print header

אמנות הפלרטוט ב-SMS


איך לפלרטט עם בחור ב-SMS? המדריך למסמסת המתחיsmsלה!
יש, סוף סוף הוא שלח הודעה! הבחור שאת מפנטזת עליו כבר שבועו
ת, השיג את מספר הטלפון שלך, אזר אומץ ושלח בפשטות "הי, מה שלומך?"
הלב שלך מתמלא פרפרים, את רוצה להגיד לו שאת הכי מתרגשת בעולם ושאת נורא שמחה לשמוע ממנו, אבל ברור לך שהודעה כזו תבריח אותו רחוק. אז מה תכתבי?

הרבה בנות בטוחות שהתכתבות עם בחור זה עניין פשוט; הוא כותב שאלה, היא עונה תשובה, הוא זורק הלצה, היא מחזירה חיוך. אבל למעשה מדובר באמנות של ממש, וברוב המקרים היא זו שתקבע את הלך הרוח להמשך הקשר. אז מה עושים? איך מצליחים לשמור על הניצוץ ולעודד את המשך ההתקשרות? הכירי את אמנות הפלרטוט!

אמנות הפלרטוט נשענת על הצורך להיות פלרטטנית אך לא לוחצת, חמודה אבל מבוקרת, נועזת אבל לא נואשת. כדי להפוך להיות מאסטרית של פלרטוטים, הנה כמה מהסעיפים החשובים שעלייך להכיר ולקחת בחשבון לפני שאת לוחצת Sand Message:

SMS

1. שמרי את זה קצר ומתוק
אל תשלחי טקסט משתפך באורך 8 עמודים. את ההודעות הארוכות והפטפטניות תשמרי לזמן בו תהיו יחד. ב-SMS יש חשיבות מאוד גדולה למספר תווים; אם ההודעה קצרה מדי הוא יחשוב שאת ביישנית, משעממת או לא מעוניינת, ואם ההודעה ארוכה מדי הוא עלול להתעייף ולהתבלבל. נסחי הודעה קצרה ונמרצת, כזו שתשדר שאת בחורה סקסית וכיפית ששווה לו להכיר. תשאירי לו טעם של עוד כדי שירצה ליזום את השלב הבא של מפגש פנים מול פנים. חשוב לא פחות, שמרי את הטקסטים אופטימיים וחיוביים למדיי. כשהבחור שואל איך עבר היום שלך, הוא לא רוצה לשמוע על הבוס החדש והמעצבן או על הפקקים בדרך הביתה. ספרי לו כמה החיים מרגשים. עשי לו חשק לרצות להיות בחברתך.

2. קחי את הזמן
כל אחת יודעת שהדברים הנכונים באים בזמן הנכון! זו הסיבה שאסור לך להחזיר לו הודעה באותו הרגע בו קיבלת אותה. למה? כדי לגרום לשניכם לחשוב זה על זה ליותר מדקה. בעולם של היום, הפתרונות הנגישים והמהירים קבעו קצב אינטנסיבי לדברים. אנחנו רוצים ואנחנו רוצים את זה עכשיו! היכולת להיות סבלניים ומחושבים ולא להיכנע לאינסטינקטיביות של הרגע, תתן אורך נשימה גדול ובריא יותר.

חשבי לרגע... נגיד והרגלתם זה את זה שאתם עונים להודעות מיידית, מה יקרה אם פתאום הוא לא יענה לך מספר שעות? ומה הוא יחשוב אם לא תעני לו את? בשלב מוקדם של הקשר, כשהוא מבוסס בעיקר על התרגשות וסקרנות, הקפידי לשלוט בקצב של הדברים ולהחליט בעצמך מתי הזמן הנכון לענות. שחקי אותה קולית, אבל אל תגזימי. בכל זאת, את מכבדת את הבחור ורוצה לשמור על המומנטום. אז כמה זמן להמתין? כל עוד מדובר בהודעה פלרטטנית, חצי שעה מינימום עד יום שלם זה בסדר, אך אם מדובר בהודעה תכליתית, בה הוא מציע לך להיפגש, אל תמשכי אותו באף יותר מדי זמן, אחרת הוא יחשוב שאת לא רצינית ויתחרט...

3. הודעות באות בקבוצות
להודעות יש קצב. גם להודעות פלרטטניות שאין בהן חתירה לפעולה וכל תכליתן היא גישוש וריגוש - יש להן קצב. הודעות בדרך כלל נשלחות במקבצים של 3-4 הודעות בכל פעם. יש פעמים בהן הוא יוזם את מקבץ ההודעות ויש פעמים שאת יוזמת. חשוב מאוד שתשמרו על יוזמה מאוזנת, שכן אם אחד מהצדדים יוזם בשלב הפלרטוטים קצת פחות, כנראה שאבד לו העניין.

נכון, אף פעם לא כיף להיות בצד ששלח את ההודעה האחרונה במקבץ, בטח אם מדובר בהודעה שמצפה לתשובה, אך בשום אופן אל תשלחי לו: "קיבלת את ההודעה שלי?" אם הוא קיבל את כל ההודעות עד היום, אין סיבה שהוא לא קיבל גם את זאת. הניחי למקבץ להסתיים והמתיני שהוא ישלח הודעה מיוזמתו. זכרי, זה התור שלו לפתוח מקבץ חדש, אל תדלגי עליו!

4. היי בלתי צפויה
תארי לעצמך שבכל יום היית מקבלת את אותן ההודעות: "בוקר טוב מתוקה" / "לילה טוב חמודה" / "מה קורה?" / "ערה?" / עם הודעות כאלה לא פלא שנרדמת...

הודעות פלרטטניות חייבות להיות בלתי צפויות. לא רק בתוכן שלהן אלא גם בתזמון. שלחי לו הודעה כשאת יודעת שהוא בפגישה משעממת ולא מצפה לשמוע ממך. נסחי משהו קצר ומתוק שיגרום לו להתנער ממחשבות רציניות ולחשוב עלייך. משהו שיגרום לו לחייך...

5. שימוש בסמיילי
סמיילי או לא סמיילי - זו השאלה! יש אנשים שאוהבים להשתמש בסימן הסמיילי בהודעות (הם בדרך כלל נמנים על מין נקבה), לעומתם יש את אלה שלא יכולים לסבול את הפרצוף המחייך (הם בדרך כלל נמנים על מין זכר). איך תדעי אם הגבר שלך שונא את הסמיילי או לא? פשוט נסי אותו! בעקרון, סמיילי יכול להראות שאת אדם ידידותי וכיפי עם חוש הומור ושנינות, אך חשוב מאוד למנן את כמויות
הסמיילי שאת שולחת ולמקם אותו נכון. לא כל הודעה חייבת להסתיים בחיוך או קריצה. אם תשתמשי בסימן הזה יותר מדי, זה עשוי לפעול לרעתך ולהעיד על חוסר בטחון או שטותניקיות יתר. אם את לא בטוחה לגבי שימוש בסימן, ותרי עליו, אלא אם כן הוא משתמש בו בעצמו ואז אין גבול לחיוכים...

6. תמונות
אין פסול בשליחת תמונות, זה עשוי דווקא לגוון את התקשורת המילולית ולהוסיף קצת צבע, אך שימי לב לשמור על גבולות הטעם הטוב. תמונה של שקיעה, של תופעת טבע מפתיעה של אירוע משעשע או של מקום שאת מקווה שתבלו בו יחד - זה אחלה. לעומת זאת, תמונות סקסיות שלך או כאלה בהן את עושה דברים טיפשיים, עשויות להזיק למוניטין שלך יותר מלהועיל. המטרה בשליחת תמונה היא להראות לו את העולם דרך העיניים שלך, בטרם הוא רואה אותך. שמרי על זה מרגש.

7. זה בסדר להגיד לו שאת חושבת עליו
הרבה בנות חושבות שאם יגידו לבחור שהן חושבות עליו הוא יסיק שהן תלותיות, אבל למעשה להגיד לבחור שאת חושבת עליו זה מאוד סקסי. זה שומר על הדברים פשוטים וכנים ומראה התעניינות וציפייה. שליחת הודעה כזו כמה שעות לפני שאתם נפגשים או רגע לפני שאת הולכת לישון, תגדיל את הסיכוי שתקבלי הודעה דומה בחזרה.

8. השתמשי בבדיחות בתבונה
הרבה פעמים קורה שאנחנו לא בטוחים אם מישהו מתבדח בהודעת טקסט או לא, בטח אם איננו מכירים אותו. באותה המידה, ייתכן וגם הצד השני לא ידע לפרש האם המילים שלנו נאמרות בגיחוך או לא.

עד שיצא לכם להכיר זה את זה טוב יותר, השתמשי בבדיחות בתבונה, בלי ירידות ועקיצות אישיות, בלי להתייחס בנימה של בוז ולעג. בדיחה טובה ועדינה יכולה להיות דרך טובה לפלרטט ולהתגרות, אך תמיד חשוב לשמור על טקט. יחד עם זאת, יהיו פעמים בהן תוכלי להשתמש בבדיחה לתועלתך. כך למשל, הודעה רגשנית שנכתבת בדרך מצחיקה תיגע בליבו של גבר 100 פעמים יותר מאותה אחת שנכתבת ברצינות. מה גם שזה עשוי להיות פחות מביך...

9. שימי לב לשגיאות כתיב
הודעות פלרטטניות הן קצרות וקולעות, אך הן שיקוף של האדם שאת. הקפידי שהניסוח שלך יהיה רהוט. אל תהססי להשתמש במילים גבוהות או אסוציאציות מעניינות כדי לתת ערך מוסף וליצור שפה יפה של תקשורת.

10. שמרי על מומנטום
כמעט כל בחור חולם להיות "קזנובה" וכמעט כל בחורה נפלה לפחות פעם אחת לידיו של "קזנובה כוזב". גם לפלרטוט הטוב והקולח ביותר צריך להיות תוקף. שני אנשים לא יכולים רק להתכתב, ומגיע שלב בו הקשר חייב להתקדם או להיפסק. במידה ואת מרגישה שהבחור שלך כולו דיבורים, אבל לא עושה רושם שיש לו כוונה לפגוש אותך, הגיע הזמן להפוך הודעה פלרטטנית להודעה תכליתית. 

 

יש לכן טיפים נוספים? שתפו אותנו!

מקור תמונות: FreeDigitalPhotos.net

כתבה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.