print header

אולטרה ויולט, אדום אגס, ירוק מרטיני? הצבעים ששלטו בענף היהלומים והאופנה ב-2018

 בכל שנה מכתיבות לנו חברות האופנה והתכשיטים סט חדש של צבעים פופולריים. הצבעים, בין אם הם נקבעו על ידי חברת הצבעים Pantone או שמעצבי על ספציפיים בחרו בהם, תופסים תאוצה מהר למדיי. בתוך שבועות, אנחנו מתחילים לראות את הטרנדים החדשים בכל ירחוני האופנה, ובהמשך מתחילים לדבר עליהם גם בתכניות הטלוויזיה ובאתרי העיצוב הפופולאריים ברשת. החלטנו להרים את הכפפה כדי לעשות קצת סדר בנושא, ונפגשנו עם יוסי יעקובוב, מקבוצת יעקובוב תכשיטים הבינלאומית, דור שלישי בענף היהלומים, בשביל לדבר איתו על הקשר בין חגיגת הצבעים הפופולריים באופנה, לבין אבני חן ויהלומים. 
 
צבעים בענף האופנה והיהלומים: אישה עם תכשיטים צבעוניים

כך תתאימי בקלות בין התכשיטים לגווני התלבושת

בין הצבעים הפופולריים לחורף 2018 ניתן למנות את האולטרה ויולט, האגס האדום, צהוב ציילון, מרטיני זית ועוד... כמובן שאם את סטייליסטית אז בהחלט חשוב לך להכיר את הצבעים בשמותיהם, אבל כשכל מה שאת רוצה זה לדעת איך להתאים אבן חן אהובה או סט תכשיטים תואם ללוק – דרושה גישה אחרת. על מנת לאפשר לך לדייק את ההופעה ולהפגין נוכחות אופנתית, אלגנטית ומתוחכמת, מבלי לשבור את הראש, הכנו עבורך מדריך צבעים (ידידותי למשתמשת, כמובן).
 
אגב, אם אתה מתכוון לרכוש תכשיטים ייחודיים כשי למישהי מיוחדת לרגל אירוע חגיגי, כדאי מאוד גם לך לעבור על המדריך, אחרי שתברר, כמובן, מה היא מתכוונת ללבוש.  
 
קבלו את המדריך האולטימטיבי ללוק הורס וטרנדי, שיבטיח שילוב הרמוני ומחמיא בין גווני התלבושת לבין התכשיטים ואבני החן שלצדם.
 
צבעים

כל גווני הקשת לנשיות מתפרצת והופעה סוחטת מחמאות

ראשית, חשוב להגיע למסקנה מהו הצבע הדומיננטי בביגוד שנבחר לאירוע. אמנם שמלה, חליפת מכנסיים או כל פריט אופנתי אחר עשויים כמובן לערב יותר מצבע אחד, אבל השאלה היא מהו הגוון הבולט והמרכזי. אם מצאת את הגוון הדומיננטי בתלבושת, כל שנותר הוא להתאים את התכשיטים הנכונים, על פי השילובים המומלצים הבאים:
 
Red Pear: ’אדום אגס', צבע אדום ארגמני עמוק ועסיסי, עם רמזים לגווני חמרה וחרס, שמעניק טאץ' אלגנטי וחושני לכל תלבושת. השילוב המתבקש לגוון העמוק הייחודי הזה הוא סט של טבעת, צמיד או שרשרת מזהב צהוב, בשיבוץ או עם תליון מאבני ברקת, המעניקות לארגמן את הצבע הירוק המשלים לו. אם השילוב בין ארגמן לירוק ססגוני במידה קיצונית עבורך, ניתן לבחור תכשיט בשיבוץ יהלומים קלאסיים, שיעניקו לאדום-אגס טאץ' יוקרתי. 
צבעים בענף האופנה והיהלומים: טיירה בנקס
Nebulas Blue: 'כחול ערפילי' הוא גוון מהורהר, שמזכיר את צבע השמיים בשעת בין ערביים מאוחרת, המושך ומהפנט את המבטים. שרשרת פנינים מהווה השלמה מתבקשת לגוון הכחול הערפילי, ללוק קלאסי, אלגנטי ומעורר השראה ממש. אפשרות נוספת היא לענוד טבעת זהב לבן ושרשרת תואמת בשיבוץ יהלומים בגוון שקוף-קלאסי, לצד שמלה או חליפה בגוון כחול ערפילי, שיותירו ללא ספק חותם, בהופעה מרשימה לכל הדעות.
 
Ceylon Yellow: 'צהוב ציילון', גוון ייחודי, מתובל וחושי של צהוב, מוסיף נגיעה אקזוטית ומקורית להופעה הנשית. ההשלמה המתבקשת והמרגשת לצהוב החושי הציילוני, היא שרשרת ו/או צמיד מזהב (צהוב, כמובן), בשיבוץ אבני ספיר בצבע כחול עמוק. אם הניגוד בין הכחול לצהוב זועק לטעמך, ניתן גם להשלים את ההופעה עם שרשרת וצמיד זהב צהוב המשובצים יהלומים בגוון שקוף ואלגנטי. 
 
Russet Orange: כתום סתווי זה, שמתכתב עם גווני השלכת על אדמת היער, מעניק נוכחות של אדמה וחום כצבע עיקרי בלוק הכולל. לרושם מרהיב ובלתי נשכח – ניתן לשלב עם הפריטים הכתמתמים שרשרת, צמיד או עגילים מזהב צהוב המשובצים באבני ספיר בגוון כחול-עמוק. אפשרות נוספת, קלאסית ואלגנטית אפילו יותר, היא להאיר את גווני האדמה בסט של עגילים ושרשרת המשובצים ביהלומים שקופים ונוצצים.
 
