print header

3 בדיחות קצרות על חמות וצרות אחרות

 
נישואים הם עסקת חבילה: אתם מקבלים את בני הזוג שלכם ויחד איתם את אמא שלהם. הבדיחות שלפניכם אמנם לא יגרמו לחמותכם להיות נחמדה יותר, אך הן בהחלט יעלו חיוך על פניכם ויזכירו לכם שמצבכם בהחלט יכול להיות גרוע יותר!
 
 
הניתוח
 
זוג נשוי היה מעורב בשריפה קשה וכתוצאה מכך פניה של האישה נכוו קשות. הרופאים קבעו שהאישה נמצאת במצב שלא מאפשר לקחת עור משאר חלקי גופה כדי לתקן את פניה, אך למרבה המזל הבעל כמעט ולא נכווה, והוא הסכים שישתמשו בעור שלו כדי לעזור לאישתו.
 
הרופאים בדקו והחליטו שמקום הטוב ביותר לקחת עור מגופו של הבעל עבור ההשתלה היה מאזור ישבנו. למרות שהדבר היה מביך ומוזר עד מאוד, הבעל והאישה הסכימו לבצע את הניתוח והבטיחו שלא לדבר עליו לעולם. 
 
אחרי שהניתוח הושלם, עורה של האישה החלים בצורה מדהימה. כל מי שראה אותה הסכים שהיא נראתה טוב יותר מאי פעם וכל חברותיה תיחקרו אותה ללא הרף כדי לגלות איזה ניתוח סודי היא עברה. הבעל לעומת זאת נהנה קצת פחות, שכן תהליך ההחלה שלו הסתבך והוא סבל מכאבים וחסר נוחות תמידי.
 
יום אחד, כשהיו הבעל והאישה לבדם, נמלאה האישה תחושת הערכה להקרבה של בעלה עבורה ושברה את הבטחתם המשותפת. "תגיד לי בעלי היקר, איך אני יכולה לפצות אותך על העזרה שנתת לי שבעקבותיה פני חלקות ויפות, אבל אתה אפילו לא מסוגל לשבת בלי לסבול מכאבים?".
 
"זה בסדר יקירתי", הוא ענה לה, "אני מקבל את הפיצוי שלי בכל פעם שאת ואמא שלך נפגשות והיא מנשקת לי את התחת".  
 
בדיחות על חמות
Schynts Photography

 

סכנה בסאפרי

גבר אחד יצא לטיול סאפרי באפריקה יחד עם אשתו ולמרבה הצער גם עם אמא שלה. אחרי יום עמוס בחוויות, תצפיות על חיות פרא ונופים מרהיבים, כל הקבוצה הקימה מחנה למשך הלילה. סמוך לשעה חצות, האישה מעירה את בעלה בבהלה ומספרת לו שהיא כרגע קמה וגילתה שאמא שלה לא באוהל.

הגבר הולך לאוהל של מדריך הקבוצה, והוא מסרב בכל תוקף לצאת אל הסוואנה הפראית באמצע הלילה, אך מוכן לתת לזוג את הרובה שלו ושהם ייצאו לחפש לבד. בלית ברירה ואחרי שכנועים רבים מצד אישתו הגבר מסכים להצעה, לוקח את הנשק והשניים יוצאים מהמחנה.
 
לא עוברות חמש דקות והבעל והאישה שומעים קול נהמה חזקה ולפתע הם רואים לנגד עיניהם מחזה אימה של ממש: בשטח פתוח לא רחוק מהם עומדת החמות עם פנס ביד אחת, מחבת ביד השנייה ומולה אריה ענק וכועס.
 
"מה נעשה?" שואלת האישה בפחד.
 
"כלום", עונה הבעל, "למה את באה לעזור לי כשאני צריך להתמודד עם אמא שלך?!".
 
בדיחות על חמות
 
פיצוי מתאים
 
דייג שישב ונמנם להנאתו על גדותיו של אגם גדול התעורר בבהלה כשלפתע הוא שמע קול של אישה צועקת לעזרה. תוך כמה שניות הוא איתר את מקור הצעקה, השליך את חכתו הצידה וקפץ אל תוך המים. 
 
הדייג שחה במהירות ומהר מאוד הגיעה אל האישה הטובעת, שהתגלתה כבת 70 לערך שיצאה לשחות עם כמות לא הגיונית של ציוד שחייה, בגד ים גדול ומסורבל ותכשיטים שונים ומשונים שללא ספק הכבידו עליה. הדייג משך את האישה המבוגרת אל מחוץ למים וחשב לעצמו תוך כדי איזה פיצוי הוא בטח יקבל כשיחזיר את האישה למשפחתה העשירה.
 
ואכן, כמה שניות אחרי שהדייג הגיע לחוף והאישה בדיוק החלה להתאושש, הגיעו למקום בריצה גבר ואישה. 'אז זאת בטח אמא של אחד מהם' חשב לעצמו הדייג, 'עדיין יכול לצאת מזה משהו'. אחרי התודות הנסערות כשההתרגשות קצת ירדה, משך הדייג את הגבר לצד ושאל אותו "אז תגיד לי, עכשיו שאמא שלך רגועה ובטוחה, מה עם איזה פיצוי קטן?".
 
"אני חושב שאתה מתבלבל", ענה הגבר, "זאת לא אמא שלי, זאת חמותי".
 
הדייג נעץ בו מבט למשך כמה רגעים ארוכים ולבסוף נאנח ואמר: "יש לי בערך 100 שקל בתיק עם כל הדברים שלי, אני אלך להביא אותו ואני מקווה שזה יפצה אותך מספיק על מה שעשיתי לך...".

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.