print header

חברויות מפתיעות בעולם החי

לפעמים נדמה לנו שבני האדם הם היצור התבוני היחידי על כדור הארץ, אבל אז אנו נתקלים במקרים מדהימים, כמו אלה של בעלי החיים הבאים, ומגלים שלא רק תבונה קיימת אצל בעלי החיים, אלא גם הרבה מאוד רגש. הכירו את החיות שיודעות מהי חברות אמתית.

 
באבלס הפילה ובלה הכלבה
באבלס היא פילה שניצלה מידיהם של ציידים בלתי חוקיים וכיום חיה בגן החיות של מירטל ביץ', בארצות הברית. אחרי שהותקן נחל מלאכותי במכלאתה של באבלס, כלבת לברדור שחורה קפצה לביקור, ומאז השתיים הן בלתי ניתנות להפרדה.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

טורק הכלב ושרק הינשוף
מעולם לא חשבנו שכלב יוכל להתיידד עם ציפור טרף לילית, אפילו האמנו כי הכלב ירדוף אחר הציפור ויפגע בה, אך לא זה הסיפור של שני הידידים הקרובים האלה. טורק היה רק בן 6 חודשים כאשר הוא פגש בשרק לראשונה, אך מאז הם עושים כמעט הכל יחד.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

סניפר השועל וריינג'ר הכלב
הכלבים והשועלים נחשבים לאויבים מרים, שניהם בנים למשפחת הכלביים, אך בעוד הכלבים התבייתו והפכו לידידיהם של בני האדם, השועלים נותרו ביערות והחלו לטרוף את תרנגולותיהם של האיכרים. כנגד כל הסיכויים, שני החמודים האלה נפגשו בחורשה, ומאז הם יוצאים לטיולים ארוכים, רק שניהם.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

פרד הכלב ודניס הברווזון
לאחר ששועל פראי טרף את אימו של דניס הברווזון, בעליו של פרד, כלב הלברדור העדין, לקח אותו לביתו. האדם המתחשב התכוון לטפל בברווזון ולשחרר אותו לבסוף לחופשי, אך פרד המקסים לקח את הברווזון תחת כפו, גידל אותו כאב. כיום דניס כבר ברווז בוגר, אך הוא עדיין חי בבית עם פרד.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

מיילו האריה ובונדיגר הכלבלב
אריות נתפסים בעיננו כחיות טרף אכזריות, אך במקרה זה נראה שמדובר באריה בעל לב רחב במיוחד. כאשר מטפליו של מיילו גילו שהוא סובל ממחלה כרונית, הם הכירו לו 3 כלבי תחש קטנים וחמודים, כדי שיארחו לו לחברה. מיילו התחבר במיוחד לכלב בונדיגר, הצעיר מבין 3 כלבי התחש.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

ווילמה היען וביי הג'ירפה
ווילמה וביי הן שתי חיות אפריקאיות החיות בגני בוש אשר בארצות הברית. למרות שהשתיים חולקות מרחב עצום בעל שטח מעט גדול יותר מ-260 דונם, הן אוהבות להסתובב יחד ולהחליף ליטופים ונשיקות. מדהים לראות איך רגשי חיבה ונאמנות אמיתיים נרקמים בין שני יצורים שונים כל כך.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

סורייה האורנגאוטן ורוסקו הכלב
אתם בוודאי מכירים את מנהגם של כלבי הרחוב, לעקוב אחריכם עד לביתכם - זה בדיוק מה שקרה לקופת האדם הזו. יום אחד יצאה סורייה לטיול בעיר עם מטפליה, ורוסקו שהיה כלב נטוש באותו זמן, פשוט עקב אחריה עד לשמורה בה היא חיה. מאז אימצה סורייה את רוסקו והיא מטפלת בו בעזרתם של המטפלים שלה.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

קנדי הכלבלב ומאני חזרזיר הבר
מאני החזרזיר הגיע לביתם של משפחת דאלהאוס אחרי שאלה ראו אותו שוכב פצוע לצד הכביש, הצילו אותו וטיפלו בו. בבית המשפחה פגש החזיר הצעיר בקנדי, כלבלב צעיר וחמוד מסוג ג'ק ראסל, שהפך מיד לידיד נפש של החזרזיר החמוד.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

אניאנה השימפנזיה וגורי הטיגריס הלבנים
סופת הוריקן אכזרית גרמה לשני גורי טיגריס לבנים ונדירים להיפרד ממשפחתם, ולמרבה המזל, השניים אומצו על ידי שמורה מוגנת בארצות הברית. זמן קצר לאחר ההגעה לביתם החדש, התאהבה בהם השימפנזית אניאנה, שאימצה אותם והפכה אותם לשלה.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

שירחאן הטיגריס, באלו הדב וליאו האריה
שלישייה מיוחדת זו נמצאה בפשיטה שנערכה על ידי המשטרה בביתו של סוחר סמים מקסיקני. שלושת חיות הטרף המסוכנות היו חלק מגן החיות הפרטי של הסוחר האכזר ונשמרו בתנאים קשים. נראה שהחווייה הקשה קירבה בין החברים, כיוון שהם ממשיכים להיות צמודים זה לזה, גם בביתם החדש שבשמורת הטבע.
 
חברות חיות

 

חברות חיות

 

 

 

מקור: עודד מלכי
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.