print header

מה סגנון האומנות שאתה נמשך אליו אומר על האופי שלך

לאורך השנים התפתחו לא מעט סגנונות אומנותיים, וכל אחד מהם צץ בעקבות צורך או רצון לבטא רעיונות או מצבים רגשיים שונים. כל אדם נמשך לסגנון אומנותי שונה, בהתאם לתפיסת עולמו ולאופי שלו, והיום אתם תגלו מה הסגנון האומנותי שאליו אתם נמשכים יותר מכל אומר עליכם. בחרו את הציור שמושך אתכם ביותר מבין הבאים וגלו מה יש לו להגיד על האישיות שלכם.

רנסאנס

אומנות רנסאנס
אלו שנמשכים לסגנון אומנותי זה, בו מציירים ומעצבים דמויות אנושיות בצורה שקרובה למציאות, נוטים להיות אנשים שמרניים. הדרך שבה סגנון הרנסאנס מציג את היופי שנמצא בדברים הקטנים מתאים לאלו שמעדיפים חיים פשוטים ורגועים. יחד עם זאת, אותם אנשים אוהבים ללמוד כמה שיותר דברים ויכולות, בדומה לאנשי האשכולות של תקופת הרנסאנס.

אימפרסיוניזם

אומנות אימפרסיוניסטית
אנשים שמעדיפים את סגנון האימפרסיוניזם נוטים להיות נינוחים ובעלי מוסר גבוה, ולכן גם מנסים להימנע כמה שיותר מקונפליקטים. בדרך כלל אלו יהיו האנשים שינסו ליישב סכסוכים בין חבריהם. כמו סגנון האימפרסיוניזם, בו שום צבע אינו זועק לעין, כך גם האנשים שמעדיפים אותו מנסים שלא להיות פוגעניים כלפי אחרים.

קוביזם

אומנות קוביסטית

אנשים שאוהבים את סגנון הקוביזם הם אנשים שקולים ובעלי ראש פתוח שאוהבים להיות יוצאי דופן ולהביע דעות שיכולות להפתיע אחרים, לעתים ללא סיבה אמיתית מלבד ההלם שייווצר. כמו שבסגנון הקוביזם האמן מנסה להציג את האובייקט מכמה זוויות שונות בו זמנית, כך גם אנשים שמעדיפים את הסגנון הזה נוטים לחשוב על נושאים שונים דרך מספר נקודות מבט לפני שהם מחליטים מה דעתם.

אומנות מופשטת

אומנות מופשטת

אנשים שאוהבים אומנות מופשטת עלולים שלא לדעת אפילו מדוע הם מתחברים אליה, אך הם בדרך כלל בעלי ראש פתוח, חברותיים מאוד ויצירתיים במיוחד. כמו באומנות המופשטת, בה האמן מבטא את עצמו בצורות וצבעים שנראים כביכול שרירותיים, כך גם מעגל החברים של האדם שמתחבר לסגנון הזה יכול להיות מגוון מאוד – זה מראה על הגיוון שבאופי שלו.

פופ ארט

פופ ארט

אנשים שנמשכים לסגנון הפופ ארט הם בדרך כלל בעלי רמות אנרגיה גבוהות. יש להם רצון ואף צורך לבלות כמה שיותר עם חברים מחוץ לסביבה הביתית והם אופטימיים מאוד בנוגע לעתיד. בנוסף, הם נוטים להתאהב בקלות ולרוב נמצאים במרכז תשומת הלב של כל סביבה שהם יהיו נוכחים בה.

נטורליזם

אומנות נטורליסטית

אנשים שנמשכים לסגנון הנטורליזם הם בדרך כלל ריאליסטיים מאוד ובעלי שתי רגליים על הקרקע. אלו הם אנשים שאוהבים לעבוד, כל עוד הם חשים סיפוק מעבודתם, ויש להם דרכים יצירתיות להתמודד עם כל בעיה בחיים. בנוסף, אנשים שאוהבים את סגנון הנטורליזם הם חיוביים, ובמצבים קשים או שליליים הם יודעים כיצד לשמור על קור רוח, מה שללא ספק מוערך על ידי בני הזוג שלהם.

אקספרסיוניזם

אומנות אקספרסיוניסטית

אנשים שאוהבים את סגנון האומנות האקספרסיוניסטי הם בדרך כלל אנשים שמחוברים מאוד לרגשות שלהם ולא מפחדים להראות אותם לאחרים. הם נוטים לסבול משינויים קיצוניים במצב הרוח, אך יש להם גם את היכולת להזדהות עם רגשותיהם של אחרים. לכן הם החברים הטובים ביותר עבור אלו שזקוקים לתמיכה ואמפתיה. 

פוטוריזם

אומנות פוטוריסטית

אנשים שנמשכים לסגנון הפוטוריזם הם אנשים שנמצאים בתנועה מתמדת ושום דבר לא יכול לעצור אותם. הם תמיד מסתכלים על העתיד ומפתחים תוכניות שיעזרו להם להגשים את השאיפות שלהם, והם אינם מפחדים משינויים. האנשים האלה מכוונים את עצמם להצלחה, וככל הנראה הם גם ישיגו אותה.

סוריאליזם

אומנות סוריאליסטית

אנשים שנמשכים לסגנון הסוריאליזם הם אנשים שנוטים לחשוב בצורה שמתעלה על המציאות. על כן הם נהנים משיחות בנושאים פילוסופיה ומציבים לעצמם מטרות שלעתים נראות גדולות מדי עבורם. עם זאת, שום דבר לא יכול לעצור את האנשים שנמשכים לסגנון הסוריאליזם, משום שהם תמיד יכולים להפתיע במקוריות ובחשיבה יוצאת הדופן שלהם, שלעתים נוגדת את ההיגיון הישר.
 
מקור התמונות: Ian BurtMpremoliWillem den Broeder
 
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.