה לוגם ממנו ולפחות עד שתסיים כחצי כוס"לאחר שבוע דודי נפגש בשנית עם יועצת הנישואין כשהוא שמח ונלהב: "זה היה רעיון מבריק! זה פשוט עבד! כל פעם שאישתי נכנסה הביתה, גרגרתי את התה בגרון והיא אפילו לא ניסתה לריב איתי!".
 
כשהיא שמחה ומרוצה השיבה לו היועצת: "אתה רואה? זה מה שקורה כשמדברים פחות ומקשיבים יותר!"
 
אוסף בדיחות: כוס תה

הגינה החדשה בכנסת - בדיחה על מוסר עבודה גבוה! 

קבלן סיני, קבלן ערבי וקבלן ישראלי מגיעים לפגישת הצעת מחיר במשכן הכנסת, שלידו מתוכננת להיבנות גינה חדשה. כל השלושה נפגשים עם מנהל הפרויקט מטעם הממשלה ומתחילים לבחון את תנאי השטח באזור, את מצב הבניין ואת אילוצי העבודה במקום. 

הקבלן הסיני ניגש ראשון אל מנהל הפרויקט, מחשב כמה מספרים, מסדר קצת את הניירות שלו ולבסוף אומר שעלות הגינה החדשה תהייה מיליון וחצי שקלים: "800 אלף לחומרים, 600 אלף לעובדים ו-100 אלף תשלום לקבלן".

הקבלן הערבי ניגש לאחר מכן למנהל ואמר: "אנחנו מסוגלים לעשות את זה במיליון, הרבה יותר זול! החברה שלי יכולה לבנות את הגינה הזאת ב-500 אלף לחומרים, 400 אלף לעובדים ו-100 אלף תשלום לנו".

בינתיים, הקבלן הישראלי שהקשיב כל הזמן מהצד, רשם כמה מספרים בזריזות על חתיכת דף נייר מקומט ואחר כך ניגש אל מנהל הפרויקט ואמר: "בדקתי את השטח כמו שצריך ויש לי עסקה נהדרת בשבילך, תן לחברה שלי את המכרז הזה ואנחנו נסדר לכם יופי של גינה בשני מיליון שקלים".

"מה זאת ההצעה הזאת?!" שאל המנהל המופתע, "איך אתה הגעת למחיר גבוה שכזה?". "זה מאוד פשוט", ענה לו הקבלן הישראלי, "החברה שלי לוקחת 500 אלף, אתה לוקח 500 אלף, אנחנו משלמים לערבי מיליון שיבנה את הגינה וכלום מרוצים!"

אוסף בדיחות: גינה

בדיחה קורעת על קשישה, עורך דין וצוואה אחת חשובה

קשישה התקשרה למשרד עורכי דין וביקשה מפקידת הקבלה לקבוע פגישה עם אחד מעורכי הדין שעוסק בצוואות. הפקידה שאלה מתי יהיה לה נוח להגיע למשרד לפגישה, והקשישה ענתה שכל חייה היא חיה לבד, היא לא מרבה לצאת מהבית ומעדיפה שהפגישה תתקיים בביתה. פקידת הקבלה בדקה אם עורך הדין מוכן להיפגש איתה ועדכנה את האישה שהכל סודר. 
 

למחרת הגיע עורך הדין לביתה של הקשישה ושאל: "האם תוכלי לומר לי כמה נכסים יש ברשותך וכיצד את רוצה שהם יחולקו?"

"ובכן...", ענתה הזקנה "מלבד הרהיטים והדברים שאתה רואה כאן, יש לי 400,000$ בחשבון החיסכון שלי בבנק".

"ואיך היית רוצה ש-400,000$ שלך יחולקו?" שאל עורך הדין.

"תראה יקירי", התייפחה הזקנה, "כל חיי חייתי בבדידות, אנשים כמעט אף פעם לא שמו לב אלי, אז אני רוצה לארגן הלוויה מפוארת וגדולה בשווי 350,000$, כך שלפחות במותי ישימו לב שאני איננה".

עורך הדין המופתע הנהן בראשו לאות הסכמה ושאל: "ומה לגבי 50,000$ הנותרים?"

"אותם אני רוצה לשמור לאדם מיוחד", אמרה הזקנה בעיניים מוארות, "כמו שאמרתי, חייתי לבד כמעט כל החיים, מעולם לא נישאתי ולמעשה אף פעם לא שכבתי עם גבר. אז לפני שאמות, אני רוצה שתשלם לגבר 50,000$ כדי שישכב איתי".

"זוהי בקשה מאוד יוצאת דופן", אמר עורך הדין והוסיף, "אבל אני מוכן לבדוק את העניין ולעזור לך בנושא".

בערב, חזר עורך הדין לביתו וסיפר לאשתו על הקשישה וצוואתה המוזרה. כששמעה האישה את הסיפור היא החלה לדמיין את כל מה שהיא יכולה לעשות עם 50,000$ ומיד הציעה לבעלה שישכב עם הזקנה בעצמו: "אני אפילו מוכנה להסיע אותך בבוקר ולחכות באוטו עד שתצא", היא אמרה לו בחיוך רחב. עורך הדין חשב על הנושא במשך כמה רגעים ולבסוף החליט שבשביל סכום מכובד כל כך הוא בהחלט מוכן למלא את בקשתה של הקשישה. למחרת בבוקר, נסעו שניהם אל ביתה של הזקנה והאישה נשארה ברכב לחכות לבעלה בזמן שהוא עושה את המעשה.
 
עוברת שעה, עוברות שעתיים ובעלה לא יוצא, האישה מאבדת את סבלנותה וצופרת לו כמה פעמים... תוך כמה רגעים, החלון בחדר השינה נפתח, עורך הדין מוציא ראשו מהחלון וצועק לה: "תחזרי מחר! היא החליטה שהיא לא צריכה להוציא כל כך הרבה כסף על הלוויה!"
 
אוסף בדיחות: אישה זקנה מחייכת

הגבר, השוטר והאישה העובדת - בדיחה מפתיעה!

לילה אחד מני חזר ברגל לביתו כשלפתע מאחד מהרחובות הצדדיים והאפלים שאותם הוא עבר הוא שמע קול נשי מגרה שאמר "200 שקל ואני שלך...". מני אף פעם לא שילם עבור יחסי מין מצד אחד, אבל מצד שני אף אישה אף פעם לא פנתה אליו בצורה ישירה כל כך אז לאחר שנייה של מחשבה הוא החליט להסכים ונכנס אל הרחוב האפל עם האישה המסתורית.

השניים התחילו לעשות את מה שעושים בכאלה מצבים וכבר התחילו להוריד את הבגדים שלהם, כשלפתע אור חזק שטף את כל הרחוב האפל ומיד לאחר מכן נכנסו אליו זוג שוטרים עם פנסים. "מה אתם חושבים שאתם עושים פה?" הם שאלו את השניים.

"מה נראה לכם שאנחנו עושים פה?" השיב מני, "אני מבלה פה עם אישתי ואתם מפריעים לנו!".

"אנחנו מתנצלים אדוני, לא ידענו שזאת אישתך" ענו השוטרים.

"זה בסדר", אמר מני, "זה טוב מאוד שהגעתם כי לפני שהארתם את הרחוב הזה גם אני לא ידעתי את זה!"

אוסף בדיחות: סמטה אפלה

אם בריאות הגבר הייתה תלויה רק באישה - בדיחה נפלאה על זוגיות

מצבו הרפואי של משה החמיר מאוד בחודשים האחרונים, לכן הוא החליט לגשת לרופא ולבצע מספר בדיקות כדי לראות מה ניתן לעשות בנידון. אל הבדיקה הוא הגיע עם אישתו, נעמה, ואחרי שביצע אותה הרופא אמר לו לחכות כמה רגעים בחוץ והזמין את אשתו אליו למשרד. "לצערי מצבו של בעלך אינו מזהיר", אמר הרופא לנעמה. "הוא סובל מלחץ כבד מאוד שמשפיע על בריאותו בצורה חמורה. אני אתן לך כמה עצות שיעזרו לך להקל עליו, ומומלץ מאוד שתעקבי אחריהן, ולא, הוא ימות תוך פחות משנה".

"בכל יום עלייך להכין לו ארוחות בוקר, צהריים וערב מזינות", המשיך הרופא, "היי נחמדה ואדיבה בכל רגע נתון, אל תטילי עליו שום מטלות בבית, אל תטרידי את ראשו בבעיות שלך, אל תנדנדי לו והכי חשוב, עשי איתו אהבה לפחות 3 פעמים בשבוע. אם תעשי את כל אלה במשך כשנה, בעלך יחזור למצב בריאותי תקין"הרופא שלח את הזוג בחזרה לביתם מבלי להחליף מילה אחת עם משה, שבדרך הביתה שאל את אשתו, "נו, מה אמר הרופא?".

