print header

עם מי כדאי לך לטוס לחופשה על פי המזל האסטרולוגי שלך

בחירה ביעד הטיול המושלם היא תמיד מהותית כדי שבאמת נהנה מהנופש שלנו, אך לא פחות חשובה היא הבחירה במי שיתלווה אלינו לחופשה. רבים חושבים מיד רק על האפשרות של טיול עם הבעל או האישה, ויש כאלה שמצרפים גם את הילדים, אך חלקכם כנראה יסכים איתנו שהנוסחה הזו לא תמיד יוצרת חופשה שבאמת נהנים בה ומנצלים אותה כמו שצריך. אם אתם רוצים לצאת לנופש שתזכרו לטובה עוד שנים רבות קדימה, עליכם לבחור את האדם הנכון לצאת איתו להרפתקה או למנוחה שמתאימה לאופי שלכם. למרבה המזל, המזל האסטרולוגי שלכם יכול לסייע לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. פשוט לחצו על המזל שלכם וגלו תוך רגע עם מי כדאי לכם לתכנן את הטיול הבא שלכם וגם מה כדאי לכם לעשות בו!

מזל מאזניים – בן או בת זוג / חבר או חברה רווקים בני מזל תאומים

מה שמייצג אתכם זה איזון ואין אדם שמנהל טוב מכם חיי נישואין. לכן, בניגוד ללא מעט זוגות אחרים, לכם אין בכלל מה לחשוש מלצאת לחופשה עם בן או בת הזוג, שבוודאות תהיה מושלמת, במיוחד אם מדובר בנופש זוגי כמו למשל שייט תענוגות.
 
מנגד, אתם רווקים, כדאי שתיקחו איתכם חבר או חברה רווקים גם כן שייהנו מפעילויות של אנשים חופשיים שלא מחויבים לאף אדם אחר, למקום עם מסיבות שנמשכות עד הלילה, בהן תוכלו להכיר אנשים חדשים. הבחירה הזו מושלמת עבורכם בין היתר כי אתם אנשים חברותיים ואתם רוצים ליהנות עם אחרים, לרקוד ובעיקר להרגיש משוחררים. בן הלוויה המושלם עבורכם בטיול שכזה יהיה בן מזל תאומים, מכיוון שגם הוא, כמוכם, אדם חברותי, סקרן ואנרגטי.

מזל עקרב – בן או בת זוג / בן מזל סרטן.

מבין כל בני המזלות האחרים, אתם האנשים החושניים ביותר שיש, לכן החופשה המושלמת עבורכם תהיה אחת רומנטית עם בן או בת זוג שאתם אוהבים. אתם לא אנשים שטחיים שנהנים משיחות חולין ואתם גם לא ששים להזדרז בכל פעילות שתעשו בחופשה, כי אתם רוצים לחוות אותה במלואה. יחד עם זאת, אתם מעריכים את המרחב האישי שלכם לכן אם בחרתם לטוס עם חבר או חברה, דאגו לקבוע לשניכם חדרים נפרדים כדי שיהיה לכם גם קצת זמן להירגע לבד.
 
אתם תעדיפו חופשה בכל מקום שקרוב למים ולטבע, ותשמחו להישאר במקום שכזה למשך זמן רב ואף למהלך כל החופשה. לכן מומלץ שתיקחו איתכם בן מזל סרטן, שדומה מאוד לאישיות שלכם מהבחינה הזו, ותוכלו ליהנות מחופשה מיוחדת שכזאת יחדיו. 

מזל קשת – לבד / בן מזל טלה

אפשר להטיס אתכם לכל מקום בעולם, לזרוק אתכם עם מצנח מהמטוס, ולא משנה איפה תנחתו  אתם תסתדרו ואף תיהנו. עבורכם טיול הוא לא סתם מותרות, אלא צורך בסיסי, ואין דבר שעושה אתכם מאושרים יותר מאשר להיות במקום אחר, רחוק וזר מכל מה שאתם מכירים.
 
הכי מתאים לכם לטוס לחופשה לבד, כי אתם יכולים למצוא וליצור חברים בכל מקום, מה גם שאתם מעריכים חופש ולא רוצים להיות מקובעים לתוכנית טיול מסוימת. עם זאת, אתם תיהנו מאוד לבלות בחופשה עם בן מזל טלה, מכיוון ששניכם אוהבים להיות פעילים ולשניכם יש הרבה מאוד אנרגיות להוציא במהלך היום.

מזל גדי – הורים / בן מזל בתולה

אתם מעריכים מאוד את כל מה שקשור לעבר ולהיסטוריה, לכן מתאים לכם להגיע לרומא ולראות את הקולוסאום, או לכרתים ולראות את ארמון קנוסוס. מבין כל בני המזלות האחרים, אתם השאפתניים ביותר, לכן יכול להיות שהטיול המתוכנן שלכם הוא דווקא אירוע שקשור לעבודה. במקרה שכזה כדאי שתפנו קצת זמן גם לאתרי תרבות, ובטיול שלכם נסו להתעסק פחות בעבודה מאשר בשגרה – אם אפשר.
 
