maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

אוסף ה"תנוחות" המשעשעות ביותר מהן מורכבות מערכות היחסים שלנו

בשעה שרבים מאיתנו נזכרים מפעם לפעם ברגעים נוסטלגיים מחיי הרווקות שלנו, אין ספק שהתקופה המאושרת ביותר בחיינו היא הזמן שבו אנו נמצאים יחד עם בני הזוג שלנו. האמנים סיימון ריץ' ופרלי קץ החליטו להציג את כל אותם הרגעים המשעשעים והמצחיקים שמרכיבים את מערכות היחסים בין גברים לנשים, וספרם "הקאמה סוטרה של חיי הנישואין" הוא התוצר המצחיק של אוסף המצבים שכל זוג חווה לפחות פעם אחת. 10 התמונות הבאות הן כמה מהמשעשעות ביותר, ואתם מוזמנים לצפות בהן יחד עם בן או בת הזוג שלכם. אילו מה"תנוחות" אתם כבר מכירים?
 
1. תנוחת הדרבון
 
הוראות: תנוחה במהלכה מנסה האישה להגיע אל האבק אשר מתחת לספה שעליה יושב בעלה, ועל ידי כך להראות לו שגם הוא צריך להשתתף במלאכת הניקיון.
 
2. תנוחת המדיח

התנוחה המועדפת ביותר על בני זוג שמעדיפים להתנסות במשחקי שליטה ביחסים ביניהם.
הוראות: הגבר לוקח יוזמה ומנסה למלא בעצמו את המדיח. ברגע בו הוא ניצב עם הצלחת בידו, מגיעה האישה ומעירה לו שהוא עושה את זה לא נכון. 
 
3. תנוחת האוויר הצח
 
תנוחה זו אהובה מאוד על זוגות שנמצאים יחד תקופה ממושכת, ואינה מומלצת לזוגות צעירים וחסרי ניסיון.
 
הוראות: הגבר משחרר אוויר מפלג גופו התחתון וממשיך להתנהג כאילו הכל כרגיל. האישה אינה מעירה, אולם אוספת לעצמה עוד סעיפים לרשימת "הדברים הדוחים שהוא עושה".
 
 
4. תנוחת הניתוח ההשוואתי
 
הוראות: צאו לארוחת ערב עם זוג נשוי נוסף, המתינו לרגע בו הם מתחילים להתווכח על בעיה מסוימת ואז אחזו זה בידה של זו, התבוננו האחד בעיניי השניה והזכירו לעצמכם שיכול להיות יותר גרוע.
 
 
5. תנוחת ה-2+1
 
תנוחה קלאסית עבור זוגות שיש להם ילדים.
הוראות: אתם נכנסים יחד למיטה אחרי שהצלחתם למצוא זמן בו אינכם עייפים או עסוקים מדי, ובדיוק אז פורץ ילדיכם לחדר בצרחות, כי הוא שמע רעש מפחיד מכיוון הארון בחדר שלו. 
 
6. תנוחת הגלגל השלישי
 
תנוחה זו יעילה במיוחד אם הבעל צבר קצת משקל עודף, נמנע מללכת לחדר הכושר ומרגיש רע עם עצמו.
הוראות: במקום לבקש מבעלה להזיז את הרהיטים הכבדים, לתקן נזילה בכיור או להוציא משהו שנתקע מתחת למקרר, בוחרת האישה להביא שכן צעיר שיעשה זאת במקומו. מובן שעל מנת לבצע את המשימה השכן צריך לפשוט את חולצתו, כך שלבעל תינתן ההזדמנות לבהות בשרירי הבטן שלו ולבחון את עצמו בהשוואה אליו. 
 
7. תנוחת הקניות
 
התנוחה האהובה ביותר על נשים בכל גיל, אף על פי שהיא דורשת הפעלת שרירים בפלג הגוף העליון.
הוראות: תנוחה זו מועדפת במיוחד על האישה במצבים בהם היא מתעקשת שבעלה צריך לרכוש בגדים חדשים כי זוג המכנסיים האהוב עליו חוגג בקרוב יובל, ואילו הבעל מתנגד פיזית כאשר היא מנסה לדחוף אותו אל תוך מרכז הקניות הקרוב למקום מגוריהם. 
8. תנוחת זריזות הידיים
 
הוראות: מדובר בתנוחה בעלת רמת קושי גבוהה במיוחד, במהלכה הבעל מכבה את המחשב הנייד שלו במהירות ומנסה לחייך באופן טבעי כאשר אשתו נכנסת במפתיע לחדר. 
 
9. תנוחת "הילדים אצל סבתא"
 
הוראות: השאירו את הילדים אצל סבתא במטרה לבלות מעט זמן איכות יחד. אכלו אוכל טוב, שתו יין נהדר והיכנסו למיטה במטרה אחת ויחידה: לזכות ב-8 שעות שינה נהדרות. 
 
 
10. תנוחת משחק הכדורגל
 
 
הוראות: הסכימי להישאר לבד בבית כדי שבעלך יוכל לצאת ולצפות במשחק כדורגל יחד עם החברים. המתיני לרגע בו הוא יעזוב את הבית, ואז היכנסי לאמבטיה חמה ומרגיעה, שתי כוס יין ובלי את המשך הערב בנעימים וברוגע.
 

 

מקור: דפנה ב.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל: