print header

הנשים היפות ביותר מעל גיל 60 לפי האתר ranker.com

יופי אמיתי לא נעלם עם הזמן, וכל מי שמחפש הוכחה לכך מוזמן להעיף מבט ברשימה מלאת הכוכבות שלפניכם, שכוללת 20 מהנשים היפות ביותר בעולם מעל גיל 60, ואולי אילו היפות ביותר. הרשימה פורסמה באתר הדירוגים ranker.com והיא תוצר של מאות אלפי הצבעות מרחבי תבל. אתם תמצאו בה הרבה פרצופים מוכרים ומעוררי נוסטלגיה, אבל כנראה שגם הפתעה או שתיים ואפילו נציגות יהודיות שאולי אפילו לא ידעתם שזה המוצא שלהן. חושבים שאתם יודעים איזו אישה מדהימה הגיעה למקום הראשון בדירוג?

20. סוזן סרנדון - נולדה בשנת 1946

השחקנית זוכת האוסקר הזאת השתתפה לאורך השנים במגוון סרטים וסדרות. חלק מהתפקידים הזכורים ביותר שלה היו בסרטים "תלמה ולואיז", "מופע הקולנוע של רוקי", "גבר מת מהלך" ועוד שלל תפקידים ראשיים ומשניים על המסך הגדול והקטן. למרות גילה המבוגר, היא עדיין הגיעה למקום מכובד ברשימה שכוללת גם נשים הצעירות ממנה ביותר מעשור.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: סוזן סרנדון

19. אוליביה ניוטון-ג'ון - נולדה בשנת 1948

השחקנית האוסטרלית הזאת ממוצא יהודי אמנם הוציאה בתחילת דרכה שלל שירים, אך את פריצתה הגדולה היא חייבת לגרסה הקולנועית של הקלאסיקה "גריז", בה היא כיכבה לצד ג'ון טרבולטה. עם השנים היא גם התפתחה כזמרת זוכת פרסים, אך רוב השירים שלה התפרסמו בעיקר באוסטרליה.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: אוליביה ניוטון-ג'ון

18. ברברה הרשי - נולדה בשנת 1948

נציגה נוספת ממוצא יהודי היא שחקנית קולנוע ופעילה חברתית אמריקאית, שאף זכתה בפרס "פסטיבל קאן" על תפקידה בדרמה "אנשים מבוישים" בהפקת יורם גלובוס ומנחם גולן. היא הופיעה בין השאר גם בסרט "דיוקנה של גברת", ב"ברבור שחור" לצד נטלי פורטמן ובסרט "חנה ואחיותיה" של וודי אלן.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ברברה הרשי

17. מרי סטינבורגן - נולדה בשנת 1953

כבר מתפקידה הראשון על המסך הגדול במערבון הקומי "מבוקש תלוי או נשוי" היא סומנה ככישרון גדול, ואף זכתה במועמדות לפרס גלובוס הזהב. עם השנים היא זכתה בפרס הזה וגם באוסקר על תפקידה בדרמה הקומית "מלווין והווארד". יכול להיות שגם ראיתם אותה בקומדיות מצבים שונות על המסך הקטן, ובסרטים כמו "פילדלפיה", "ההצעה", "מה עובר על גילברט?" ועוד.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: מרי סטינבורגן

16. סילה וורד - נולדה בשנת 1956

את השחקנית האמריקאית הזאת אתם מזהים כנראה מתפקידים בסדרות דרמה כמון "אחיות" ו"להתחיל מחדש", או סדרות מתח כמו "CSI: ניו יורק". כמו כן היא גילמה את אשתו של הגיבור ד"ר ריצ'רד קימבל (האריסון פורד), בסרט הקולנוע הקלאסי "הנמלט".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: סילה וורד

15. לינדה קרטר - נולדה בשנת 1951

לפני שגל גדות בכלל חשבה על קריירה במשחק, קרטר כבר גילמה את דמותה האייקונית של גיבורת הקומיקס וונדר וומן, תפקיד אליו היא הגיעה אחרי שזכתה בתואר מיס עולם אמריקה וייצגה את מדינתה בתחרות העולמית שבה היא הגיעה לשלב חצי הגמר. בשנת 1978 היא הוכרזה כ"האישה היפה בעולם" על ידי האקדמיה הבינלאומית ליופי וארגון העיתונות הבריטית, אז זה כלל לא מפתיע שעד היום יש בה קסם כובש שקשה להתעלם ממנו.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: לינדה קרטר

14. רנה רוסו - נולדה בשנת 1954

רוסו החלה את הקריירה שלה כדוגמנית ובהמשך הפכה לשחקנית עם קורות חיים מרשימים שכוללים הופעה בסרטים "תפוס את שורטי", "כוח הכסף" ובסדרת סרטי "נשק קטלני". בדומה ללינדה קרטר, גם רוסו גלמה דמות מעולם הקומיקס, אך במקרה שלה זה דווקא היה בשלבים המאוחרים של הקריירה - הופעתה האחרונה על המסך הגדול הייתה בשובר הקופות "הנוקמים: סוף המשחק".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: רנה רוסו

13. קים בייסינגר - נולדה בשנת 1953

השחקנית והדוגמנית הזאת הייתה אייקון של יופי במשך שנים רבות, וגם לא מעט שנים טובות אחרי גיל 60 היא שומרת על המעמד הזה. בתחילת הקריירה שלה היא שיחקה בסרטים כמו "סודות אל איי", בדרמה הרומנטית-ארוטית "תשעה וחצי שבועות של שכרון חושים" וגם במותחן הארוטי "משולש מסוכן". תפקידים אלו ללא ספק תרמו הרבה למעמדה, והיא המשיכה לשחק בסרטים וסדרות עם דגש דומה גם בשנים מאוחרות, כמו למשל ב"חמישים גוונים של אופל" ובסרט ההמשך "חמישים גוונים של שחרור".

הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: קים בייסינגר

12. ברנדט פיטרס - נולדה בשנת 1948

פיטרס פרצה לתודעה בזכות תפקידה בקומדיות "סרט אילם" של מל ברוקס ו"השלומיאל" של קרל ריינר. היא גילמה גם דמויות קומיות על המסך הקטן בסדרות כמו ב"הכול הוגן" של נורמן ליר בעבר, ובעונה השלישית של הסדרה "בטי", עליה התבסס העיבוד הישראלי "אסתי המכוערת". בין לבין היא הופיעה על במות התיאטרון במשך יותר מ-50 שנים, וזכתה בכמה פרסי טוני, בין השאר על התפקיד הראשי במחזמר "אנני אוקלי אשת לפידות".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ברנדט פיטרס

11. ג'סיקה לאנג - נולדה בשנת 1949

למרות שתפקידה הראשון בקולנוע היה בחידוש לסרט "קינג קונג" משנת 1976, רבים מכן כנראה זוכרים אותה מהדרמה "הדוור מצלצל פעמיים" או הקומדיה "טוטסי", שהיו כמה מהתפקידים המוקדמים הכי מפורסמים שלה. בשנים מאוחרות יותר אפשר היה לראות אותה מככבת בסרטים "דור הפרוזק" ו"בונוויל", וגם בעונות השונות של הסדרה המצליחה "אימה אמריקאית".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ג'סיקה לאנג

10. הלן מירן - נולדה בשנת 1945

את האישה שפותחת את העשירייה הראשונה כנראה שאין צורך להציג יותר מדי. היא שחקנית בריטית עם קריירה ארוכה ומפוארת, כזו שאף הכניסה אותה לרשימה מצומצמת מאוד של שחקנים שזכו בשלושת הפרסים החשובים ביותר בתחום: אוסקר, אמי וטוני. בשנים האחרונות אפשר היה לראות אותו בתפקידי משנה ב"סרטי מהיר ועצבני", או במיני סדרה של רשת HBO "יקטרינה הגדולה".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: הלן מירן

9. שריל לאד - נולדה בשנת 1951

היופי והכישרון של השחקנית האמריקאית הזאת הובילו אותה לתפקידים כמו קריס מונרו בסדרת הטלוויזיה "המלאכיות של צ'רלי" והיא אף גילמה אייקון יופי נשי נוסף, גרייס קלי, בסרט ביוגרפי על חייה. בתקופה האחרונה היא לא זכתה לחשיפה רבה בעולם הבידור, אך לפי מצביעי הרשימה הזאת - זו ממש לא סיבה להתעלם ממנה.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: שריל לאד

8. אן ארצ'ר - נולדה בשנת 1947

התפקיד הבולט ביותר בקריירה של ארצ'ר הוא כנראה בסרט "חיזור גורלי", עליו הייתה מועמדת לפרס אוסקר לשחקנית המשנה הטובה ביותר. היא המשיכה לככב גם ב"משחקים פטריוטיים" ו"סכנה ברורה ומידית" לצד האריסון פורד, ובשנים האחרונות הופיעה על המסך הקטן בסדרות "ישנן בנות" ו"פילדלפיה זורחת". 
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: אן ארצ'ר

7. ז'קלין ביסט - נולדה בשנת 1944

ביסט נכנסה לעולם הקולנוע באמצע שנות ה-60' בסרטו של רומן פולנסקי "ללא מוצא" וגם בקומדיה "שניים לדרך" לצד אודרי הפבורן. למרות היותה אייקון של יופי נשי בעבר ובהווה, מפתיע לגלות שביסט מעולה לא נישאה, אם כי היא ניהלה מספר מערכות יחסים מסעירות. למשל, עם רקדן הבלט אלכסנדר גודונוב שערק מברית המועצות לארה"ב בשנת 1979 ועורר תקרית דיפלומטית משמעותית.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ז'קלין ביסט

