print header

5 סרטונים מרגשים שמלמדים לקחים חשובים על החיים

  האמרה "תמונה אחת שווה אלף מילים" צודקת בכוונתה שיש דברים רבים שלא ניתן לומר במילים, ולעתים רק תיאור חזותי עוזר להעביר תחושות ורגשות. האמרה הזו נכונה אף יותר בכל הנוגע לסרטוני אנימציה מיוחדים ללא מלל, שמתארים מצבים אנושיים להפליא שכולנו יכולים להתחבר אליהם, ואולי גם ללמוד מהם כמה דברים שלא חשבנו עליהם. 5 הסרטונים שלפניכם עושים עבודה נפלאה בתיאור מצבים שונים בצורה יצירתית במיוחד, וקשה שלא לחוש צביטה בלב בסיומם. אז התרווחו בכיסא ותיהנו מסרטוני אנימציה מקסימים ששווים הרבה יותר מאלף מילים.
 

 

היצרן הכושל

גיבור הסרטון הראשון פשוט מסרב לקבל את הכישלונות שלו בהכנעה, ופעם אחר פעם הוא מחפש אחר דרך לבנות מכונת תעופה שתרים אותו למרומים. לבסוף, הוא חווה כישלון צורם במיוחד, אך האם זה יניא אותו סופית? היצרן הכושל הזה מלמד אותנו שחלומות גדולים שמלווים בתעוזה גדולה הם לא משהו שאפשר לוותר עליו בקלות, ולעתים פתרונות לבעיות באים מתוך מקומות כואבים וברגעים לא צפויים...
 
משחקי קונכיה
הסרטן החמוד שבסרטון הבא נתקל בבעיה לא נעימה באמצע העבודה – כאבי בטן מעיקים ששולחים אותו לשירותים. בדרך הוא נתקל בכתר נוצץ ומחליף את ביתו בין רגע באוצר החדש, רק כדי לגלות שהוא מכשול שמונע ממנו את האפשרות להשיג את מטרתו. ההתלבטות המשעשעת, האם לזנוח את הכתר הנוצץ, מתוארת בצורה נפלאה ומזכירה לנו שחומריות עלולה לעוור אותנו ולגרום לנו לוותר על דברים חשובים שכבר יש לנו.
 
 
הניחו לזה
ילדה קטנה ונלהבת לא מסוגלת לעמוד בפני הפיתוי שמציבה בפניה צנצנת מלאה גחליליות, שהיא אמנם יכולה לשמור עליה קרוב, אך האם זה הדבר הכי טוב עבורה ועבור הגחליליות? היצורים הזעירים והזוהרים שבסרטון מדגימים לנו שיש בחיינו דברים רבים שאנו מעריכים, והחשש לאבד אותם גורם לנו להצמיד אותם קרוב אלינו ולא לחלוק אותם עם אחרים. למרות זאת, אנו יכולים לעשות בכך יותר נזק מתועלת, ולכן חשוב לדעת לתת לאחרים לחוות את ההערכה שאנו חשים כלפיי אנשים או פריטים, גם אם זה לא קל.
 
באותו עמוד
כתב צעיר מחבר כתבות במרץ, בזו אחר זו, ולא מרים את ראשו ממכונת הכתיבה שלו. רק כשמעוררים את תשומת לבו בצורה קולנית, הוא מסתכל על העולם סביבו, וברגע של הסחת דעת, מאבד דפים רבים עליהם עמל... כך מתחיל לו מרדף רומנטי אחר הדפים שאבדו, אשר מלמד אותנו שלעתים צריך להניח את העבודה בצד ולראות את הדברים שנמצאים סביבנו, לפני שנאבד אותם.
 
מגשים המשאלות
כשאתם זורקים מטבע למזרקה, המסע להגשמת המשאלה לא נגמר שם... מתברר שיש איש קטן שיושב מאחוריי הקלעים ומנסה להעניק לנו את מה שליבנו משווע אליו. כמו בכל תפקיד, גם למגשים המשאלות יש תקלה בעבודה שמונעת ממנו למלא את תפקידו, והוא יוצא למסע מפרך על מנת שיוכל לתקן את העוול. האם המשאלה שלו עצמו תתגשם? האם כל משאלה יכולה להתגשם בלי מאמץ? הסרטון הבא מציג לנו את התשובות בצורה מקסימה במיוחד. 
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו