maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

נפלאותיו של השווידן ביטר - תרופה לכל מחלה!


אומרים עליו שהוא משקה קסם עתיק יומין,
Elixir ad vitem longum, נכתב עליו - שיקוי לאריכות ימים.
זוהי פורמולה שנרקחה לפני מאות שנים אך נמכרת עדיין בכל העולם -
שווידן ביטר, משקה צמחים ייחודי והטוב מכולם!

שווידן ביטר

סיפורו של השווידן-ביטר מיוחד במינו. הוא מתחיל במאה ה-15, אז, אלכימאי שוויצרי פורץ דרך בשם פאראסלזוס (Paracelsus) רקח תערובת צמחית שהתבססה על שלושה צמחים עיקריים - קמפור, מור ואלוורה. פאראסלזוס כינה את התערובת - תרופה לכל מחלה.

במאה ה-17, ד"ר קלאוס סאמסט (Dr.Claus Samst) , גילה מחדש את התערובת ושיפר אותה, תוך שהוא מוסיף לה צמחים שונים, כמו כורכום וקטורת, שהרחיבו את סגולות הריפוי של המשקה. ד"ר סאמסט תיעד את השימושים השונים של התמצית ופירט אותם ב"כתב היד העתיק".

מספרים על ד"ר סאמסט שהאריך ימים עד גיל 104, בבריאות מצוינת. אומרים כי את מותו הוא מצא דווקא בתאונה, לאחר שנפל מסוסו. שנים רבות לאחר מכן, "כתב היד העתיק" ובקבוקון "הנוזל המר" של ד"ר סאמסט, התגלגלו לידיה של מריה טרייבן, הרבליסטית מומחית מאוסטריה. טרייבן גילתה עניין רב בשיקוי שהיה מרכיב נפוץ בתזונה ובאורח החיים של הימים ההם ובחנה את סגולותיו. 

בכתב היד העתיק היו מפורטים 46 שימושים יעילים לאותו נוזל מר שלימים יקרא שווידן ביטר.

 1. להריח או להסניף את השווידן ביטר לעתים קרובות, להרטיב את הראש, ללחלח בד בשווידן ביטר ולהניח על הראש - מסלק כאבי ראש וסחרחורות.
 1. שווידן ביטר עוזר לעיניים מאומצות, מסלק את האדמומיות ואת כל הכאבים, גם כאשר העיניים מזוהמות מאומצות או עכורות. שווידן ביטר גם מסלק כתמים - כאשר מורחים את זווית העין, או שמים בד לח על עין סגורה.
 1. לאבעבועות וגירודים מכל הסוגים, גם גלד באף או בכל מקום בגוף - למרוח לעתים תכופות.
 1. לכאבי שיניים, לשים במעט מים כף אחת של שווידן ביטר. ולהשאיר בפה לזמן מה, או למרוח את השן הכואבת עם בד. הכאב ייעלם והעששת תיסוג.
 1. אבעבועות, פצעים או פגעים אחרים על הלשון - למרוח לעתים תכופות בשווידן ביטר, היות והריפוי יתרחש מהר.
 1. כשהגרון צורב ויש קשיים בבליעה - יש לקחת בבוקר, בצהריים ובערב כמה טיפות ולהניח להן לרדת לאט. הן יסלקו את הצריבה וירפאו את הגרון.
 1. לעווית בקיבה - לקחת כף אחת של שווידן ביטר.
 1. לעווית מעיים - יש לקחת שלוש כפות, לאט, אחת אחרי השניה, הריפוי יהיה מהיר.
 1. שווידן ביטר מפזר גזים ונפיחות, ומקרר את הכבד, מסלק את כל תחלואי הקיבה והמעיים ועוזר בתהליכי העיכול.
 1. שווידן ביטר מרפא מעולה לקיבה כאשר אינה מעכלת את האוכל או אינה מסוגלת להחזיק את האוכל.
 1. שווידן ביטר עוזר גם לכאבים בכיס המרה. מדי יום יש לקחת כף אחת בבוקר ובערב, ולהניח קומפרס למשך הלילה. כל הכאבים ייעלמו במהירות.
 1. במקרה של מיימת (הצטברות חולנית של מים) יש לקחת במשך שישה שבועות, בוקר וערב כף אחת ביין לבן.
 1. לכאב אוזניים וצפצופים באוזניים - ללחלח מעט צמר גפן ולשים באוזן. עוזר מאוד ואף מחזיר שמיעה.
 1. לכאבים בהריון יש לתת לאשה שלושה ימים כף אחת ביין אדום בבוקר. אחרי חצי שעה עליה ללכת לטיול קצר ולאחר מכן תוכל לאכול ארוחת בוקר. בלי חלב.
 1. בשבועיים האחרונים של ההריון, בוקר וערב יש לתת לאשה כף אחת של שווידן ביטר - ללידה קלה וטבעית. לשחרור קל של השליה ללא התכווצויות וכאבים לתת ליולדת כף שווידן ביטר כל שעתיים.
 1. אם לאחר הלידה חלב האם מדולק - להרטיב בד בשווידן ביטר ולהניח על השד.
 1. שווידן ביטר מסלק אבעבועות שחורות מילדים, לתת טיפות מהולות במים לפי הגיל. לאחר שהאבעבועות מתייבשות יש לשים בד לח בשווידן ביטר לעתים תכופות. לא ישארו צלקות.
 1. עוזר למבוגרים וילדים במקרים של תולעים, גם במקרה של תולעת ערקה - לתת שווידן ביטר לפי הגיל. יש לכרוך בד לח בשווידן ביטר. על הטבור ולשמור אותו לח.
 1. במקרה של צהבת - לתת שלוש פעמים ביום כף אחת של שווידן ביטר ולהניח קומפרס על כבד נפוח. הדאגות תעלמנה במהרה.
 1. שווידן ביטר מרפא את הכליות, מסלק בצקות ללא צורך בכל תרופה אחרת. שווידן ביטר מסלק מרה שחורה ודיכאון, מגרה את התיאבון, וממריץ את העיכול.
 1. לטחורים חיצוניים ופנימיים יש למרוח לעתים קרובות, ולקחת שווידן ביטר לפני השינה. לשים פד עם שווידן ביטר יגרום לדם לזרום ויעזור לכאבים "שורפים".
 1. כשמישהו מתעלף, יש לפתוח את פיו (במידת הצורך) ולתת לו כף אחת של שווידן ביטר והוא יחזור לעשתונותיו.
 1. יעיל כנגד כל הכאבים, בשימוש פנימי (בליעה) - לאט הם ייעלמו.
 1. לשחפת - כל יום לפני האוכל יש לקחת שווידן ביטר, במשך ששה שבועות.
 1. כשאשה מאבדת את המחזור, או שהמחזור כואב וחזק מדי - יש לקחת שווידן ביטר שלושה ימים בזמן המחזור, ולחזור על כך עשרים פעם. זה ירגיע את מה שחזק מדי ויאזן את מה שחלש מדי.
   
 2. שווידן ביטר עוזר גם בהפרשות מהנרתיק.
 1. אם מישהו סובל ממחלת הנפילה, לאחר התקף, יש לתת לו שווידן ביטר מיידית, החולה יקח רק שווידן ביטר, מכיוון שהוא מחזק את העצבים והגוף המותשים ומסלק את כל החולי.
 1. שווידן ביטר מרפא שיתוק, טוב לסחרחורת ולבחילה.
 1. שווידן ביטר מרפא אבעבועות שחורות וחצבת.
 1. אם למישהו יש חום גבוה או נמוך והוא מאוד חלש - לתת כף אחת לחולה, אם הוא לא לקח תרופה אחרת אשר תכביד עליו. הגוף יתאושש בזמן קצר, ואף אם החום גבוה מאוד, החולה ירגיש טוב במהירות.
 1. שווידן ביטר מרפא סרטן, יבלות וגבשושיות, חתכים וסדקים פתוחים בידיים וברגליים. אם הפצע ישן ומוגלתי או שגדל עליו בשר פרא, יש לשטוף היטב ביין לבן, ולהניח בד לח בשווידן ביטר. שווידן ביטר מסלק גידולים וכאבים וגם בשר פרא.
 1. שווידן ביטר מרפא ללא כל סכנה את כל סוגי הפצעים, מהלומות או דקירות. יש למרוח לעתים קרובות. לטבול בד בשווידן ביטר ולכסות את הפצע. שווידן ביטר מסלק את כל הכאבים בזמן קצר.
 1. שווידן ביטר מסלק את כל הצלקות, כולל ישנות, יש למרוח עליהן פעם ביום לפני השינה במשך 40 יום. כל הפצעים המטופלים בשווידן ביטר, לא משאירים צלקות אחריהם.
 1. שווידן ביטר מרפא את כל סוגי הפרונקלים מהשורש. גם כשנראה שאין ריפוי וגם כאשר הם קיימים הרבה זמן.
 1. שווידן ביטר מרפא כוויות כתוצאה מאש, מים או שמן רותחים, כשהמקום נמרח בזריזות בשווידן ביטר לא מופיעות שלפוחיות, החום נמשך החוצה והכוויה תרפא כליל.
 1. שווידן ביטר עוזר לחבטות וחבורות, כשהן נגרמות ממהלומות או מדחיפה.
 1. אם למישהו אין תיאבון, שווידן ביטר יחזיר את תחושת הטעם.
 1. כשיש אנמיה רצינית שווידן ביטר יכול להחזיר את הצבע, יש לקחת בבוקר לאורך זמן. שווידן ביטר מנקה את הדם וממריץ את הסירקולציה.
 1. כאבי שגרון ייעלמו - יש לקחת בוקר וערב ולהניח קומפרס במקום הכואב.
 1. שווידן ביטר מרפא כוויות קור גם כשהן פתוחות. יש להניח קומפרס במהירות האפשרית ובמיוחד למשך הלילה.
 1. ליבלות יש לשים פד לח בשווידן ביטר, ולשמור את המקום לח. לאחר שלושה ימים הן ייפלו לבדן או שיהיה קל לקלף אותן ללא כאב.
 1. יעיל לנשיכות של כלבים ושל כל בעל חיים אחר. לקיחת שווידן ביטר תרפא ותחסל את כל הרעלים. לכסות בבד לח בשווידן ביטר.
 1. במחלות מציקות ומזוהמות טוב לקחת שווידן ביטר לעתים קרובות במשך היום, היות והשווידן ביטר מרפא גם כשיש נפיחות וזיהום בגרון.
 1. אלה אשר אינם ישנים טוב בלילה ייקחו שווידן ביטר לפני השינה, לנדודי שינה ללחלח בד בשווידן ביטר. מדולל ולהניח על הלב.
 1. לשיכור, לתת שתי כפות של שווידן ביטר והוא יתפכח.
 1. מי שלוקח שווידן ביטר, פעמיים ביום בוקר וערב, אינו זקוק לכל תרופה אחרת. היות והשווידן ביטר מחזק את הגוף, מחדש ומרענן את העצבים ואת הדם, מסלק רעידות בידיים וברגליים, מסלק את כל התחלואים, הגוף נשאר בריא ובכושר טוב, הפנים נשארים צעירים ויפים.

מריה טרייבן הפיצה את סגולות "הנוזל המר" ולמרבה ההפתעה, על אף שמו המרתיע, השווידן ביטר הפך להיות אחד ממשקאות הצמחים המשמעותיים ביותר בעולם, עד היום. חזונו של פאראסלזוס "תרופה לכל מחלה" התגשם.  

שווידן ביטר

גם בעולם המודרני, על אף השכלולים הטכנולוגיים והרפואיים, השווידן ביטר פופולארי מאוד וידוע כתרופה רב-מערכתית יעילה. היום, רבים צורכים אותו בשימוש יומיומי, כתמצית המהולה במשקה.

השווידן-ביטר ידוע כמשכך כאבים, מרפא ומחזק את מערכת העיכול, תומך בתפקוד הכבד ומערכת הנשימה, מקל במצבי בחילה, כאבי ראש, אלרגיות ובעיות עור. הוא מאזן את רמת הכולסטרול בדם ומסייע באיזון נפשי. שיקוי הקסם ידוע כאמצעי חיוני לניקוי הגוף מחומרים רעילים כמו רדיקלים חופשיים וחומרים אנטיביוטיים שעשויים להחליש אותו. הוא גם יעיל לטיפול חיצוני בכאבים ראומטיים, כאבי פרקים ופצעים.

אומרים עליו שהוא מתאים לכל מי שזקוק לקצת עידוד פיזי או נפשי, שהוא מסוגל לשמור על צלילות מחשבה, עירנות וריכוז אצל קשישים, שהוא יעיל לאנשים שסובלים מנדודי שינה וחוסר תיאבון, לנשים בהריון ואחרי הלידה, למבוגרים וילדים כאחד. אומרים עליו שהוא משקה קסם המסוגל להאריך ימים, יותר מזה, לשפר את איכות החיים - ואכן, כל מי שמשתמש בו מודה, השווידן-ביטר, באמת מצליח.

 

מעוניינים להשיג את שיקוי הקסם, שווידן ביטר? לחצו כאן!
 

ליקטה וערכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל: