print header

האנשים הטיפשים ביותר בעולם

 

פרס דרווין הוא פרס הומוריסטי המוענק לבני אדם אשר, כהגדרת מעניקי הפרס "סייעו לאנושות לשפר את מאגר הגנים שלה, וזאת על ידי סילוק עצמם מהעולם או סירוס עצמי בדרך מטופשת במיוחד". פרס זה, הקרוי על שמו של הוגה תורת האבולוציה, צ'ארלס דרווין, מוענק דרך רשת האינטרנט, ואינו נושא עמו פרס מעשי או כספי כלשהו.

 

סטודנט לרפואה אשר למד טוקסיקולוגיה (תורת הרעלים) היה בתורנות במרכז החירום להרעלות. יום אחד, התקשרה גברת די מבוהלת בגלל שהיא תפסה את בתה הקטנה אוכלת נמלים. הסטודנט הרגיע את הגברת, בטענה שהנמלים אינם מזיקות ואינם רעילות ולפיכך לא יגרמו לנזק והיא לא צריכה להחיש את בתה לבית החולים. הגברת נרגעה, וכבדרך אגב, הזכירה בסוף השיחה, כי נתנה לבתה רעל נמלים במטרה להרוג את הנמלים. היא מיד הופנתה לבית החולים הקרוב לביצוע שטיפת קיבה לבתה.

מתברר שלפני כמה שנים, כמה עובדים של בואינג, החליטו לפרק רפסודת הצלה מאחד ממטוסי ה-747. הם פירקו אותה בהצלחה ולקחו לביתו של אחד מהם. כשהם לקחו אותה לשייט על הנהר, הם הופתעו מהגעתו של מסוק ציוותי ההצלה. מתברר שהמסוק ענה לאיתות המצוקה, אשר החל לפעול לאחר הניפוח האוטומטי של הרפסודה. מיותר לציין כי העובדים הללו כבר לא עובדים בבואינג.

פרס דרווין לאנשים הטיפשיים בעולם

 

סיפור אמיתי מסאן פרנסיסקו: אדם אשר חיכה לשדוד סניף של BANK OF AMERICA, כתב על אחד מפתקי הבנק "this iz a stikkup, put all your muny in this bag". בזמן העמידה בתור, הוא החל לדאוג שמישהו ראה אותו כותב את הפתק ואולי יקראו למשטרה. לכן הוא נטש את התור ויצא מהבנק. הוא חצה את הרחוב ונגש לסניף של הבנק המתחרה WELLS FARGO. אחריי עמידה של מס` דקות בבנק, הוא הגיש לפקידה את הפתק. הפקידה, מתוך התבוננות קצרה בשגיאות כתיב של הלקוח, הבינה כי לא מדובר בגאון הדור, השיבה לשודד כי אינה יכולה לקבל את הפתק כיוון שנכתב על דף של הבנק המתחרה ועליו לחזור לבנק ההוא, או לכתוב את הפתק מחדש על טופס שלהם. השודד המבולבל, אשר לא היה בטוח מה לעשות, ענה "או קיי" ועזב את הסניף. הוא נתפס דקות מאוחר יותר בסניף של BANK OF AMERICA בזמן שהמתין בתור לפקיד.

שודד שדד חנות משקאות חריפים באיומי רובה. לאחר שרוקן את הקופה, נחה עינו על בקבוק וויסקי והוא דרש גם אותו. המוכר לא היה מוכן לתת לבחור את הבקבוק, בטענה כי אינו נראה מעל גיל 21. כאשר השודד התעקש, הוא התבקש למסור תעודה מזהה. בלי לחשוב הרבה השודד שלף את רשיון הנהיגה שלו והראה למוכר, אשר הסכים איתו כי הוא מעל 21. לאחר שהשודד עזב, התקשר המוכר למשטרה ומסר את שמו של השודד, פרטיו ומקום מגוריו. השודד נעצר לאחר שעתיים.

זוג שודדים במישיגן נכנסו לחנות תקליטים עם אקדחים שלופים. הראשון צעק "שאף אחד לא יזוז !". כאשר שותפו זז, הוא נבהל ופלט כדור שפגע בחברו.

 

פרס דרווין לאנשים הטיפשיים בעולם

 

ארקנסו: בחור אחד רצה מאוד בירה מאוחר בלילה. חנות המשקאות באיזור היתה סגורה. הוא החליט לשבור את הזכוכית עם לבנה, לתפוס את הבקבוקים ולברוח. קל להגיד מאשר לבצע: הוא הרים לבנה וזרק אותה לכיוון החלון. הלבנה ניתרה מהחלון ופגעה בגנב ביש המזל בראש, מפילה אותו לרצפה מחוסר הכרה. מתברר שהזכוכית של החנות הייתה עשויה מפולימר שקוף שנקרא פלקסי-גלאס(PLEXI_GLASS) כל האירוע נתפס במצלמת רחוב של המשטרה.

אן ארבור: בטור החדשות של העיתון המקומי פורסם על שודד אשר הגיע לשדוד סניף של בורגר קינג ביפסילנטי, מישיגן ב12:50-, באיומי רובה. המוכר אשר עמד מולו, מסר כי אינו יכול לפתוח את הקופה בלי הזמנה של איזשהי ארוחה. כאשר השודד הזמין טבעות בצל, נמסר לו כי נגמרו להם טבעות הבצל.
השודד, מתוסכל, עזב את המקום.

אישתו של רוברט התלוננה בפניו על הסיכון בכך שהוא מתעסק הרבה עם 70 אקדחיו. הוא טען שהם מאוד בטיחותיים. ואפילו היה מוכן להדגים לה עד כמה הם בטיחותיים. הוא לקח אקדח, קאליבר 45, ללא כדורים, הצמיד מתחת לסנטרו, וסחט את ההדק. עם חיוך גדול.
מתברר שהיה כדור באקדח.

טרוריסט עירקי שלח מעטפת נפץ בדואר. הוא לא שם מספיק בולים, ולכן המעטפה חזרה אל השולח.
הוא פתח את המעטפה.

 

פרס דרווין לאנשים הטיפשיים בעולם

 

שני פעילי "תנו לחיות לחיות" הפגינו נגד שחיטת חזירים, בתור מחאה הם רצו לשחרר את כל החיות הכלואות, לפני שחיטה. הם פתחו את שער הדיר, כל החזירים שהיו שם ברחו דרך השער הפתוח אל החופש, ורמסו את שני הפעילים.

בחור צעיר מיוסטון, למד שיעור קצר וחשוב בתחזוקת אקדחים, כששיחק ברולטה רוסית עם אקדח חצי אוטומטי, ליד חבריו. מאחר ובאקדח כזה, בניגוד לאקדח תוף, הכדור נכנס ישירות לקנה בזמן דריכת האקדח, הסיכוי שלו להצליח היה 0. דבר שהוא גילה מאוחר מידי.

מוכר אופניים, רצה להוריד זוג אופניים שהיו תלויות במחסן. הוא נכנס למחסן עם פנס, טיפס על הסולם כדי להוריד את האופניים, ולכן שם את הפנס בפיו. בזמן ההורדה הוא איבד שיווי משקל ונפל. הפנס חתך לו את הגרון.

טוב שיש שעון קיץ. בישראל שעון החורף מתחיל שבועיים-שלוש לפני כולם. מחבלים הכינו מכונית תופת, שאמורה היתה להתפוצץ בירושלים. הם כיוונו את השעון של הפצצה לפני שעון הקיץ שהיה נהוג בשטחים. המחבל שהסיע את המכונית, תכנן להגיע לפי שעון חורף, כפי הנהוג בישראל.
המכונית התפוצצה שעה לפני הזמן, כשהיא עוד עשתה את הדרך ליעדה.

סילבסטר ברידל, בן 26, מת בזמן שזכה בהתערבות עם חברים: הם טענו שהוא לא יעז לשים אקדח תוף, עם 4 כדורים, בפה, וללחוץ על ההדק.

 

פרס דרווין לאנשים הטיפשיים בעולם

 

סוכן בורסה, בן 49 מסאן פרנציסקו, נפל מצוק בזמן ג`וגינג, כשלא שם לב שיש פניה במסלול שלו.

בדטרויט, בן 41 טבע, כשהכניס את ראשו לביוב, כדי להוציא משם את מפתחות המכונית שלו, שנפלו לשם.

חניך בעתודה האקדמאית לשוטרים נהרג כשעמיתו ניסה להוכיח שסכין לא יכולה לחדור דרך אפוד המגן, שלבש אותו חניך.

 

פרס דרווין לאנשים הטיפשיים בעולם

 

זוג מניו ג`רזי, אושפז במצב קשה בבית חולים, כשהזוג המשועמם חזר הביתה ב 2 לפנות בוקר, ומתוך שעמום רצו לזרוק מקל דינמיט דרך חלון הרכב בו הם נסעו כדי "לראות מה יקרה".
החלון היה סגור.

ג`ייסון האק, מאוקלהומה, ניסה להרוג מרבה רגליים. במקום לדרוך עליו, הוא דרך את אקדחו, וירה על היצור. הכדור פגש בסלע וניתז אל ראשו של היורה.

בחור מיוסטון, רדף אחרי חצי פחית בירה, בכביש המהיר. הוא התנגש במשאית לפני שאסף את הפחית.

שני שיכורים הסתובבו יחדיו, כשאחד מהם ביקש מחברו, שירה עליו בדלי סיגריות "לראות איך מרגישים אותם", החבר, טען את אקדחו בבדלי סיגריות, שם בהם קצת אבק שריפה, כדי שהם יעזבו את האקדח, וירה על חברו ממרחק של כ 10 מטר.
החבר מת מפגיעה של 3 בדלי סיגריות בראשו.

מקור: תפוז
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
תכנים קשורים: דרווין, טיפשים, אבולוציה, פרס
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו