print header

אנשים חסרי מזל/שכל

פראן סלק
נמלט מרכבת שסטתה מהפסים, התרסקות אוטובוס, מכונית שעלתה בלהבות ו-2 תאונות.. אבל זכה ב-1,000,000 דולר בלוטו.


פארן סלק

פראן סלק נולד בשנת 1929. הוא מורה למוסיקה מקרואטיה המוכר בזכות העובדה שניצל מהמון תאונות שהיו עלולות לעלות לו בחייו.

בינואר 1962, נסע סלק ברכבת מסרייבו לדוברובניק. לפתע, ירדה הרכבת מהפסים, צללה לתוך נהר קפוא והרגה 17 אנשים. סלק הצליח להימלט, וסבל רק מזרוע שבורה ושריטות קלות.

שנה לאחר מכן, תוך כדי טיסה מזגרד לרייקה, דלת המטוס התנתקה לפתע ועפה החוצה. 19 נוסעים נהרגו. סלק, שבאורח פלא הצליח לשרוד, יצא עם פציעות קלות בלבד.

בשנת 1966 נסע סלק באוטובוס שהתרסק וצלל לתוך נהר. 4 אנשים נהרגו וסלק הצליח להימלט ללא פגע.

בשנת 1970 הצליח סלק להימלט מרכבו שעלה בלהבות כאשר חובר למשאבת דלק לא תקינה.

בשנת 1973 עוד מכונית של סלק עלתה באש, הוא יצא בלי פגע ורק שיערו נשרף.

בשנת 1995 הוא נפגע על ידי אוטובוס, אבל שוב פעם יצא עם פציעות קלות בלבד.

בשנת 1996 הצליח להימלט ממכוניתו שנפלה מצוק, כאשר סטה בעקבות מכונית שבאה ממולו בהפתעה. הוא נחת על עץ וראה את המכונית שלו מתפוצץ 300 מטר מתחתיו.

בשנת 2003 הוא זכה ב-1,000,000 דולר בלוטו בקרואטיה, והצהיר: "אני יודע שאלוהים התבונן בי כל השנים האלה". הוא סירב לטוס שוב במטוס כדי "לא לבחון את מזלו".

הוא אומר שהוא יכול להיראות כאיש החסר מזל ביותר בעולם, או כאיש עם המון מזל. הוא מעדיף את האפשרות השניה.

ג'ון לין
עבר 16 תאונות בחייו. כשהיה צעיר נפל מעץ ובדרכו חזרה מבית החולים, האוטובוס שהיה בו עשה תאונה.


ג'ון לין

ג'ון לין עבר 16 תאונות גדולות בחייו, בניהן: ברק שפגע בו, סלע שנפל עליו כשעבד במכרה ושלוש תאונות דרכים. "אני לא חושב שיש סיבה או הסבר. דברים יכולים להיות יותר גרועים ואני יכול למות, אבל זה לא מדאיג אותי יותר מדי", הוא אומר.

התאונות שקרו לו כיסו את כל חייו ופעם אחת אפילו עשה 2 תאונות בבת אחת. כילד, הוא נפל מעגלה עם סוסים - ונדרס על ידי משאית. כשהיה נער שבר את זרועו כשנפל מעץ. בדרכו חזרה הביתה מבית החולים, האוטובוס שלו התרסק והוא שבר את זרועו במקום אחר. התאריך, כמובן, היה יום שישי ה-13.

ויליאם "באד" פוסט
זכה בלוטו, ספג תביעות רבות ולבסוף פשט את הרגל - ומת.

ויליאם "באד" פוסט זכה ב-16,200,000 דולר בלוטו של פנסילבניה אבל בסופו של דבר חי מביטוח לאומי. "הלוואי שזה מעולה לא היה קורה. זה לגמרי סיוט", הוא אמר.

חברה לשעבר שלו תבעה אותו על חלק מהזכייה שלו. זו לא התביעה היחידה שקיבל. אחיו נעצר באשמה ששכר רוצח שכיר כדי שיהרוג אותו, בתקווה לרשת את כספו. אחים אחרים הציקו לו עד שהסכים להשקיע בחברת רכב ומסעדה בסרסוטה, פלורידה. שתי ההשקעות שלא הניבו פירות, מתחו עוד יותר את יחסיו עם אחיו. פוסט אפילו בילה זמן בכלא בעקבות ירי מעל ראשו של אספן שטרות. תוך שנה עמד חובו על 1,000,000 דולר.

פוסט הודה שהיה פזיז וטיפש וניסה לרצות את משפחתו. בסופו של דבר הוא הכריז על פשיטת רגל, שלאחריה חי בשקט ושלווה עם משכורת של 450 דולר לחודש ותלושי מזון. "אני עייף, אני מעל גיל 65 ועברתי לא מזמן ניתוח רציני בלב. אני לא מאמין בהגרלות" אמר פוסט.

הוא נפטר ב-15 בינואר בשל כשל נשימתי.

רב סרן סאמרפורד
נפגע על ידי ברק.. 4 פעמים!!


ברקים

רב סרן סאמרפורד היה קצין בריטי, שבזמן הלחימה בשדות פלנדריה, בפברואר 1918, הופל מטוסו בשל פגיעת ברק. הוא נשאר משותק מהמותניים ומטה.

סאמרפורד פרש ועבר לגור בונקובר, קנדה. יום אחד, בשנת 1924, כשישב לדוג בצידי הנהר, פגע ברק בעץ שישב מתחתיו ושיתק את צידו הימני. כעבור שנתיים סאמרפורד התאושש מספיק והיה מסוגל לטייל בפארק המקומי. הוא הלך לשם ביום קיץ, בשנת 1930, כאשר פגע בו ברק ושיתק אותו לצמיתות. הוא נפטר כעבור שנתיים. אבל הברק חיפש אותו בפעם האחרונה: ארבע שנים מאוחר יותר, בעת סערת ברקים, פגע ברק בבית הקברות וניתץ מצבה. מי היה קבור שם? צדקתם, רב סרן סאמרפורד.

הנרי זיאגלנד
נהרג מפגיעת כדור מאוד עקשן.

קליע

הנרי זיאגלנד חשב שהצליח להתחמק מהגורל. בשנת 1883 הוא ניתק קשר עם חברתו, שבעקבות זאת התאבדה. אחיה של הנערה מאוד כעס על כך, אז הוא יצא 'לצוד' את זיאגלנד. הוא מצא אותו וירה בו. הוא היה בטוח שהצליח להרוג אותו, ואז הפנה את הרובה אל עצמו והתאבד. אבל זיאגלנד לא נהרג. הכדור, למעשה, רק שרט את פניו ונתקע בעץ שהיה מאחוריו. זיאגלנד כנראה חשב שהוא בר מזל. מספר שנים מאוחר יותר, החליט זיאגלנד לכרות את העץ הגדול, שהכדור שפגע בו עדיין היה תקוע בו. המשימה היתה נראית בלתי אפשרית אז הוא החליט לעשות זאת בעזרת מקלות דינמיט. הפיצוץ העיף את הכדור ישירות אל ראשו והרג אותו במקום.

אן הודג'ס
היחידה בעולם (שתועדה) שנפגעה על ידי מטאוריט.


אן אליזבת הודג'ס

אן אליזבת הודג'ס (1923-1972) מאלבמה, היא הבן אדם היחיד עלי אדמות שתועד שנפגע ממטאוריט. ב-30 בנובמבר 1954, היא נמנמה על הספה בסלון ביתה, כאשר מטאור בגודל אשכולית התרסק דרך גג ביתה. הוא פגע ברדיו הגדול שלה שהיה עשוי מעץ וניפץ אותו, מה שגרם לה חבלות בזרוע ובירך. היא נחבלה קשות אך היתה מסוגלת ללכת.

כשעבר המטאוריט דרך האטמוספרה הוא יצא כדור אש שנראה ב-3 מדינות, אפילו שזה קרה מוקדם אחר הצהריים, כשעוד היה אור. בעקבות המקרה קיבלה אן פרסום עולמי נרחב. ארה"ב שלחה מסוק על מנת שיקח את המטאוריט. בעלה, אאוג'ן, שכר עורך דין על מנת שיחזירו להם אותו. הוא טען שהם רוצים למכור את המטאור ובכסף לשפץ את הנזק שנגרם לביתם. הם קיבלו הצעות של עד 5,000 דולר עבור המטאוריט. עד שהמטאוריט חזר אליהם, מעל שנה מאוחר יותר, תשומת הלב הציבורית פחתה, והם לא הצליחו למצוא קונה שהיה מוכן לשלם להם מחיר הגון.

גב' הודג'ס חשה חוסר נוחות מתשומת הלב הציבורית לה זכתה, והלחץ שבא בעקבות המשפט על גורלו של המטאוריט. בניגוד לרצון בעלה, היא תרמה אותו למוזיאון אלבמה. האבן שוקלת כ-4 ק"ג ומוצגת באוניברסיטת אלבמה.

אלווין אדמס
זכה בלוטו פעמיים - מתגורר היום בקראוון.

"זכייה בלוטו היא לא תמיד מה שחושבים שהיא", אומר אלווין אדמס, שזכה בלוטו ניו ג'רזי לא פעם אחת, אלא פעמיים (1986, 1985), בסכום של 5,400,000 דולר. היום כל הכסף נעלם ואדמס חי בקראוון. "ניצחתי את החלום האריקאי, אבל גם איבדתי אותו. זאת היתה נפילה מאוד קשה", אומר אדמס.

"כולם רצו את הכסף שלי. לא למדתי מילה חשובה מאוד: 'לא'. הלוואי והיתה לי הזדמנות להתחיל הכל מחדש. אני אהיה הרבה יותר חכם עכשיו", אומר אדמס, שהפסיד כסף במכונת הימורים באטלנטיק סיטי. "הייתי מהמר בגדול", מודה אדמס. "לא זרקתי מיליון דולר, אבל זה היה הרבה כסף. עשיתי המון טעויות, על חלקן אני מתחרט, ועל חלקן לא. אני בן אנוש. אני לא יכול להחזיר את הגלגל לאחור, אבל אני יכול להמשיך קדימה. צעד אחד בכל פעם".

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
תכנים קשורים: נשים, מזל, גברים, אנשים, שכל
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו