print header

מתנה - סודות האימון המדויק


טור אישי - שוש מניקס


השבוע נזכרתי בסיפור מרגש שבגללו יצאתי מקליניקת האימון שלי, וזאת על מנת להפיץ את שיטת האימון החדשנית שפיתחתי.
לפני הסיפור המרגש, רציתי לעדכן אתכם שהכנתי סדרה של תכנים וסרטונים, בהם נחשפים בפעם הראשונה בארץ סודות האימון האישי המדויק ע"פ שיטת 'קוד התדר האנושי' שנלמדים אך ורק בקורסים להכשרת מאמנים. בתכנים, אני חושפת כלים יקרי ערך לקהל הרחב ובכך מאפשרת לכם להתחיל לעזור לקרובים לכם ולעצמכם.

תוכלו לקבל גישה חינם לסדרת השיעורים - לגישה בחינם הקליקו כאן!

הנה הסיפור האמיתי הנקרא "טלפון מרב מסתורי":
הסיפור שהיום אני כותבת לכם בפעם הראשונה אולי ישמע מעט מוזר אך אני ערבה לכם שהוא סיפור אמיתי מאלף ועד תו. לפני מספר שנים קיבלתי טלפון מאדם מסתורי.


"שלום, אני מדבר עם שוש מניקס?"

"כן."

"מדבר הרב *** (את השם אשמור עימי) ואני מעוניין לבוא לאימון."

"מי?!"

"הרב!"

"איך הגעת אלי??"

"פתחתי דפי זהב והשם שלך קרא לי."

אחרי מספר דקות של שיחה קבענו להיפגש לסדרת אימונים בקליניקה שלי.
כאישה מאמינה, אך חילונית (למהדרין) זה נראה לי מעט מפליא שפתאום, בדרך כה מקרית, יגיע אליי רב לאימון, כך שקשה היה לי להאמין לו. מיד עם תום השיחה ניגשתי למחשב שלי והקשתי בגוגל את שם הרב כפי שהוא אמר לי והפלא ופלא, גיליתי תמונות שבהן הוא יושב בשורה עם רבנים אחדים נוספים כשמולם קהל "שחור" ועצום.

אתם יכולים לדמיין את זה? זו הייתה התקופה בה ניהלתי את אחד מבתי הספר הראשונים בארץ לאימון אישי (בי"ס חיבורים), זמן בו רוב האוכלוסייה בכלל לא ידעה מה זה אימון אישי. באותה התקופה יצאתי לפסק זמן בעקבות אירוע אישי.

בדיוק השלמתי את גיבוש השיטה החדשה לאימון מדויק והתחלתי לעבוד בה, כאשר אז, הגיע היום של האימון הראשון. הוא נכנס ומיד זיהיתי אותו מהתמונות שמצאתי בגוגל. עוד באותה הפגישה ביקשתי ממנו רשות לנסות לעבוד איתו בשיטה החדשה שפיתחתי.

"איך קוראים לה?" הוא שאל אותי.

"עוד אין לה שם" עניתי "אבל היא כוללת אבחון חווייתי שמזהה את המהות הפנימית של האדם".

לאחר תקופה של אימון בשיטה, הוא הגיע לאימון האחרון נרגש וסיפר לי שהוא היה מוטרד במשך תקופה: "אני יודע מה יש לך לתת לי וכמה הרבה קיבלתי ממך, אבל אני לא יודע מה יש לי לתת לך. והיום הבנתי", הוא המשיך, "היום הבנתי שמה שיש לי לתת לך זה המסר שאת השיטה הזאת אמורים ללמוד בכל העולם. את קיבלת מתנה ואת צריכה להפיץ אותה. לא יכול להיות שהיא תהיה גנוזה כאן בין כותלי הקירות של הקליניקה שלך."

הלב שלי פעם בעוצמה כששמעתי את מילותיו. באותה התקופה, השיטה עוד היתה ראשונית ולא היו לי שאיפות לצאת איתה מחוץ לקליניקה שלי. בלילות שבאו אחרי, התקשיתי להירדם מרוב התרגשות. לראשונה, ראיתי בעיניי רוחי איך השיטה מתפשטת בעולם ונוגעת בלבבות של רבים. באחד מאותם לילות, עלה במוחי, מה שעתיד להפוך לשמה של השיטה החדשנית - "קוד התדר האנושי".

גילוי מרגש מאוד. הבה נקפוץ כמה שנים קדימה לחודש שעבר בו ערכנו סקר מיוחד שנועד לאפשר לנו להבין מי אתם ומה מעניין אתכם ובעיקר מה הייתם רוצים שאנחנו נלמד אתכם. את הסקר מילאו קרוב לשלוש מאות איש! הסקר גילה לנו כמה דברים מרגשים. שאלנו אתכם מה הייתם רוצים ללמוד מהתכנים שלנו בעתיד?

הופתעתי לגלות כי הנושאים הפופולאריים ביותר היו כלים ייחודיים מ"שיטת קוד התדר האנושי" ו"אימון מדויק".

לא יכולתי שלא להיזכר ברב שפגשתי באותה שנה וחיוך עלה בי. בעקבות כך אני ובניי יצרנו סדרה מיוחדת של שיעורים (בחינם) החושפת את כלי האימון הייחודים של "קוד התדר האנושי" המאפשרים לבצע אימון מדויק.
 

הקליקו כאן בכדי לעבור לשאר הסידרה בחינם!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.