"אתה תמות תוך שנה", היא ענתה...

אוסף בדיחות: בדיקת לחץ דם

הירושה הגדולה - בדיחה על משפחה וכסף

גבר מבוגר שכב על מיטתו בבית החולים, הרופאים אמרו לו שכבר לא נשאר לו הרבה זמן לחיות והוא ביקש מכל בני משפחתו הקרובים להגיע כדי לומר להם כמה דברי פרידה. אישתו, בנו וביתו הגיעו והתיישבו לצד הגבר עם פנים עצובות והקשיבו לדברים שהיה לו לומר להם:

"בני היקר, אני רוצה שאתה תיקח את כל הבתים שלי ברחוב הרצל, ואל תשכח שיש לך חלק קטן גם בביאליק, אני סומך עליך שתטפל בהם כמו שצריך. בתי המתוקה, לך אני משאיר את כל הבתים ברחוב משה שרת ואת כל מה שליד בן גוריון, אני יודע שתדעי מה לעשות איתם. אישתי האהובה, תמיד היית לצדי, לכן מגיע לך ליהנות מהדירות בארלוזרוב וגם מבניין המגורים הגדול ברחוב החשמונאים".

לאחר שהוא סיים לדבר, הגבר עצם את עיניו ושקע בשינה עמוקה, הבן והבת שלו עזבו את המקום בעצב ורק האישה נשארה לעמוד ליד מיטתו. אחת מאחיות בית החולים שהיו בחדר שמעה את דבריו של הגבר והיא הייתה בהלם מכמות הרכוש האדירה שהייתה לגבר, והיא ניגשה לאישה ואמרה לה: "אני יודעת שזה בטח לא קל לכם, אבל לפי מה ששמעתי בעלך השאיר לכם ירושה מדהימה, הוא בטח היה איש מדהים שעבד קשה כל החיים ואתם יכולים להיות מאוד גאים בו".

האישה פשוט נאנחה והשיבה לאחות בטון עצבני: "שום ירושה ושום נעליים, לאידיוט הזה פשוט היה נתיב חלוקת דואר שהוא אף פעם לא הסכים לעזוב!"

אוסף בדיחות: דואר בחריץ בדלת

המורה, התלמיד והתשובה המפתיעה - בדיחה נהדרת!

לקראת סיום שנת הלימודים החליטה המחנכת ענת לבדוק את הרמה של התלמידים הקטנים שלה במקצועות שונים. 

"רונית, תגידי לי בבקשה איך קראו לבנו של אברהם אבינו?" היא שאלה את אחת מהילדות שבכיתה, שענתה: "יצחק המורה". "יפה מאוד" ענתה ענת, "ותגיד לי גיא, איך קוראים לחלק הצהוב של הביצה?" וכתגובה ענה אחד מהילדים הקטנים שבכיתה: "חלמון המורה".

"יפה מאוד" ענתה המורה המרוצה, "ועכשיו אליך רועי, אם יש לך מאה שקלים ואתה מבקש מאבא שלך עוד מאה שקלים, כמה כסף יהיה לך?".

"מאה שקלים המורה" ענה רועי הקטן בביטחון.

"אתה בטוח?" הקשתה המחנכת.

"ב-100% המורה" ענה התלמיד.

"אוי ואבוי..." אמרה ענת, "זה ממש לא תקין שילד בגיל שלך לא יודע כמה זה מאה ועוד מאה..."

"אני יודע שמאה ועוד מאה שווה מאתיים", אמר רועי, "אבל זה ממש לא תקין שאישה בתפקיד שלך לא יודעת שאבא שלי בחיים לא ייתן לי כל כך הרבה כסף".

 

​רוצים להמשיך לצחוק? בקישורים הבאים תמצאו עוד הרבה בדיחות!

אוסף בדיחות קצרות ומצחיקות

בדיחות גסות למבוגרים בלבד

בדיחה על סבתא שקונה גלולות נגד היריון

בדיחות על בעלי מקצוע שכולם אוהבים לשנוא

מה הקשר בין ויאגרה לרופא שיניים? קראו את הבדיחה הזו ותגלו!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.