Valiant Poppy: 'אדום פרג', הוא גוון אמיץ, נועז, מעורר ויוצא דופן, שלא יותיר איש באדישותו. אם יש לך אומץ, ניתן לשלב לצד השמלה או החליפה בגוון אדום-פרג צמיד, שרשרת או ענק מזהב צהוב או אדום בשיבוץ אבני ברקת ירוקות, להופעה מסעירה במיוחד! אם השילוב הזה בוהק מדי עבורך, אפשר להגיע להופעה אלגנטית ונשית לא פחות ואף יותר, בשילוב שרשרת או צמיד עדינים, משובצי יהלומים בגוון שקוף-קלאסי.  
צבעים בענף האופנה והיהלומים: ריטה אורה
Ultra Violet: 'אולטרה-ויולט' הוא צבע סגול מכשף ומסתורי, שמביא עמו אווירה יצירתית ומלאת דמיון והשראה. עגילים, צמיד או שרשרת המשובצים באבני טופז יעניקו השלמה נפלאה לביגוד ואיפור בגווני אולטרה-ויולט, כשגווניהן החמים-זהובים, בשילוב עם זהב צהוב או אדום, מאזנים את עומקו הקריר של הסגול. ראוי לציין שגם חלק מאבני הספיר והאודם הנוטות לגווני כתום-זהוב, עשויות בהחלט לספק את המראה הנפלא הנובע משילוב קרירותו העמוקה של הסגול עם חמימות זהובה-כתומה. אפשרות נוספת ונוצצת עוד יותר טמונה בעגילים, צמיד ושרשרת משובצי יהלומים צהובים בגוון פנסי, שמוסיפה המון יוקרה וזוהר להופעה. 
 
Crocus Petal: 'סגול עלי כותרת' הוא גוון סגלגל פסטלי ומעודן, שמאיר את הופעתך ומביא עמו רכות נשית נפלאה. לגוון סגלגל פסטלי וענוג זה, מגיע תכשיט מזהב צהוב בשיבוץ אבני חן זהובות כמו טופז או ספיר כתמתם. אפשרות נוספת שופעת דמיון והשראה, תהיה לענוד שרשרת מזהב לבן עם תליון בשיבוץ אבני ברקת ירקרקות, שמזכירות עלים רעננים המלבלבים לצד עלי הכותרת הענוגים. גם שרשרת או צמיד ועגילים תואמים המשובצים יהלומים בגוון שקוף, או יהלומים בגוון צהוב-פנסי ויוקרתי, יעניקו לסגול עלי הכותרת טאץ' קלאסי ש"ירים" את המראה הכללי. 
 
Martini olive: 'ירוק-זית מרטיני', הגוון האורבני המתוחכם של החורף, יוסיף עומק להופעתה של כל אישה. אחת האפשרויות שמוסיפה קו קלאסי ונשי להופעה המתוחכמת בירוק-זית מרטיני, היא שילובה של שרשרת פנינים או זהב לבן עם תליון בשיבוץ פנינים. הופעה מרשימה אפילו יותר תתקבל משילוב סט של טבעת, צמיד ושרשרת מזהב לבן בשיבוץ יהלומים שקופים ונוצצים לצד תלבושת בגוון הירקרק.
צבעים בענף האופנה והיהלומים: דמי לובאטו
Limelight: 'ליים מואר', גוון ייחודי ותוסס של צהוב, אנרגטי ובולט, יאפשר לכל מי שלובשת אותו להפוך למרכז תשומת הלב. צמיד, תליון או ענק בשיבוצן של אבני ספיר כחולות, יכולים לאפשר אפקט מהמם שיאיר עוד יותר את גוון הליים המרהיב הזה, להופעה עוצרת נשימה. אפקט דומה הנובע מהניגוד המסעיר בין הליים הבהיר לכחול עמוק, יכול להתקבל גם מאבני טופז כחולות, בשילוב עם זהב צהוב. להופעה בולטת עוד יותר שמושכת את כל המבטים, מומלץ לענוד שרשרת, עגילים וצמיד המשובצים ביהלומים, שקופים-קלאסיים או בגוון פנסי-צהוב, שיוסיפו טאץ' מלכותי למראה.
 
Quetzal green: ' קצאל גרין', צבע טורקיז עמוק, בססגוניות עשירה עם עומק אלגנטי, יחמיא ללוק הכולל בכל פריט ביגוד בו ישולב. שרשרת פנינים, בשילוב עגילי פנינה מזהב לבן, יבליטו את האלגנטיות שבטורקיז הייחודי הזה, ויאירו, ללא ספק, את פניה של העונדת אותם. גם ענק או שרשרת בשיבוץ יהלומים שקופים, יוסיפו מגע של יוקרה להופעה, וישתלבו נהדר עם ה'קצאל גרין'. 
 
לסיכום, לא משנה אילו צבעים יהיו בטרנד ב-2019 או ב-2020 – תכשיטים משובצי יהלומים ישתלבו במראה הכללי שלהם ותוכלו להיות בטוחים ובטוחות שלא נראה ירידה בפופולריות של היהלום בעשור הקרוב, בין אם זה בגלל שהוא ניטרלי ומשתלב עם סגנונות וצבעים רבים, ובין אם זה בגלל שהיהלום הוא ידידה הטוב ביותר של כל אישה.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.