6. הלנה וונדרקובה - נולדה בשנת 1947

המקום השישי ולדעתנו המפתיע ביותר ברשימה הזאת מגיע מצ'כיה, ומוענק לזמרת עם קריירה מצליחה מאוד שנמשכת לאורך יותר מ-5 עשורים. ההצלחה שלה חצתה גבולות רבים לאורך השנים והיא אפילו הופיעה פעמיים בקרנגי הול בניו יורק מול אולם מלא מקיר לקיר ב-2000 ו-2005. אם אתם רוצים לראות אותה כובשת את הבמה ומפגינה לא רק את החן אלא גם את הקול המדהים שלה אפילו בגיל מבוגר, אתם מזומנים ללחוץ כאן ולצפות במופע מלא שלה משנת 2017. 
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: הלנה וונדרקובה

5. ראקל ולש - נולדה בשנת 1940

את האישה שהגיעה למקום החמישי ברשימה כמעט ואין צורך להציג, כי היא הייתה סמל ליופי ומיניות כבר משנות ה-60', ומגזין פלייבוי אף הכתיר אותה כ"אישה הנחשקת ביותר" בשנות ה-70'. תפקידה האחרון על מסכי הקולנוע היה בסרט "איך להיות מאהב לטיני" משנת 2017, אך בעבר היה אפשר לראות אותה מככבת בסרטים כמו "שלושת המוסקטרים", תפקיד עליו זכתה בפרס גלובוס הזהב, וקלאסיקת המדע הבדיוני "מסע מופלא" משנת 1966.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ראקל ולש

4. ג'קלין סמית' - נולדה בשנת 1945

סמית' היא הנציגות השלישית ברשימה שמגיעה ממוצא יהודי, אך לא האחרונה, וגם השנייה שזכתה לתהילה בזכות סדרת הטלוויזיה "המלאכיות של צ'ארלי", שם היא גילמה את תפקיד קלי גארט. היא הייתה השחקנית היחידה שהופיעה בסדרה מתחילתה ועד לסיומה, מה שללא ספק עזר לה לזכות בתהילה שממשיכה עד היום ומובילה להישגים כמו המקום המכובד ברשימה הזאת. בשנים האחרונות היא כבר כמעט ולא עובדת בתעשיית הבידור למעט הופעות אורח בסדרות דרמה כמו "המחוז", או "CSI".
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ג'קלין סמית'

3. ג'יין סימור - נולדה בשנת 1951

לנצח "ד"ר קווין, רופאה במערב" בשביל רבים מאיתנו, סימור היא שחקנית בריטית-אמריקאית ממוצא יהודי שאתם ודאי מכירים. הופעות טלוויזיוניות עדכניות יותר כוללות תפקיד בסדרה "שיטת קומינסקי" לצד מייקל דאגלס ובדרמה הקומית "ג'יין הבתולה". בשנת 2018 היא הצטלמה עבור מגזין פלייבוי (בפעם השלישית בקריירה שלה) ובכך הפכה לאישה המבוגרת ביותר שעשתה זאת עד לאותה העת - גיל 67.
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: ג'יין סימור

2. מורגן פיירצ'יילד - נולדה בשנת 1950

כמעט במקום הראשון ברשימה אפשר למצוא את כוכבת הטלוויזיה משנות ה-70' וה-80' שהופיעה בין השאר ב"מורק ומינדי", "ספינת האהבה", "מגנום, בלש פרטי", "מרפי בראון" ו"רוזאן". למרות שהיא לא כיכבה בסרטים או זכתה בפרסים לאורך השנים, המראה הבלתי נשכח של פיירצ'יילד ומעורבותה בעולם הבידור גורמים לרבים לזכור אותה לטובה גם היום.

הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: מורגן פיירצ'יילד

1. כריסטי ברינקלי - נולדה בשנת 1954

את המקום הראשון לדעת מצביעי הרשת קטפה הדוגמנית האמריקאית הזאת, שהופיעה 3 פעמים על השער של גיליון בגדי הים של מגזין ספורטס אילוסטרייטד בסוף שנות ה-70' וראשית שנות ה-80'. בנוסף לכך, היא הופיעה על כ-500 שערים של כתבי עת ובהם ווג האמריקני, ניוזוויק, רולינג סטון, קוסמופוליטן ועוד. לא רק ברשימה הזאת היא הגיעה למקום של כבוד: ב-1998 בחרו קוראי פלייבוי בברינקלי כאחת מ-100 הנשים הסקסיות ביותר של המאה ה-20 והאתר AskMen.com בחר בה במקום ה-3 ברשימת דוגמניות העל המובילות של כל הזמנים. מה אתם חושבים, מגיע לה לקבל את המקום הראשון ברשימה הזאת?
הנשים היפות ביותר מעל גיל 60: כריסטי ברינקלי

מקור התמונות: מרחבי הרשת

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.