מאחר שאתם בעלי נפש עתיקה, אתם מתחברים עם כל מי שמבוגר מכם, ולכן תיהנו מאוד לצאת לחופשה עם ההורים או אפילו עם הסבים והסבות שלכם – וגם החם והחמות יכולים להיות בני לוויה נפלאים עבורכם. מבין כולם הכי כדאי לכם לבחור בבן מזל בתולה, מכיוון ששניכם מעדיפים אתרי תרבות על פני פעילויות ספורט או בטן-גב על חוף הים.

מזל דלי – לבד / בן מזל תאומים

אתם אנשים שנוטים לפקפק בחוקים וכללים, ובאופן כללי אתם רואים את העולם בדרך שונה מאחרים ומצליחים להסתכל מעבר להבדלי התרבויות שקיימים בינכם לבין אחרים. חשוב לכם שהחופשה שלכם תהיה לא רק מהנה, אלא גם בעלת השפעה חיובית מתמשכת, ואם אתם כבר נמצאים במקום אחר בעולם, אתם מעדיפים שזה יהיה מקום שבו תוכלו לתת מעצמכם ולעזור למי שזקוק לעזרה – מה שנקרא, טיול התנדבות.
 
אך לפעמים אתם באמת פשוט רוצים לנוח ולהירגע בטיול שלכם, וכל דבר שקשור לכוכבים יכול לעניין אתכם, לכן מומלץ לוודא שבמהלך הנופש יהיה לכם גם קצת זמן לשכב על האדמה במקום מרוחק מכל אורות העיר, ושם ליהנות ממראה שמי הכוכבים. אם אין אפשרות שכזאת, כל נקודת תצפית עם נוף מרהיב מומלצת לא פחות זה מתאים לכם מאוד כי גם אתם, כמו בני מזל קשת, מעדיפים לטייל לבד, אך אם ברצונכם לקחת עוד מישהו איתכם, השתדלו שזה יהיה בן מזל תאומים, שישמח לחוות כל דבר שתציעו – לא משנה עד כמה זה יהיה "לא שגרתי" לחופשה.

מזל דגים – אימא / בן מזל שור

מבין כל בני המזלות האחרים, אתם האנשים הרוחניים ביותר ואתם נהנים לבקר במקומות שנבנו עבור אנשים רוחניים כמוכם, כמו בתי כנסת עתיקים, כנסיות מרשימות ומנזרים רחוקים. אתם בדרך כלל נעים בקצב משלכם בחופשה, ששונה מזה של אחרים, אז אל תדאגו אם אינכם מצליחים לעקוב אחרי מדריך טיולים בקבוצה מאורגנת – זה פשוט לא בשבילכם. אתם לא אוהבים לארגן את הטיול שלכם לפרטי פרטים, ומעדיפים פשוט לזרום עם מה שמגיע.
 
יש לכם קשר חזק מאוד לאימא שלכם, ולכן מומלץ לכם לצאת לחופשה איתה, אך אם זה לא אפשרי, גם בן מזל שור יהיה בן לוויה נהדר. כמוכם, גם בני מזל שור נהנים מקצב איטי יותר בטיול, ואוהבים להקדיש זמן להתפעלות מכל הטוב שביעדי התרבות או הטבע שסביבם.

מזל טלה – חבר טוב בן מזל טלה או אריה

אתם מנהיגים מלידה; חלוצים שאוהבים לגלות דברים חדשים, משמע ברצונכם לחוות חופשה שבה תהיו פעילים ושתוכלו לחקור בה ערים חדשות, ללכת במסלולי טיול מאתגרים או לעסוק בפעילויות ספורטיביות שלא לקחתם בהן חלק מעולם. מאחר שאתם אנשים עצמאיים, אתם לא ממש שחקנים קבוצתיים, לכן אתם תעדיפו להעביר את הנופש שלכם עם אדם יחיד ומיוחד, בחופשה אחד-על-אחד.
 
מסיבה זו השותף האידיאלי ביותר עבורכם הוא חבר קרוב – כזה שאתם מכירים כבר שנים – ועל פי האסטרולוגיה האחד שיתאים לכם ביותר הוא בן מזל טלה כמוכם או אריה, בעל אופי שאפתני שדומה לשלכם. ההבדל בינכם לבין בן מזל האריה הוא שאתם תעדיפו לעשות יותר פעילויות תחת השמים הפתוחים, בעוד שבן מזל האריה יעדיף אטרקציות יותר "תרבותיות" ומעודנות, אך יחדיו תוכלו למצוא איזון שיעשיר את החופשה של שניכם.

מזל שור – בן מזל דגים (בלי הילדים)

אתם אנשים שאוהבים לפנק את עצמם וזקוקים לחופשה שתאפשר לכם לנוח, לכן את הנופש שלכם תעדיפו להעביר עם חלוק נעים על הגוף וליהנות מטיפולי ספא ומסאז' מענג. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות בחופשה שלכם זה להזדרז ולהרגיש שעליכם לנצל כל רגע, לכן מומלץ לכם לטוס למלון הכל-כלול או מסגרת דומה בלי הילדים.
 
האדם שאיתו תיהנו שם יהיה בן מזל דגים, שעל אף שיהיה יותר אנרגטי מכם ויעדיף פעילויות קצת יותר מגוונות, תמיד ישמח לשתף פעולה עם כל דבר שתרצו לעשות – גם אם זה רק לשכב בטן-גב תחת השמש הנעימה. הוא גם ידע לתת לכם את החופש להמשיך לשכב אם ירצה לעשות דבר מה אחר, מכיוון שלא תהיה לו בעיה לבלות גם כמה שעות או יום שלם לבד.

מזל תאומים – אח או אחות בני מזל קשת

אתם אנשים חברותיים מאוד שאוהבים לטייל, ללמוד ולחוות דברים חדשים. בבית אתם די חסרי מנוחה, ואתם משתוקקים לחופשה שתסייע לכם לשכוח – ולו למעט זמן – מהחיים הרגילים שלכם. לא משנה מה היעד, מומלץ שתתניידו בו בתחבורה ציבורית, שם תוכלו להיחשף למקומיים האמיתיים ולא רק לתיירים שסביבכם בכל מקום.
 
מזל תאומים הוא מזל עם סמל של אחים, ומומלץ לכם לתכנן את הטיול שלכם עם אח או אחות. אם אין לכם כאלה או שהם לא זמינים לצאת איתכם לחופשה, תוכלו להצטרף לקבוצה, ושם בטוח תכירו חברים חדשים. האדם המושלם לבלות איתו את החופשה שלכם יהיה בן מזל קשת, מאחר ששניכם אנשים אינטלקטואלים ואנרגטיים.

מזל סרטן – כל המשפחה ובן מזל בתולה

בני מזל סרטן אמנם אוהבים לשהות בבית, אך זה לא אומר שהם חייבים להישאר בו כדי ליהנות מאווירה ביתית. החופשה המושלמת עבורכם תהיה יחד עם המשפחה והילדים, ואפשר אפילו לצרף את ההורים שלכם ועוד קרובים מהמשפחה המורחבת. כמה שיותר, יהיה יותר שמח, אבל יש רק בעיה אחת קטנה...
 
אתם לא אוהבים להיות עד כדי כך הרבה בתנועה, לכן מומלץ שאתם תהיו אלו שתארגנו את הטיול ותדאגו שהפעילויות שלכם יהיו במרחק סביר אחת מהשנייה. נסו לתכנן את המסלול שלכם למהלך כל יום סביב מסעדות שתרצו להגיע אליהן או אטרקציות שמדגישות את האופי המקומי של המקום בו אתם מטיילים. אם אתם צריכים עזרה בתכנון, בן מזל בתולה יעזור לכם בתחום הזה, והוא אף יעשה זאת בשמחה ובקפידה.

מזל אריה – חבר טוב בן מזל תאומים 

אתם מעוניינים שהחופשה שלכם תכלול יוקרה וגם ריגוש, ומעדיפים ללון בבית מלון חמישה כוכבים ולסעוד במסעדת מישלן. יתכן גם שתרצו לצפות במופע תרבות מקומי, כמו אופרה או בלט, ומאחר שהטעם שלכם די אנין, אתם צריכים למצוא בן לוויה עם אופי דומה שלא ינסה להניא אתכם לעשות דברים שנראים לכם יותר "שגרתיים" או פשוט משעממים.
 
בשביל זה עליכם לקחת איתכם לחופשה בן מזל תאומים, שיתרגש לראות את העולם דרך חוויות שיתכן כי לא היה נחשף אליהן בלעדיכם. בסוף הטיול הוא עוד יגיד לכם תודה על הנופש המושלם שעשיתם לו – כל חוויה חדשה תהיה מבורכת עבורו, ואתם תיהנו להוביל ולהראות את העולם למישהו אחר, כאילו היה כל-כולו רק שלכם.

מזל בתולה – מישהו מהעבודה בן מזל דגים

אתם אנשים מאורגנים ומסודרים שצריכים לתכנן את הטיול שלהם לפרטי פרטים, ועדיף גם כמה חודשים מראש. מאחר שאתם מעריכים מאוד את הזמן שיש לכם על פני האדמה, אתם תעשו הרבה מחקר, תקראו ביקורות על מסעדות ותבחרו את היעד שלכם בקפידה, זאת על מנת להפיק את המרב מהנופש הקצר שלכם.
 
אתם יוצרים קשרים חזקים עם האנשים שאתם עובדים איתם, לכן סביר להניח שתיהנו לצאת לנופש עם חברים מהעבודה או ממסגרות דומות. בן הלוויה המושלם עבורכם יהיה בן מזל דגים, מכיוון ששניכם תיהנו מאותן סוגי פעילויות ואף תרבויות.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.